Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема какво да правя с секса?  
АвторMdM мъдъмъ (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 16:05



Прочетох няколко подобни теми. Значи първо имам сериозна връзка от няколко години и винаги съм била моногамна. Не мога да се похваля с голям сексуален опит и не съм имала много партньори. Второ, проблемът е че партньорът ми не показва особен интерес към мен от доста време, така да се каже съм му омръзнала. Проблемът не е физиологически, той няма проблеми с ерекцията нито с либидото, просто няма интерес към МЕН. Правим секс веднъж на две седмици и то е като отбиване на номера от негова страна. В началото беше невероятно, правехме го по няколко пъти на ден, но не това е най-същественото, по-скоро бях щастлива от факта, че съм желана. От друга страна той е партньорът когото харесвам, не мога да си представя да гоправя с друг. Иначе мъжете се обръщат след мен по улиците. какво да правя?



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор won (cool)
Публикувано29.06.07 17:22



Второ, проблемът е че партньорът ми не показва особен интерес към мен от доста време, така да се каже съм му омръзнала.
Попитай го какво да направиш за него?Ако предложението е приемливо за теб-направи го.Домашен стриптийз-няма ли да помогне!
Списанието Cosmopoliten е пълно със съвети как една жена" по-добре да се пласира" в този мъжки свят.
Успех!Но по-гот е, когато има и чувства!

"Споделете!"


Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано29.06.07 18:13



Съблазни го, нали имаш фантазия, използвай я!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.06.07 19:22



След като той няма интерес към теб и ти го осъзнаваш, какъв е смисълът да се мъчите взаимно?

Те тия работи насила не стават...



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: Markizata]  
АвторCeнниk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 23:45



помпозни изказвания без грам акъль бря, а косата на тая която харесваш черна .....





Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано01.07.07 00:19



Проблемът изглежда много сериозен за съжаление. Някои хора като че ли се уморяват и пресищат в един момент, дали и преяждането със секс в началото не води до това?
Лично аз бих се опитал да открия дали наистина има шанс да се съживи първоначалното привличане. Е, не чак съвсем първоначалното, ама поне да се възроди донякъде. Има наистина много идейки във всевъзможни източници. Нещо, което би било подходящо точно за вас. Нещо, което напомня началото на връзката или нещо ново. Опитай дали има начин. Успех





Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Lalara (точна)
Публикувано01.07.07 14:23



Трудно се дават съвети в такива случаи, но зависи от възрастта ви , от отношенията в двойката- съпрузи ли сте, любовници ли сте?
Помисли дали само сексът е това, което вече не ви свързва?Ако на всички нива , нещата не вървят, може би връзката се е изчерпала...
Винаги съм смятала, че сексът започва в главата и се опитай да бъдеш предизвикателна на интелектуално ниво! Ако продължаваш да му бъдеш интересна като личност, няма да имате и проблеми със секса...
Всички съвети за еротично бельо и бла бла... смятам, че са излишни, защото надявам се , не си била с нееротично досега...



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано01.07.07 14:38



Остави го секса, буржоазна отживелица е.

C'mon, meat!

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.07.07 22:21



Ако не си провокатор регистрирай си ник и го напиши в темата си. Гарантирам ти, че ще имаш поне няколко дискретни предложения за секс. Ще ти обясняват освен това, че си им много мила, че си всичко за тях, но това ще бъде само докато ти го намлатят. След това ще има пауза докато дойде момента на следващото им сексуално изгладняване.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано02.07.07 11:45



Пробвай нещо по-различно, питай го за някакви нереализирани сексуални фантации. Все пак не задълбочвай много в тия разговори, защото тогава сексът ще стане съвсем нагласен...
И действително си помисли дали връзката не се е изчерпала и в някои други отношения, освен сексуалните.

La donna e mobile


Тема Илинови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано02.07.07 14:36



може и нерегистрирана - ще ти предложат да им пишеш на е-майла





Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
АвторNo name no shame (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 14:55



Здравей!
И аз съм в такава ситуация,подобна де...
От 3 години сме заедно,секса започна да куца още на 2рата.
Много въпроси съм си задавала,много разговори сме провеждали и пак така..
Един - максимум два пъти месечно.По принцип не смятам че трябва да е на норма количеството, но това ми идва твърде малко .Не изглеждам зле,не съм занемарена,имам покани и предложения от другаде...просто до сега не исках да се стига до там.Казвала съм 100 пъти...какво ли не,обянявах ,разговаряхме,той също е съгласен ,че проблема е в него,че не може до 2 посред нощ да седиш на компютъра и да чакаш в 3 някой да те съблазнява.А и се изморих все аз да съм инициатора.Чувствам се все едно си го прося този секс...а като оставя нещата така ,да видя кога той ще се сети...ми познайте...не се случва.
Питала съм има ли друга,спрял ли е да ме харесва..."не" казва ама нещата не се променят.Иначе други поводи за ревност нямам...не излиза сам,не закъснява...
Не знам дали ни е изчерпана връзката...аз от известно време така ги чувствам нещата,още повече като виждам ,че нищо не се променя.Той твърди че си въобразявам.Хич не взима насериозно нещата които му казвам :(
Не искам да се разделяме...изпитвам чувства все още...ама и любовник не искам ...не мога да лъжа и да съм същата...обачее....трябва ли да си скапвам сексуалноста на 24 години,щото той /не иска/не може/няма стратс към мен/ ......

?



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: No name no shame]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано02.07.07 17:09



На 24 години животът е тепърва пред теб. Имаш новата страничка пред теб, можеш да я пишеш, не е необходимо да се съобразяваш със стари грешки.
Сега ти е времето да се отдадеш на живот, че и на секс, ако искаш, а не на пенсионерско кибичене в очакване на несподелената страст.

La donna e mobile


Тема Три години!нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Eidolon ()
Публикувано02.07.07 17:34



Според разбирачите, толкова е времето, за което двама души - мъж и жена (с гейовете не пише как е) - може да си бъдат интересни и да изпитват страст един към друг.
После идва безразличието.

Казвам това, което ми идва да кажа, когато ми се стори, че някой казва нещо


Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор bubble ()
Публикувано02.07.07 17:49



вземи си вибратор, докато си изясниш за себе си ситуацията- шок и ужас, но това е...



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано02.07.07 17:57



Когато нещо в една връзка не стига, то обикновено се търси извън нея! За мен сексът е от първостепенно значение. Важно е да се коментира с партньора, но ако няма прогрес си обречена или на невроза или на търсене на ласки, извън общото ви ложе... Третият вариант е най-добър, затваряш страницата и гледаш напред, но за това се изисква малко повече решителност, смелост един вид и много кураж за да продължиш напред!



Тема Re: Илинови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано02.07.07 18:56



И що ми го казваш на мене? Да си нов потребител и да не знаеш как се прави RE на някого да те разбера, ама ти си си драка открай време и май напоследък ти е скучно.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: No name no shame]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано02.07.07 19:06



Не си първата, която на тези години казва подобни думи. Рецепта за ситуацията ти аз нямам. Ако случайно някоя, която е била в подобна ситуация и е успяла да се оправи в нея а не да се остави да отвикне напълно от секс вземе да прочете поста ти ще ми бъде интересно да прочета и аз как се е справила.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: fidgety]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано02.07.07 19:28



Ако остане с него няма да е първата, която хем се е оплакала от тотална липса на секс, хем е останала с партньора си.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема вибраторите!нови [re: bubble]  
АвторAiry (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 20:17



хм..хич не е "шок и ужас" даже:) Според мен всяка самоуважаваща се дама трябва да си има такива играчки за да не стига до такива главоблъсканици - хем не иска с друг, ама иска секс:))) Прекрасните му форми задоволяват желанието за така желания мъжки атрибут, работят безотказно и можеш да сменяш модели колкото си искаш без някой от предните да ревнува:) А току-виж и "спящия" съпруг прояви желание за съвместни игрички..





Тема Чудно що линови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.07.07 01:11



наистина.
Определено не съм нов и досега нямам случайно РЕ





Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: Severous_Snape]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано03.07.07 11:40



Да, но аз съм на принципа, че или не се оплакваш, или правиш нещо, за да промениш живота си. А и тая възраст е прекалено млада, за да се примирява човек с нещата, които не го удовлетворяват.

La donna e mobile


Тема абе...нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано03.07.07 13:26



може ли такова безобразие?Как може да се допускат такива правописни грешки...

Преди буквите с и з винаги представката е със!Същото важи преди буквите в и ф-представката е във!!!!!!!!!!!!!!!!

Не ме закачайте,че бой ще ядете!

Тема Я си ....нови [re: дoбpичkaтa]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано03.07.07 13:42



отвори една "нова"граматика!Вече не е задължително,както и пренасянето ит.н..С две думи,граматиката,дето ние я учехме и тая,"новата",малко нещо се различават.Та не ругай момичето.



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема ВЪВ връзка СЪС секса :)нови [re: Дokи]  
АвторMdM (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 14:05



граматически погледнато съм добре ЗАрегистрирана, но ме е ..



проблемЪТ е, че когато се повдигне въпросЪТ, вече това е като изискване за по-добро обслужване, което вече прави романтиката невъзможна. насила хубост не става, каза го вече някой. да не би жените да имат по-консуматорско отношение към секса

а за вибраторите хич не съм съгласна
няма емоционално разтоварване



Тема Re: Я по-кротконови [re: Дokи]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 14:57



"във" и "със" не са отменени.
Не ми се влиза в граматически спорове, щато и аз се дразня и изобщо губя смисъла на написаното като видя грешките.
Ама що се отнася до ебането - важно е.
Сигурно е трудно да се разделиш с човека, но това така или иначе ще стане. Пък си и млада.
Има ред примери за активни сексуално хора на 60 - 70 години. Моят възлюбен е на 53, но рядко се случва да ме пропусне някой ден. Да чукна на дърво.





Тема Re: ВЪВ връзка СЪС секса :)нови [re: MdM]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано03.07.07 15:01



Аз май нещо не разбрах. Да не искаш да кажеш, че според теб, щом нещо се обсъжда, то вече му се губи вкуса, ако мога така да се изразя.


Да, много би било хубаво нещата да се получават в стил "Синята лагуна" или като в ония романчета, дето героинята получава бурен оргазъм първия път когато прави секс. Само дето в реалността леко не е така. А още по-идиотското е, че много неща могат да се подобрят неимоверно с разговор. Няма да се впускам по-нататък, щото може и да не съм те разбрала, ама кажи ми поне дали правилно ти схващам мисълта.



Тема Re: Я по-кротконови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано03.07.07 15:21



Yes, браво на вас! Сексът, естествено, си е много важен!!! И мен май нещо ме е друснал хормонът в топлото





Тема Ми то е ясно.нови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.07.07 15:31



До скоро се заяждаше с други а сега си решил да го правиш с мен. Да не би Ева да ти е бутнала и да се е оказала толкова омайна, че си решил да се правиш на мъж в очите и, заяждайки се с мен?



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: fidgety]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.07.07 15:36



Ако се примири това ще промени нея самата и то доста сериозно.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: ВЪВ връзка СЪС секса :)нови [re: MdM]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.07.07 15:44



а за вибраторите хич не съм съгласна
няма емоционално разтоварване


Така си е.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано03.07.07 16:02



Отиди за няколко дни някъде сама .... малките раздели много освежават ....

За да го има живеца на желанието освен чисто физичесото трябва да го има и интересът към теб като личност .... като се отдалечиш малко; като имаш инетерсни лични и само твои преживявания, които можеш да разкажеш при завръщането .... малкото подаръче, което ще му донесеш като символ колко ти е липсвал ...

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Я по-кротконови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
АвторNo Name No Shame (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 16:07



Атинянке, позеленях от завист да ти кажа

.... съвсем сериозно
Да споделя че аз не съм авторката на темата,просто имам същия проблем и се разписах и тук :)



Тема Re: ВЪВ връзка СЪС секса :)нови [re: Severous_Snape]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано03.07.07 16:12



Ха ха ха

и от къде знаеш, нима си ползвал вибратор? ха ахахахах

Ближи си сладоледа....



Тема Не е още,нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.07.07 17:26



не се коси


Никой не се заяжда с теб, някой ден ще ми писнат простотиите ти и ще ти ликвидирам мейла с някой спам сървър. Тогава ще ти светне какво е да се заяде някой с теб



Тема Страннонови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.07.07 17:27



но и аз това щях да го питам. Благодаря че повдигна въпроса - да не излезе че се заяждам





Тема Та как е женското нанови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.07.07 17:28



"гларус"?





Тема Има и такиванови [re: djavolche]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано03.07.07 17:36



случаи



Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.

Тема Дай боженови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано03.07.07 17:40



всекиму, Тайсън, дай боже всекиму...



Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.

Тема Re: Страннонови [re: jamie]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано03.07.07 17:42



Дори е повече от странно!


Все едно аз като жена да давам мнение какво точно изпитват мъжете при техния оргазъм!
Хич не е заяждане!

Ближи си сладоледа....



Тема Re: Има и такиванови [re: Chromanin]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано03.07.07 17:47



Ех и тииии, то не че няма такива случаи!


Ставаше въпрос за използването на вибратори от жени и техните усещания!!!

Ближи си сладоледа....



Тема Re: Не е още,нови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.07.07 17:53



Заплахите са оръжието на слабия.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Сиромах,нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано03.07.07 18:01



затова си все се ежиш на Саси че ще му разбиваш суратя


Когато някоя муха ме дразни - взимам кърпата и я убивам. За това ти говоря смотльо.



Тема Последен коментар.нови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.07.07 18:11



За разлика от бабаитлъка, който той е демонстрирал на страниците на клубчето, на живо винаги е бил кротък и спокоен.
Много ми е интересно защо ли това е така. Да имаш някакво обяснение?
Като си умен, като си велик и като си по-мъдър от мен - поучи ме.
Поучи ме още нещо. Бих искал да зная какви оргазми получаваш, когато ръсиш непредизвикани простотии. И това искам да науча. Кара ли те да се чувстваш по-мъж или по-велик?



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: Няма женски род, но енови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано03.07.07 18:11



голяма бяла птица





Тема Re: ВЪВ връзка СЪС секса :)нови [re: djavolche]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.07.07 18:27



Не. Не съм ползвал вибратор. Има ли все още причина да ти отговоря какво съм имал предвид с думите си?

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: ВЪВ връзка СЪС секса :)нови [re: Severous_Snape]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано03.07.07 18:38



И сега все още не разбирам предния ти постинг!
Ако имаше желание щеше да ми отговориш, а не да ми задаваш въпрос дали да отговаряш!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано03.07.07 18:47



Ако си наистина толкова малка (кой каза тук 24?), опитваш с някой и друг разговор и ако не стане минаваш на следващия (партньор)

Кофти звучи, ама на тия години, ако не върви секса, то кога? Не мисля, че сексуалният опит е от значение. Един добър партньор, ще те научи и мотивира повече отколкото 20 некадърника...Виж лЮбопитството, ако е единстения, е друго нещо, но теб това не те тормози

Учи се от Атинянката!

ПП Едиственият път, когато имах подобна дилема, той в крайна сметка ме напусна...и слава богу



Тема Re: ВЪВ връзка СЪС секса :)нови [re: djavolche]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.07.07 18:55



Ако имаше желание щеше да ми отговориш, а не да ми задаваш въпрос дали да отговаряш!

Щом казваш...



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: ВЪВ връзка СЪС секса :)нови [re: Severous_Snape]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано03.07.07 19:01





Ближи си сладоледа....



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: flicka_an]  
АвторNo Name No Shame (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 19:09



flicka_an: Здравей!
Понеже се намесих в темата ,защото имам същият проблем с партньора си,искам да подчертая че не съм аз авторката.Аз съм на 24,за нея не знам :)
А иначе да...ако така продължат да се развиват нещата ще прекъсна връзката и така...
Просто се чудех как е възможно млад 29 годишен мъж да е толкова апатичен сексуално.При все, че отношенията ни на дръги фронтове са добре- разбираме се,забавляваме се,заедно живеем,мислим за дете,собствен апартамент...ей таквиз благинки,в смисъл че не сме се хванали за гушите и да не можем да се понасяме и да се търпим от немай къде...
Бе не знам...много дълго стана, надали го чете някой


Със здраве останете :)
Аааа...и да добавя нещо като послепис...не ми е той първият, от лиспа на опит никак не страдам,по скоро той е имал по-беден сексуален живот, сравнено с мен.



Тема Re: муцка,нови [re: No Name No Shame]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 16:18



години наред съм имала скапани любовници и също такъв съпруг.
Редно беше да имам някаква компенсация за страданията.


Сега гледам осван да наваксам, да завърша петилетката предсрочно...
Имаше такъв девиз навремето.



Тема Re: това е гаднотонови [re: No Name No Shame]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 16:22



Случвало ми се е да съм безумно влюбена в някакви мързеливи сексуално типове.

То бушуват едни неудовлетворени страсти. Ходиш по улиците и самата мисъл може да те доведе до края.
Може би трябва да се мине през това чистилище, за да си оцениш човека, като се появи.



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано04.07.07 16:34



Хм, нека и аз да кажа нещо - може би да се повторя - не изчетох всичко...
Секса е от първостепенно значение ако той е първопричината да си с този човек - но явно в твоя случай не е така...
Но, да секса е много важен - той е много много чувствителен барометър за състоянието на връзката - той диагностицира неща и причини много много преди изобщо да си помислиш, че има проблем.
Както правилно отбеляза Стрейнджър - хората трябва да си говорят - но темата за секса е твърде деликатна и изисква много мислене преди изобщо да я подхванеш - иска бистра глава и спокойно сърце...

Разумът мисли, душата знае...


Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: Marygold_vn]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано04.07.07 16:59



Нали става въпрос за секс? Какво толкова има да се говори - или има тръпка и го правите, още докато се погледнете в очите и става ясно, или не го правите. Няма да се кандардисвате - то с кандърма не става





Тема Що пък....нови [re: MdM]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано04.07.07 17:23



не?Винаги и навсякъде искаме обслужването да е на ниво!

За което по един или друг начин се заплаща!
А реално погледнато си е обслужване,защото много рядко и двамата са еднакво доволни от секса.Та излиза че единия е обслужен добре,а другия...по-малко добре!Колкото до"..на сила хубост..."зависи какво разбираш под "...на сила.."??Приложена "на място"и по "подходящ"начин,дори силата на "една женска ръка",да не говоря за някои доста по-нежни части от женската анатомия(всъщност особенно те)е достатъчна да сътвори"чудеса".
А и когато не очакваш непрекъснато чудеса(под формата на 100%-ов оргазъм)от партньора си,може пък и да се получат нещата.Хъм,що пък ти не му покажеш,че е желан?Вземи инициативата в своите "нежни ръчички"!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: sepide]  
АвторMdM (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 20:49



мненията ви са много интересни, благодаря.

за случая на 24 годишната ми "колежка" искам да вметна, че сред новото, по-компютъризирано поколение се очертават известни тенденции на асексуалност. Ако целта е тези хора да не бъдат дискриминирани, то за тях определено решението не е са с нормален партньор.

а иначе аз ще се опитам да внеса някакъв свеж полъх... трудно ми се струва сама да си създавам самочувствие, да се харесвам и тн, по-скоро се самосъжалявам и изнервям, а това влошава положението



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано05.07.07 21:05



трудно ми се струва сама да си създавам самочувствие, да се харесвам и тн, по-скоро се самосъжалявам и изнервям, а това влошава положението

Това в какъв смисъл? На тема сексуалните ти "способности", на тема външност, на тема ценност като личност? Какво точно те притеснява?



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автормдм (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 22:07



просто е лесно да имаш самочувствие когато се виждаш отразена във влюбени очи.



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: мдм]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 22:14



Тук не съм съгласна с теб и ще поясня защо
Трябва първо ти самата да се харесваш..за да те харесат и другите.



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: мдм]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано05.07.07 22:17



Нали знаеш английската поговорка "Не поставяй всичките си яйца в една кошница"!
Не разчитай единствено на любимия си за самочувствие. От опит ти казвам, пада се много отвисоко и не ти остава нищичко, за което да се хванеш. Търси вяра в себе си И другаде. Да, едва ли има по-опияняващо усещане от това да се оглеждаш във влюбени очи, за които и ти милееш. Но не можеш да натовариш с такава отговорност човека, когото обичаш. Започни постепенно да живееш заради себе си. Да намираш увереност извън онези очи. Не е лесно, но си струва.
Дано съм успяла да го кажа ясно, мисля че разбирам как се чувстваш. Дано намериш верния път, пожелавам ти щастие!



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор swift (mind)
Публикувано05.07.07 23:09



"по-скоро бях щастлива от факта, че съм желана"
Това ме навежда на мисълта, че потербностите от секс не са толкова големи, колкото от внимание, отношение и себеизява.
Ако съм права, значи един вибратор няма да ти реши проблема. Пък и само с вибратор живее ли се

.
Паралелна връзка ще ти донесе само терзания май.
Ама пък и този твой партньор едва ли ей така ще се събуди от тази пасивност. Съмнява ме след толкова време да успееш да го съживиш, ако се е пуснал по течнието и се е наместил в своя си коловоз и това го устройва.
Едва ли си се оставила и ти така без опити да го съблазниш и предизвикаш. И ако ев било всеки път безуспешно или е имало само леко размърдване от негова старана и после отново задрямване.... сори! Или се примиряваш с тази ситуация и намираш начин да живеееш с нея, или си търсиш щастието другаде.




Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: swift]  
Автормдм (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 23:36



или си търсиш щастието другаде

е как така, ние сме тотално обвързани вече

интересно ми е в такъв случай, тъй като в началото всичко беше супер, вие колко време "тествате" някого? колко е изпитателния срок?



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: мдм]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 23:51



К`ви са тез глупости бе момиче?
Това да не е уред, че да го тестваш и да има изпитателен срок?



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: мдм]  
Автор swift (mind)
Публикувано06.07.07 00:00



Мила, всички в тоя клуб сме били тотално обвързани.
Няма такива понятия като "тестов период" (поне за мен)


Опитваш с един човек, получава се добре, продължаваш с него. Проблеми винаги има. Ако обаче се появи такъв, който да ти прави дните черни, може и да потърпиш, да помислиш има ли решение и ако не можеш сама да се справиш с това, какво следва...?
Задай си въпроса кое е повече - хубавото или лошото за теб в тази връзка. Помисли за себе си като самостоятелна единица, а не от позицията на "тотално обвързана". Запитай се дали можеш да продължиш живота си по този начин.
Защото има една истина, която понякога трудно проумяваме - че колкото и да ни се иска нещо, дори да хвърлим всичките си усилия да го имаме, не можем да променим фактите. Най-много накрая да се чувстваме още по-опустошени.
Хубаво е човек да научи този урок на живота. Знам че трудно се преглъща.
И като за лека нощ, ще ти кажа че това е само една гледна точка, един ъгъл, от който те съветвам да погледнеш. Но решението ти си го знаеш




Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано06.07.07 07:55



Боже, колко мъка

. Забравила е да поиска сертификат за качество



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 14:35



Ами няколко години! Чувала съм, че любовта е горе-долу 3 години. А някои мъже казват, че дори да ядеш всеки ден пържоли, пак ще ти писнат и ще поискаш нещо друго. Но сега сериозно - жената не е ядене, което можеш да сменяш всеки ден, за да ти е вкусно. Не разбрах имаше ли любов в началото, или само сексуален интерес?! То двете неща са различни. А да не би с нещо да си го отблъснала или пък прочетох, че сте "тотално обвързани" - това какво значи?! Деца, брак или нещо друго?? Ами да не би да си мисли човекът, че си му в кърпа вързана и вече да не си дава зор за нищо? Ами накарай го да поревнува малко, де! Колкото да разбереш вълнуваш ли го още. Приятели ли сте двамата, имате ли общи теми на разговор, или пък нямате какво да си кажете? Пък да знаеш ако ще сто подписа да си сложила и сто деца да си му родила - пак не можеш да го вържеш и от това да произтича желанието му за секс.





Тема Re: Не правинови [re: Chromanin]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано06.07.07 14:42



И защо не?
ПП Принципно съм съгласна де...



Разумът мисли, душата знае...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.