Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Движението като антидепресант?  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано01.07.07 19:29



Ето какво ми се завъртя из тиквата преди малко. Значи, цяла събота и неделя не си подадох носа навън, като изключим простирането на прането. Днес към обяд вече се чувствах като парцал, изцедена, скапана, без желание за нищо. Не че съм се претрепала от работа, а просто нямах енергия за нищо. Накрая, преди два часа се надигнах да изляза /не за друго, ами бях омела всичко за ядене из шкафовете и хладилника, та отидох за още запаси/. Такааааааа, странна работа, но като се върнах се чувствах много по-добре, чак някак весело ми беше. Та се замислих, преди години имах подобни наблюдения покрай гледането на бебока.
Малко дълго стана, но какво мислите, как ви се отразява на вас движението, трябва ли да се стремим към поне една разходка дневно, особено в случаите когато сме леко извън релси? Дали това помага наистина?

Редактирано от MaмaMъpмopaнa на 01.07.07 19:30.



Тема Re: Движението като антидепресант?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 19:31



Що не пробва да се пъхнеш в пералнята да те раздвижи ;)
уау, каква простотия





Тема Абе, ХАХО, ти работа нямаш ли, бе!!!нови [re: XAXO]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.07.07 19:35



Аман от драсканията ти из нета!!! То бива то може да си безделник, ама поне празници имай бе, човече! Като ти пречи тема - ами, не я чети!Или те сърбят ръцете да даваш отговори? Щото , видно, главата ти не участва!!! Аман бе!!!





Тема Абсолютно, Мърморанке!нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.07.07 19:38



Помага раздвижването! Е, понякога и уморява, но когато човек излезе навън, особено в хубав ден като днешния направо се чувства пречистен!

Поне на мен движението много ми помага. Обичам и да ходя на спорт в зала, макар и напоследък да не ми остава много време. Нали знаеш, при движението кръвта се обръща, и произвеждаш повечко антидепресанти - трениращите и изобщо активните физически хора са по-усмихнати Поздрави!



Тема Re: Абе, ХАХО, ти работа нямаш ли, бе!!!нови [re: parvaty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 19:39



От теб се научих мацко и от още няколко

- жени



Тема Душичка сладка!нови [re: XAXO]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано01.07.07 19:40



От мен много работи можеш да научиш, ама колко още има да точиш лиги - не е истина!





Тема Re: Абсолютно, Мърморанке!нови [re: parvaty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 19:41



И светлината помага, като се затвориш на тъмно няма начин да избягаш от депресията

. Те затова в скандинавските страни злоупотребяват с алкохола, понеже им е малко слънчевата светлина и си търсят заместител на антидепресантските и действия .
Ако някой те и позаяжда малко - също помага хахахахахаха



Тема Re: Душичка сладка!нови [re: parvaty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 19:42



И др. работи мога да проточа, само кажи

ще се разберем



Тема Re: Движението като антидепресант?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.07.07 19:53



И тук май трябва да се въведе регламен да пишат само регнати!

Така е, движението, спортът, разходката са чудесен антидипресант.
През 2003 г., след несложна операция и дългомесечно заздравяване на раната получавах тежки хипертонични пристъпи.
Как оцелях, не знам.
През декември 2003 г. се върнах към плуването и всичко се оправи.
Сега просто не ми остава време, но това е най-доброто релаксиращо средство.
Спорт, разходки на чист въздух в планината, по възможност с близък човек-това е истината.



Тема Re: Движението като антидепресант?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 19:53



Точно! Аз имам навика да се затварям вкъщи с компа особено събота и неделя, защото в работата нямам нет и вечер си наваксвам. А толкова по-добре се чувствам като изляза да се разходя, видя малко искински жиив хора, купя си нещо (днес - праскови

и блуза), подишам малко чист софийски въздух Само дето миналата седмица ударно ме завлякоха за няколко часа на НДК (след работа), та направо ми се зави свят Сега действам полека с разходките, глидам да са помалко и наблизо, и по възможност с полез-на цел (за оправдаване) - най-вече пазар.
Повече разходки пожелавам и хубави случки по време на тях!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.