Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема какво да правя с секса?нови  
АвторMdM мъдъмъ (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 16:05



Прочетох няколко подобни теми. Значи първо имам сериозна връзка от няколко години и винаги съм била моногамна. Не мога да се похваля с голям сексуален опит и не съм имала много партньори. Второ, проблемът е че партньорът ми не показва особен интерес към мен от доста време, така да се каже съм му омръзнала. Проблемът не е физиологически, той няма проблеми с ерекцията нито с либидото, просто няма интерес към МЕН. Правим секс веднъж на две седмици и то е като отбиване на номера от негова страна. В началото беше невероятно, правехме го по няколко пъти на ден, но не това е най-същественото, по-скоро бях щастлива от факта, че съм желана. От друга страна той е партньорът когото харесвам, не мога да си представя да гоправя с друг. Иначе мъжете се обръщат след мен по улиците. какво да правя?



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор won (cool)
Публикувано29.06.07 17:22



Второ, проблемът е че партньорът ми не показва особен интерес към мен от доста време, така да се каже съм му омръзнала.
Попитай го какво да направиш за него?Ако предложението е приемливо за теб-направи го.Домашен стриптийз-няма ли да помогне!
Списанието Cosmopoliten е пълно със съвети как една жена" по-добре да се пласира" в този мъжки свят.
Успех!Но по-гот е, когато има и чувства!

"Споделете!"


Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано29.06.07 18:13



Съблазни го, нали имаш фантазия, използвай я!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.06.07 19:22



След като той няма интерес към теб и ти го осъзнаваш, какъв е смисълът да се мъчите взаимно?

Те тия работи насила не стават...



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: Markizata]  
АвторCeнниk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 23:45



помпозни изказвания без грам акъль бря, а косата на тая която харесваш черна .....





Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано01.07.07 00:19



Проблемът изглежда много сериозен за съжаление. Някои хора като че ли се уморяват и пресищат в един момент, дали и преяждането със секс в началото не води до това?
Лично аз бих се опитал да открия дали наистина има шанс да се съживи първоначалното привличане. Е, не чак съвсем първоначалното, ама поне да се възроди донякъде. Има наистина много идейки във всевъзможни източници. Нещо, което би било подходящо точно за вас. Нещо, което напомня началото на връзката или нещо ново. Опитай дали има начин. Успех





Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Lalara (точна)
Публикувано01.07.07 14:23



Трудно се дават съвети в такива случаи, но зависи от възрастта ви , от отношенията в двойката- съпрузи ли сте, любовници ли сте?
Помисли дали само сексът е това, което вече не ви свързва?Ако на всички нива , нещата не вървят, може би връзката се е изчерпала...
Винаги съм смятала, че сексът започва в главата и се опитай да бъдеш предизвикателна на интелектуално ниво! Ако продължаваш да му бъдеш интересна като личност, няма да имате и проблеми със секса...
Всички съвети за еротично бельо и бла бла... смятам, че са излишни, защото надявам се , не си била с нееротично досега...



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано01.07.07 14:38



Остави го секса, буржоазна отживелица е.

C'mon, meat!

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.07.07 22:21



Ако не си провокатор регистрирай си ник и го напиши в темата си. Гарантирам ти, че ще имаш поне няколко дискретни предложения за секс. Ще ти обясняват освен това, че си им много мила, че си всичко за тях, но това ще бъде само докато ти го намлатят. След това ще има пауза докато дойде момента на следващото им сексуално изгладняване.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано02.07.07 11:45



Пробвай нещо по-различно, питай го за някакви нереализирани сексуални фантации. Все пак не задълбочвай много в тия разговори, защото тогава сексът ще стане съвсем нагласен...
И действително си помисли дали връзката не се е изчерпала и в някои други отношения, освен сексуалните.

La donna e mobile



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.