Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Само да питам ...нови  
Автор Toвae... ()
Публикувано29.06.07 08:37



Защо разведените жени, поне в началото на "свободия" си живот, не подбират?
Не си ли спомнят, че и на тях им се е случвало?
Нали знаят, че това мимолетно "щастие" с женен е гадно за някой друг? ... че и този Някой чака и се надява да живее в честност и почтеност?

Утре (тук се казава "да чукна на дърво!") може и аз да направя такава грешка.

Защо, бе момичета?






Тема Re: Само да питам ...нови [re: Toвae...]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано29.06.07 09:31



Хайде, отново странни обобщения!

Дали подбира или не една жена не зависи от семейното й положение, а от характера и принципите й. Толкова ли е трудно да се разбере това?!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!



Тема Re: Само да питам ...нови [re: Toвae...]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано29.06.07 09:33



разведените жени

Аман от обобщения!!!!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: Само да питам ...нови [re: Toвae...]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано29.06.07 09:48



Първо, това не е вярно - зависи си от човека. И не от това дали е мъж, жена, разведен, женен, във връзка - ами точно от това какъв човек е и какви ценности или мотиви го ръководят. Да се обобщава така ми се вижда като поредното хвърляне на кал


Второ, не разведените жени са тези, които яростно атакуват женени мъже - ньееее - точно обратното е вярно в много по-голяма степен (не че няма изключения, ама са по-редки) Разведените жени изглеждат в слаба позиция и лесна плячка.
Лично мен ме ухажват доста женени мъже - в прекрасната ми възраст повечето ми връстници май са баш женени; тъй като аз съм упорито магаре и любезно отбивам такива атаки - чувам по свой адрес какви ли не умозаключения - че не разбирам нищо от любов, че какво толкова, че контактите с женени не били само сексуални, ми и духовни (видите ли!), че съм суха и консервативна - и какво ли не. Пука ми, та ми треска - ама пак не е приятно. Убива ми вярата в нормалното и доброто
Тъй че - моля, моля, моля! Айде пък да не са пак виновни Разведените жени, тези ужасни чудовища, дето кат едни харпии смучкат кръвчицата на нещастните невинни женени ангелчета.


Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Чекай, ся! Ясно е, че почти всички сме слънчасалинови [re: Toвae...]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.06.07 10:39



тия дни, говорим и вършим несвързани неща. Я, се овладей и приказвай по-кротко и по-ясно.

Наложи ми се три пъти да те прочета, че да схвана нещо. Значи, ти си семейна и някоя разведена е "свалила" мъжа ти и се е изчукала с него??? Така ли? И сега ти си бясна към разведените жени???

Тц! Недей така. Според теб излиза, че разведените жени са курви и се ебат с всеки срещнат женен??? Еее! Не е вярно! Аз ти го казвам. Вервай ми. Дамата не е виновна и ти вместо да беснееш по нея, вземи та отрежи пишката на мъжа си!



Тема Re: Само да питам ...нови [re: XeйЖивoт!]  
Автор Toвae... ()
Публикувано29.06.07 10:42



Добре, де!
Права си. За всичко и най-вече за :"Разведените жени изглеждат в слаба позиция и лесна плячка."
Ясно, че това е било - ловец на стари години какво друго да гони ...

Извинявам се за обобщението, но просто така се случи.
На всичките ми приятелки мъжете им все дърти авджии.

Приятен ден!





Тема Е, разкажи, деее!нови [re: Toвae...]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.06.07 10:57



Давай малко клюки! Ако искаш - да ти кажем как да му го върнеш тъпкано?! Ще ти кажем, но към всеки случай имаме индивидуален подход. Доктори сме. А на доктор всичко се показва, на мъж - нищо се не казва.



Тема Re: Само да питам ...нови [re: Toвae...]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано29.06.07 11:01



Обобщението ти звучи доста пресилено и , най- вероятно, както обикновено се случва, почива на базата на едно, максимум две лични наблюдения или най- вече лични разочарования.
Е, вероятно съществуват достатъчно на брой разведени жени и мъже, които да са се чувствали толкова притиснати в ъгъла от личния си брачен капан, та, усетили сладкия полъх на свободата

, да се старят с всички сили да компенсират "пропуснатото" през годините. Но едва ли е правило, даже напротив- болката и разочарованието от преживения като дълбоко личен неуспех развод, често карат човек задълго да заключи пътя не само към сърцето си, но и към... леглото си.



Тема Re: Е, разкажи, деее!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Лилa_ ()
Публикувано29.06.07 11:31



Смених ника, защото все ми реже "положението" ...


Клюкички казваш ...

Една я зарязял мъжа И и сега не се удържа! То са форуми, то са чатове, то са елмази ... Моят тръгнал да флиртува, ама се уплашил и взел да я успокоява, да и разказва как ние сме се справили и не знам още какво си! Да де, ама тя не иска спокойствие, иска друго нещо ... знам ли?

Абе, май се върнах две години назад!



Тема Е, па, тооо и жените сте същите, даженови [re: Лилa_]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.06.07 11:51



може и повече от жъжете да сте?! Говоря за семейни хора в чатове, форуми и сайтове, които флиртуват с другия пол. Мдааа! Имам опит, вервай ми, но с такива жени секс не правя. Някои най-явно се натискат, даже повече от разведените.

Тъй че сме фифти-фифти мъже-жени неверници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.