Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Илинови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано02.07.07 14:36



може и нерегистрирана - ще ти предложат да им пишеш на е-майла





Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
АвторNo name no shame (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 14:55



Здравей!
И аз съм в такава ситуация,подобна де...
От 3 години сме заедно,секса започна да куца още на 2рата.
Много въпроси съм си задавала,много разговори сме провеждали и пак така..
Един - максимум два пъти месечно.По принцип не смятам че трябва да е на норма количеството, но това ми идва твърде малко .Не изглеждам зле,не съм занемарена,имам покани и предложения от другаде...просто до сега не исках да се стига до там.Казвала съм 100 пъти...какво ли не,обянявах ,разговаряхме,той също е съгласен ,че проблема е в него,че не може до 2 посред нощ да седиш на компютъра и да чакаш в 3 някой да те съблазнява.А и се изморих все аз да съм инициатора.Чувствам се все едно си го прося този секс...а като оставя нещата така ,да видя кога той ще се сети...ми познайте...не се случва.
Питала съм има ли друга,спрял ли е да ме харесва..."не" казва ама нещата не се променят.Иначе други поводи за ревност нямам...не излиза сам,не закъснява...
Не знам дали ни е изчерпана връзката...аз от известно време така ги чувствам нещата,още повече като виждам ,че нищо не се променя.Той твърди че си въобразявам.Хич не взима насериозно нещата които му казвам :(
Не искам да се разделяме...изпитвам чувства все още...ама и любовник не искам ...не мога да лъжа и да съм същата...обачее....трябва ли да си скапвам сексуалноста на 24 години,щото той /не иска/не може/няма стратс към мен/ ......

?



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: No name no shame]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано02.07.07 17:09



На 24 години животът е тепърва пред теб. Имаш новата страничка пред теб, можеш да я пишеш, не е необходимо да се съобразяваш със стари грешки.
Сега ти е времето да се отдадеш на живот, че и на секс, ако искаш, а не на пенсионерско кибичене в очакване на несподелената страст.

La donna e mobile


Тема Три години!нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Eidolon ()
Публикувано02.07.07 17:34



Според разбирачите, толкова е времето, за което двама души - мъж и жена (с гейовете не пише как е) - може да си бъдат интересни и да изпитват страст един към друг.
После идва безразличието.

Казвам това, което ми идва да кажа, когато ми се стори, че някой казва нещо


Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор bubble ()
Публикувано02.07.07 17:49



вземи си вибратор, докато си изясниш за себе си ситуацията- шок и ужас, но това е...



Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: MdM мъдъмъ]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано02.07.07 17:57



Когато нещо в една връзка не стига, то обикновено се търси извън нея! За мен сексът е от първостепенно значение. Важно е да се коментира с партньора, но ако няма прогрес си обречена или на невроза или на търсене на ласки, извън общото ви ложе... Третият вариант е най-добър, затваряш страницата и гледаш напред, но за това се изисква малко повече решителност, смелост един вид и много кураж за да продължиш напред!



Тема Re: Илинови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано02.07.07 18:56



И що ми го казваш на мене? Да си нов потребител и да не знаеш как се прави RE на някого да те разбера, ама ти си си драка открай време и май напоследък ти е скучно.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: No name no shame]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано02.07.07 19:06



Не си първата, която на тези години казва подобни думи. Рецепта за ситуацията ти аз нямам. Ако случайно някоя, която е била в подобна ситуация и е успяла да се оправи в нея а не да се остави да отвикне напълно от секс вземе да прочете поста ти ще ми бъде интересно да прочета и аз как се е справила.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: какво да правя с секса?нови [re: fidgety]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано02.07.07 19:28



Ако остане с него няма да е първата, която хем се е оплакала от тотална липса на секс, хем е останала с партньора си.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема вибраторите!нови [re: bubble]  
АвторAiry (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 20:17



хм..хич не е "шок и ужас" даже:) Според мен всяка самоуважаваща се дама трябва да си има такива играчки за да не стига до такива главоблъсканици - хем не иска с друг, ама иска секс:))) Прекрасните му форми задоволяват желанието за така желания мъжки атрибут, работят безотказно и можеш да сменяш модели колкото си искаш без някой от предните да ревнува:) А току-виж и "спящия" съпруг прояви желание за съвместни игрички..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.