Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Три вида души, три молитви!нови [re: Eva B.]  
Автор KRlZlA (зелени очи)
Публикувано05.07.07 17:29



“Чувствах се така, сякаш години наред в живота ми все се е повтарял един и същи ден, събуждала съм се по един и същи начин, правила съм едни и същи неща, дори мечтите ми са били едни и същи. Спомнах си колко дълго се бях борила за нещо, което не исках. Защо го бях направила? Не можех да намеря никакво обяснение. Може би защото съм била твърде ленива, за да търся други пътища. Може би защото е много трудно да бъдеш различен. Може би защото човек е осъден да повтаря стъпките на предишното поколение, докато определен брой хора не започнат да се държат по друг начин...и тогава светът се променя, а заедно с него и ние. Но аз не исках да бъда такава, каквато бях до сега...Истински авантюристи са били първите, онези, които са решили да открият пътя. Някои са паднали в пропастите още преди да стигнат средата. Много от тях са изчезнали безследно. Но един ден някой се е изкачил на върха...Възможно е хората долу в ниското да си помислят: “Там горе няма нищо освен хубавата гледка, какво толкова интересно има в това?” Но първият алпинист е знаел кое е интересното: да приеме предизвикателствата и да върви напред. Да знае, че всеки ден е неповторим, че всяка утрин носи някакво чудо, вълшебен миг, в който старите светове се разрушават и се появяват нови звезди...Първият, който е изкачил тази планина, сигурно си е задал същия въпрос, виждайки в ниското къщичките с пушещи комини: “Какво толкова интересно намират в този еднообразен живот?”

Ева,лесните неща никога не са си заслужавали усилието.





Тема Re: Три вида души, три молитви!нови [re: Eva B.]  
Авторognjano (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 17:34



Каквото и да правим ние човеците за нас разума винаги е бил подвластен на чувствата!
Чулствата колкото и горчиви, лютиви, пораждащи непоносима болка и мъка трябва да преболедуваме, да изстрадаме, за да оздравеем и отново да бъдем ценни за себе си и съществени, и значими за хората около нас!

Това е истината, затова все още си искам съпругата, макар да знам, че няма смисъл!
Да сме здрави, другото ще се оправи!



Тема Re: Dust In The Wind...нови [re: Eva B.]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано05.07.07 17:36



Затворих си очите само за момент
и момента си тръгна...

Бъди смела ,Ева!

Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя



Тема Re: Три вида души, три молитви!нови [re: KRlZlA]  
Автор Eva B. ()
Публикувано05.07.07 17:41



А би трябвало! Колко прекрасен би бил животът, ако умеехме да искаме от него малко и да му се радваме истински, а не да гоним илюзии и нехващайки ги да се лъжем, че не ги стигаме, понеже са много ценни



Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Re: Три вида души, три молитви!нови [re: ognjano]  
Автор Eva B. ()
Публикувано05.07.07 17:43



:)

Всъщност не съм съгласна. При мен чувствата може понякога да са вземали връх, но разумът винаги е успявал да се наложи



Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Re: Dust In The Wind...нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор Eva B. ()
Публикувано05.07.07 17:46



Опасявам се, че не мога да не бъда смела


Представм си го написано в лексикон "Голямата ви мечта? - Да съм голяма страхливка"

Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Re: Dust In The Wind...нови [re: Eva B.]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано05.07.07 17:49



Не се и съмнявам


Като те чета-знам, че си смело момиче

Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя

Тема Ахам,нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор Eva B. ()
Публикувано05.07.07 17:51



както биха казали умните и възпитани хора, аз съм едно смело пате, а както би казал Джейми, аз съм една смела бъдеща...патица



Hие сме фигури в съня на Бога, които гадаят как той сънува...

Тема Re: Dust In The Wind...нови [re: Eva B.]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано05.07.07 18:26



Чак сега си давам ясна сметка какво се крие всъщност зад ник- а Ева Б.- Еva (the) Brave.





Тема Аз не бихнови [re: Eva B.]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.07.07 18:30



те нарекъл "смела"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.