Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: милицa]  
Авторjesika (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 13:34



Благодаря на всички за подкрепата Ви!
Децата ми са момичета на 14 и17 години и от тях голяма помощ не мога да очаквам. Току що разбрах , че съседите ми заминават още следобед за почивните дни извън града... Лош късмет. Търся друг вариянт за приятел , който да е наблизо.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Авторnovolubopitna (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 14:16



Ами според мен - не му казвай нищо на господина , просто се изнесете , когато го няма. За какво е този излишен драматизъм за тринките. Може да си го спестите , пък после ...каквото сабя покаже и срещи си уреждайте извън дома на въпросния господин.



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор bubble ()
Публикувано06.07.07 14:27



детенце е нормално да се чувства объркано и несигурно...поговори с него- кажи, че за теб е най-важно децата ти да са спокойни и това е единственият начин да стане...то предполагам е наясно с това, какви ги върши баща му...
А иначе и аз съм за идеята на нелюбопитна- да не даваш обяснения...предполагам, че доста и надълго сте говорили...не постъваш подло когато си тръгваш, без да си го уведомила лично, още повече, че си се подготвила с квартира и всички останали дреболии около преместването -предполагам без той да знае...опитай се да си спестиш крясъци и посягания и просто следващите ви срещи да са на неутрална и "населена" територия, за да се опитва да си владее нервите..
Успех ти желая и стискам палци...



Тема Re: стискайте палци, моля Винови [re: jesika]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано06.07.07 15:00



Бих го поканила навън - в кафене или нещо подобно, за да му съобщя за решението си. Не мисля, че децата трябва да стават свидетели на грозни сцени, а и така ще си по-сигурна, че може да се намеси някой, ако стане толкова напечено. Дъщерите ти може да те чакат директно в квартирата. Спести им, доколкото е възможно, тия разправии, след това остават за цял живот.
Успех и много, много късмет пожелавам и аз!

La donna e mobile


Тема Майнови [re: jesika]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.07.07 16:01



все още сте семейство. Но не взимате решения заедно.
Изнесла си тайно багаж. Ще вземеш децата с теб. А още не сте внесли молба за развод.
За мен си в грешка - заради това което съм написал. Неговите действия очевидно не са цивилизовани (побой) - твоите също. Това не те оправдава, подозирам ще береш заслужени ядове.



Тема Re: Майнови [re: jamie]  
Авторjesika (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 16:37



jemie, не искам да влизаме в полемика , но ще поясня.
Взела съм само лични вещи - дрехи , документи ,книги. Наистина само мои и на децата - нищо негово.
Относно това дали сме семейство - от почти година само формално. Години аз се мъчих даспася това семейство , но накрая се уморих и се предадох. Той не се е помъчил да `закърпи`нещата.
Относно решенията и той от време на време казва ` ще подам молба за развод ` И то от 5 години насам . Но не го е направил. И на него мисълта не му е чужда , явно но ...
Какви ядове ще търпя , според теб?



Тема Re: Майнови [re: jamie]  
Автор bubble ()
Публикувано06.07.07 17:01



Извинявай, Джейми...но когато имаш срещу себе си човек упражняващ насилие..или както каза ти нециливизовани действия, тогава се налага да действаш така и ти...за да оцелееш...или поне за да успееш да се махнеш! Не си се сблъквам с такова поведение, за това ти се струва предателство, това което прави жената пуснала темата...
не искам да влизам в спорове- моля те поне сега не спори...това написаното е от собствен опит- цивилизованото ми поведение не се приемаше...



Тема Питайнови [re: jesika]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.07.07 17:04



адвоката си. И то преди да действаш.



Тема Извинявай Бъбъл,нови [re: bubble]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.07.07 17:05



но този предтекст е само в твой минус при делото после. Чудесен начин да си вкараш автогол.



Тема след минутинови [re: jamie]  
Авторjesika (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 17:46



тръгвам от службата към дома. След половин - един час ще става каквото ще става. Ще пиша в понеделник / ако всичко е наред/ В квартирата все още компютър не съм подсигурила...
Стискайте палци.
До скоро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.