Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: Фoтoн]  
Авторxaxolina (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 18:15



Ето едно страхотно мнение, което подкрепям веднагически.





Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: xaxolina]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано11.07.07 18:17



Веднагически благодаря за подкрепата,но не стратегически.





Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: xaxolina]  
Автор Nikis (щастлива)
Публикувано11.07.07 18:23



Ивинявай, мила, но точно теб като те видя вече настръхвам, защото точно ти си една от тези, които разводняват темите в съвсем друга посока. Сега очаквам включване и от твоя кръстник ХАХО и ще се започне отново личен разговор, в писмен вид, директно излъчван в ефир





Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: Фoтoн]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано11.07.07 18:25



Добре, Фoтoн. Да започнем още от сега.

Бих добавила към твоите предложение само това, да ограничим спама в темите, доколкото е възможно. Съгласен?



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: Nikis]  
Авторxaxolina (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 18:27



Понеже много мило ми се извини и понеже не съм гаднярка (не щъ да ви разводнявам хубавите темички) би ли дала съветче..доколко мнения ми се полагат в тема...

пп.пък що не забеляза как регнати разводяват, та се уливат





Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано11.07.07 18:29



Може би съм спамил,след като ми задаваш персонално въпроса.Ако е така ,съжалявам!Макар,че ми се струва не толкова важно дали и колко се придржаме към темата-просто,не мога винаги да нацеля границата.
по принцип,съм съгласен,макар само моето съгласие да е недостаъчно,нали?

Еднолично не мога да реша това.ВСЕКИ ЗА СЕБЕ СИ ТРЯБВА ДА СЕ СТРЕМИ!А не да се вторачва в чуждата грешка.А С ЛИЧНИЯ СИ ПРИМЕР.Това имах предвид одеве.И мислч,че единствено би имало траен успех.

Редактирано от Фoтoн на 11.07.07 18:31.



Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: xaxolina]  
Автор Nikis (щастлива)
Публикувано11.07.07 18:29







Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: Nikis]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 18:38



Otkazah se da pisha, inache s udovolstvie shte go napravia, osobeno sled kato tolkova nastoiavash. Ti shto chetesh chujdi razgovori? Ili si edin vid virtualna voaiorka? Za Nikis se otnasia





Тема Тц! Няма да се съглася с теб!нови [re: Nikis]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано11.07.07 18:41



Знам те, познавам те, още помня онази целувчица, която ти ми залепи съвсем неочаквано. Ама, това не ми пречи да не съм съгласен с теб напълно.

Че има безсмислени и тъпи теми - има, ама какво от това? Много често става весело или поучително в тях. Че има груби клубари - има, включително и аз. Ама, какво от това? Аз, специално, си преценям към дадения човек как да се отнасям. Моя си работа. Мнооого често като се скарам с някой (както с теб навремето

) се получава ефекта на дефекта. Този дефект е извЕстен в техниката. Много открития и изобретения са станали благодарение на него.

Казваш - безсмислен спор между двама-трима! Мммммм, защооо? Ти като виждаш, че това е безсмислен спор защо четеш? Аз такива разговори рядко чета, но не защото са безсмислени, а защото нямам време.

Казваш, че клуба е деградирал??? Тц! Твърдо ти заявявам - НЕ ! Ако от няколко теми си вадиш цялостни изводи - бъркаш. Твъъърде много хора ми пишат. Всички са очаровани. Хе-хеее! Преди време един журналист искаше да пише във вестника си за нас. Наскоро един телевизионен сценарист искаше да ни изтипоса в предаване.

Та, вярно е, че имаше нелицеприятни теми и на всичко отгоре се случиха горе-долу по едно и също време. Две семейни двойки и двойка разведени се джавкаха публично. Еее, това не е проблем на клуба. Нека да си се карат. Нека! Семейните май мирясаха. Нека. Дано е така. Пак ефекта на дефекта.

-----------------
Как я карате, бре, Nikis? С ютията оправихте ли се?



Тема Re: До MamaNetty, Moan,нови [re: XAXO]  
Автор Nikis (щастлива)
Публикувано11.07.07 18:49



.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.