Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: За съжаление....нови [re: abettor]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано06.07.07 09:07



Само ще кажа, че за пореден път смяташ, че светът трябва да се върти около теб! Разбира се дълбоко съжалявам, че въобще прочетох бележките от теб - цинизмът и обидите ти нямат край! Съжалявам, че съм живяла с човек, който ме обижда с думи като "ялова крава" и ме обвинява, че имам "проблеми със забременяването". Факт е, че имам три спонтанни аборта, което означава, че проблеми със забременяването нямам. Смятам, че огромното бреме на вината носиш ти, предвид други фактори, НО няма да се принизявам и да обяснявам защо е така. Сам знаеш какви са проблемите ти, лекувай ги, но според мен просто нямаш воля за това! Спри да ме заплашваш ("Ако продължиш да ме коментираш, ще те смажа" - цитат от поредната ти вчерашна бележка), спри да си създаваш изкуствени конфликти. Не ме интересуваш, съжалявам, че въобще съм допуснала до себе си такъв индивид. Надявам се да съм се поучила от грешките. За пореден път ти пожелавам - Бъди щастлив и моля те забрави, че някога съм съществувала.
Разбери, че когато говоря за миналото си - ти не фигурираш в него, не фигурираш и в настоящото, няма да фигурираш и в бъдещето. Просто съм те заличила.
Ако си припознал себе си, това е твой проблем - Не мой! Писна ми да се съобразявам с манипулациите ти. Когато имам мнение го изказвам, независимо и без значение дали може да виждаш себе си в него.
Нямам намерение повече да пиша, нито да правя циркове - ако искаш продължавай. Аз имам нов живот в който няма място за миналото. Приятелски съвет - продължи напред!

Редактирано от Cтpeйнджъp на 06.07.07 09:08.



Тема Здрасти, Стрейндж!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 09:24



Казваш:

"За пореден път ти пожелавам - Бъди щастлив и моля те забрави, че някога съм съществувала."

Що не вземете и двамата да забравите, че сте съществували и да престанете да се занимавате един с друг и да се коментирате заради миналото си и да престанете с някакви си там измислени професионални контакти и да ликвидирате всякакви възможности за конфликти помежду ви?



Тема Re: За съжаление....нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторeмa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 09:35



стрейндж, изтрий го този постинг , не си причинявай това ...моля те



Тема Re: За съжаление....нови [re: abettor]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано06.07.07 09:45



Относно П.С.
Ми моя е голям, ще ме запознаеш ли с жена ти.



Тема Re: За съжаление....нови [re: eмa]  
Авторaktion3 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 09:47



Стрейдж, присъединявам се към ема. Защо въобще отговаряш, не виждаш ли какъв змиярник се заформи



Тема И аз, и аз! И аз съм щастливец!нови [re: traktoristkata]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 09:48



Голям зор беше да й забраня да ми приказва и да ми се мярка пред очите!

Кеф! Само два пъти годишно контактуваме. По рождените ни дни. Колкото да си пратим по един СМС.

Страхотно удоволствие е човек да живее и диша спокойно!



Тема Къде виждаш змиярник?нови [re: aktion3]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 09:59



А?

Темата на Абетор вероятно е предизвикана от някакъв силен стрес. Де да го знам. Но факт е, че Стрейндж нееднократно, откакто щастливо се е развела, го визира в постингите си и го коментира. Факт неоспорим. Критикувал съм я за това, без въобще да знам кой е бившият й.

Може нещо да му е писнало на човека. Знам ли???

Кой крив, кой прав??? Много важно кой!? Що не млъкнат завинаги и двамата и да си гледат живота???





Тема Колко е голям, бе, хвалипръцко?нови [re: Дивaнe]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано06.07.07 10:05



Що той да те запознава, бе, сваляч такъв??? Ето ти я под носа, кьорав ли си? Запознай се сам!





Тема Re: Колко е голям, бе, хвалипръцко?нови [re: ASSASSlN]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано06.07.07 10:10



Мод, струва ми се, че е време, да ЗАКЛЮЧИШ темата.

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Стрес, друг пътнови [re: ASSASSlN]  
АвторДиpekтнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 10:12



Темата на Абетор вероятно е предизвикана от някакъв силен стрес и т.н. ....

Някога...не чак толкова отдавна адвокат.......лекар ...учител.. са били елита на нацията!
Баси боклуците! И се предполага, че са хора - ако не интелигентни, то поне образовани, движещи се в добри среди...
Да ти пикая на елита и на ценностите.
НЯМА ЛИ МОДЕРАТОР ДА Я ЗАКЛЮЧИ ТАЯ ТЕМА, ЧЕ МУ СЕ ГАДИ НА ЧОВЕК!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.