Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 07.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема До MamaNetty, Moan,  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано06.07.07 11:26



ASSASSIN, Стрейнджър, Abettor, EvaB., GED Ltd. и до всички останали клубари, нови и стари.

Този прекрасен клуб ми помогна, когато наистина имах нужда от път, от подкрепа. Когато бях загубен и не знаех на кой свят съм. Когато не знаех кое е правилно и кое грешно. За което съм си много благодарен на клубчето. Защото благодарение и на вас, аз намерих себе си, намерих си пак живота и много си го харесах. Мисля, че станах и по-добър човек, погледнах се и отстрани, научих се да разбирам и другите и себе си по-добре или поне да се старая. В последствие, връзката ми с това клубче ми донесе и други много прекрасни изживявания, дори ми помогна да открия щастливата си пътека.

Но...ако днес бях новобранец тук и се чудех да споделя ли, да потърся ли помощ тук, със самото си надникване щях да повърна и повече да не припаря.



Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: GED Ltd.]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.07.07 12:22



Благодаря за темата! Време беше!
Може пък всички да сме повръщали от вчера насам и да сме се надявали да се свърши.....

В този смисъл, поздравявам всички, които успяха да запазят неутралитет и да не се намесват в такива междуличностни отношения, защото понякога можеш да помогнеш само, ако замълчиш.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Аз какво съм ти виновен, че да повръщашнови [re: GED Ltd.]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 12:34



върху мен? За какво става дума? К'ви са тия загадки? Със самото си надникване какво виждаш чак толкова? ПосочИ го с пръст, иначе "увисваш" голословно.

Аман от въздухари-критикари! Казвай ясно и точно какво искаш!





Тема Re: Аз какво съм ти виновен, че да повръщашнови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.07.07 12:40



Асасине, човекът е прав в едно - ако аз за първи път влизах в този клуб и прочетях тази тема наистина нямаше да пиша повече тук. Мисля, че е излишно да се обяснява защо. Добре че това са спорадични изстъпления, въпреки че това е май второто за последния месец.



Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: GED Ltd.]  
Автор Eva B. ()
Публикувано06.07.07 12:45



Темата беше силно неприятна за всички, а мисля още повече за двамата директно засегнати.
Радвам се, че тя бе затворена и честно казано мисля, че дори нейното обсъждане ще е грешка и най-малкото ще продължи горчивия вкус в устата ни - опасявам се споровете от там да не се прехвърлят и тук.
Вярвам, че мълчанието е най-доброто възможно средство в момента.

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...


Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: GED Ltd.]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 13:12



Смятам, че е пресилено това, което казваш.
Клубчето си е супер и винаги ще помага на хора, нуждаещи се от подкрепа и съвет.
Това, че от време на време има изцепки бих казала не променя същността му.
Все пак хора всякакви има, нека бъдем толерантни!





Тема Коя тема?нови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 13:14



Заключената ли? На самата тема нищичко й няма! Човекът изрева с искането бившата му жена да престане да го коментира публично! Лошо има ли?

Друг въпрос е кави мнения са се появили в темата! Ама, новобранец, ако само надникне в клуба, едва ли ще си губи времето в подробности.

Това не е втори, а трети такъв случай. Две семейни двойки се караха, тези са разведени. Ама, хора! Много такива случаи е имало досега. Да се карат, бе!Да се карат и излагат публично. Нека. Само комшиите ли да ги слушат???

Защо от мухата се прави слон? И, по дяволите, ГЕД ! Не наливаш ли масло в огъня с тази си тема?

Онази е вече заключена. Ти сега какво искаш?

Редактирано от ASSASSlN на 06.07.07 13:19.



Тема Re: Коя тема?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано06.07.07 15:01



Абе Асасине къде аджеба съм писала за бившият си съпруг мамка му! Той решил, че стъава въпрос за него и почна да реве. Проблема си е негов, аз един мъж ли според теб съм имала в живота си бе да му и се невиди. Е аман вече от комплексите на някои хора дето си мислят, че светът се върти около тях! Стига вече и ти си ревал, че ми писна и макар и много да харесвам клуба заради идиотщините ти и тези на бившият ще спра да посещавам и пиша...



Тема Де тоз късметнови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано06.07.07 15:09



ама едва ли !





Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: GED Ltd.]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано06.07.07 15:16



Аз лично не пиша в този клуб.
На пръсти се броят мненията ми тук.
Но някои други хора са активни, активни, активни......
Дано всеки нещастно разведен да може да намери подкрепа.
Тук или другаде.



Нямам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.