Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема минало-бъдеще ?  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 19:05



Четейки някои теми и свързвайки ги с наболял за мен проблем, искам да ви попитам нещо.

Да кажем една жена зарязва мъжа си (дълготрайният си партньор). Разбира се, причината е една .... ОМРЪЗВАНЕ. И както каза Асиан в друга тема, то общо взето нещата седят идентично в голяма част от случаите. Та възможно ли е, тази жена , след време да прецени, че е сбъркала, или да остане с някакви емоции към този човек ? Не говоря за период от месец два, а говоря за година, две или повече ? И дали е възможно , да го е обичала през цялото това време, но поради приоритети да го е оставила ?
Имал ли е някой от вас подобен случай ? Възможно ли е ?



Тема Мисля, че те познах:-)нови [re: нoв]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано28.06.07 19:59



Сега, на въпроса - да, възможно е. Но би било страшно глупаво от твоя страна да прекараш живота си, чакайки и надявайки се, това да се случи. Ще го пропилееш, ще си затвориш шансовете за щастие в скрина и ще ги оставиш да прашасват. В следствие, ще се превърнеш в неудовлетворено, излъчващо негативизъм мрънкало, озлобено срещу живота. И тогава, бившата дори и да е лудо влюбено в теб, любовта ще и се изпари.
Умишлено съм толкова черен в краските. Предполагам, че за теб би било чудесно след време едновременно да осъзнаете, че един без друг не можете и не щете. Но не ми се иска да си пропилееш целия живот, чакайки го да се случи. То най-вероятно няма да се случи. Най-малкото - времето, в което ще живеете отделни животи, с различни приоритети, не виждайки очите си, вероятно споделяйки леглата си с друг/а (или в множествено число) е почти сигурно, че ще ви отчуждят непоправимо, че ще ви срещнат с други хора, че ще ви сменят отчасти вижданията за живота и приоритетите. И дори и споменът по любовта ви да ви събере някой ден, с изненада и тъга, с голям процент вероятност ще установите, че този другият не е вече човекът, когото някога сте обичали, че животът безвъзвратно го е променил...просто съвсем друг човек..
Изживей живота си, не го пилей. Ако имате дечица, обичай си ги, бъди им баща, а на майка им - коректен партньор в разделното родителстване.
А и....знаеш ли коя ще ти завърти главата? Само не казвай, че е невъзможно и ти винаги ще обичаш едикогоси





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано28.06.07 20:09



Kъм това,което ти е написал GED Ltd.,мога само да добавя,че жените са по-емоционални.А веднъж решила ли е ,открила ли е ,че ти не си подходящия ,или че не си сред приоритетите й,просто няма смисъл да храниш напразни надежди и да предъвкваш миналото.Опитай се да го напшравиш,както те го могат така добре-да се пренастроиш и да изтриеш.Да се убедиш,че миналото е отчасти грешка,че раздялата е по-доброто и напред в бъдещето те чака още по-доброто.Не твърдя ,че е лесно.Но това е правилният път.Според мен.
А ако имаш нерви,време от живота си за трошене и си стоик-опитай,надявай се.





Тема Re: Мисля, че те познах:-)нови [re: GED Ltd.]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 20:30



Така е. Аз едва ли ще мога да и имам доверие някога. Още повече, че сега тя има втори брак. Остави ме, защото бях мекушав, бях слаб ( в темата на разбит е описано почти 1 към 1). Остави ме отдавна, преди 3 години.Но след това ме търсеше няколко пъти. Когато ме потърси за последно , преди 2 години, аз я отрязах за контакти, защото си имах нова приятелка.Така сметнах за редно. след това ми се обади още един път, в денят, когато се венча за втори път, но тогава не каза нищо, само си мълчеше. Уж сме зрели хора, на над 30 , а в какви нелепи ситуации изпадаме, просто не е истина.
Та напоследък ми стана мъчно за онова време, стана ми мъчно, че се обичахме и се чудех, дали още е така. Съжалявам, ако съм натоварил някой с пробемите си.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано28.06.07 21:26



Да. Възможно е, но нещата са много тънки и трябва да се вземат предвид много неща за да може да се направи вярна преценка на ситуацията а подозирам, че няма да ти се даде цялата информация а само тази, която ще те насочи в посоката, в която желае отсрещната страна.
И това е ситуация с доста висок рисков фактор. Имай го предвид когато преценяваш нещата.
И само за сведение - имал съм подобни случки в живота. Два пъти. Не зная дали бих допуснал трета такава, и може да се окаже, че третият път бих сгрешил.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: Мисля, че те познах:-)нови [re: нoв]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано28.06.07 21:32



Споко. Ако си натоварил някого той просто няма да се обади в темата ти. Иначе ако тя има ново семейство това за мен е явен признак, че нещата са окончателно приключени от нейна страна, или дори и да си е запазила нещичко някъде в скрина то тя не смята, че имате шансове за каквото и да било.
Остави миналото да отплува, както са ти написали и дерзай. Все някой ден някоя ще те гепи за *** и ще се окаже, че това ще вземе да ти хареса.



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Зад врата,нови [re: нoв]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано28.06.07 22:09



с правата лопата.
И с две ръце !



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 00:41



Ти я познаваш най-добре, но ми се струва, че ако държи на брака по принцип, нямаш никакви надежди - след като тя е сключила втори брак. Да ти се обажда може да е имало много причини, включително желанието да се извини или да те предупреди за новата си връзка...или да се увери, че повече няма защо да се чувства виновна. Ккавато и да е причината, за теб пътят напред едва ли вече е свързан с тази жена...Хубавото предстои





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано29.06.07 07:20



Здравей, НОВ!
Пишеш, че те е зарязала. Как юридически е решен този въпрос - тя просто си тръгна или сте разведени? Вие двамата говорили ли сте ЗАЩО те е зарязала? Може освен ОМРЪЗВАНЕ да има много по-сериозни причини. Пишеш и за приоритети от нейна страна - кои, например, приоритети, са я накарали да те остави? Защо мислиш, че все още е обвързана емоционално с теб? Отговорите на повечето от тези въпроси биха могли да доведат до отговор на въпроса БИ ЛИ СЕ ЗАВЪРНАЛА при теб.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано29.06.07 09:29



Аз като жена мога да ти кажа, че е невъзможно, поне за мен. Значи може да се случи една изневяра да те върне към постоянния партньор - но това става в рамките на някакво ограничено време, не 2-3 и повече години. Знаеш ли защо ти се обажда, според мен. Защото не е напълно удовлетворена и от новата си връзка. И в някаква степен идеализира миналото. Вероятно, макар и мекушав, ти си подхождал с нежност и разбиране към нея, което й липсва при новия човек. Но ще ти кажа, че тя не търси теб, тя търси някакъв неясен образ от миналото. Ако хипотетично приемем, че се върне при теб, сигурна съм, че между вас отново ще възникнат старите проблеми и тя пак ще си тръгне, този път завинаги.

Вервай ми, познавам женското сърце!



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: Kлep]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано29.06.07 11:03



Мдаа, не мога да не се съглася. Моят опит и наблюдения сочат приблизително същото.



П.П. Искам да добавя, че около мен съм срещала и различни случаи, на хора, преоткрили се след раздяла, която се е оказала отрезвяващ фактор за връзката им, но като че ли това са по- скоро изключения от правилото.

Редактирано от PipilotaViktualija на 29.06.07 11:19.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: Kлep]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 11:57



Може и да си права. Макар че, когато се разведохме, на излизане от въпросното учреждение я попитах " Това ли искаше, сега щастлива ли си", а тя със сълзи на очите каза "Виж, не можеш да ме разбереш, както не си ме разбирал никога.До сега не съм срещнала някой като теб и незнам дали ще срещна, но аз искам друго, искам спокойствие с някой".



Тема Не е възможнонови [re: нoв]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано29.06.07 12:05



При мъжа изневярата може да бъде и като по-спортна изява. Обикновено при жената е свързана с някакви емоции. Разбира се, в случая правя някакви генерализации, но да речем, че това е популярното мнение, което битува.
Това, което мога да ти кажа като жена е, че щом тя веднъж си е тръгнала от теб, това означава, че ги е премисляла нещата преди това. Щом се е и венчала, значи съвсем си е затворила вратичката.
И тъй като жените сме като маймуните, не обичаме да седим между дърветата, в случая тя гледа да захване най-удобния клон. Може и нещо да не я въодушевява новия съпруг, да не отговаря съвсем на представите й. Ти си познаваш човека, ама все пак обмисли дали не говорим за тоя тип хора, които перманентно търсят нещо и никога от нищо не са доволни.
Ако е за единия спорт с нея, кат гледам имаш мерак...Ако можеш да си го позволиш, без да влагаш емоции, действай. Но все пак не е коректно, поне по мое мнение, да разравяш неща, които са отдавна затворени и приключени. Още повече при наличието на втори съпруг.

La donna e mobile


Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано29.06.07 13:42



Виж, никой не е мазохист да върви срещу себе си. Ако е била щастлива с теб, нямаше да си тръгне.

Не искам да те обезкуражавам, но и аз се просълзих, когато след развода ми пихме по кафе с бившия ми мъж. Просто защото останахме приятели и все пак сме имали хубави мигове заедно. Но разводът беше по мое желание и за нищо на света не бих се върнала назад.

Жените сме драматични същества. Плачем за щяло и нещяло. Включително и от жалост. Според мен думите й са били именно от жалост, а пък и от известна доза кокетство - да запази добри чувства в теб, да не те изгуби напълно, защото явно твоята любов я ласкае.

Аз не се съмнявам, че си й мил по някакъв начин, но това не е онази любов, която осмисля животът. Повярвай ми! Освен ако не предпочиташ да живееш в илюзии.

Когато Господ затваря врати, отваря порти!



Тема Re: Не е възможнонови [re: fidgety]  
Авторdragon (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 14:15



може би и тя има някакви чувства останали
но това не значи че ще се съберете
но пък ако и ти и тя се разочалровате от сегашните си партньори може и да се съберете пак но се иска много воля и от двама ви за това
и аз имам такава история - каквото и да се случва чувствата си остават
желая ви късмет и на двамата



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Авторsepide (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 23:36



не си ми отговорил на нито един въпрос?





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Авторsepide (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 00:23



нов, ти тогава за първи път ли я видя със сълзи в очите? Що така мъжете не забелязвате женските сълзи като чуждите цици, не мога да разбера





Тема Щотонови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.06.07 16:19



всяка може да циври - а хубавите любеници са си рядкост





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор Delichon (крилата)
Публикувано30.06.07 16:26



По мога да си го представя, ако те е зарязала след бурен скандал или други някакви драматични събития. Ама не и след омръзване. Според мен единственият шанс дамата да прецени, че е сбъркала, е ако тя е достатъчно меркантилна, а ти си в достатъчно добро финансово положение. Или ако можеш да й осигуриш нещо друго, което е важно за нея. Ти си прецени дали връщане с такива мотиви би ти харесало. Сори за грубия реализъм, но иначе не го виждам. (Жена съм.)



Тема Re: не е вярно,нови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 18:15



че са рядкост. Особено през лятото! Главите ви са: все едно сте на тенис на корт и сте седнали посредата на игрището да гледате (срещу съдията)





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 18:31



Здравей, извинявай за закъснението, но имах задачи.
Навъпросът ти : Да, плакала е и друг път. Виждал съм и сълзите. Аз не съм идеален.Думи, които съм казвал за нея, са я карали да плаче. Мога да кажа, че взаимно много сме се наранявали. Невероятно отвратителни неща сме правили един към друг и то докато бяхме заедно и то с цел, да доминираме един над друг. В крайна сметка тя натделя. После изчезнаха компромисите, стана безпардонна, а аз ставах все по мекушав. През цялото това време, мога да кажа, че ни държеше единственно невероятното привличане. Поне така си го обеснявам аз. Мисля,че това привличане го има до ден днешен, но наистина само с него не може да се живе .... знам ли





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 18:42



Ако тва е било сиситемно (да се наранявате един друг), това е едно от нещата, довели до решението й за развод. И въпросът за доминирането - не зная колко години сте били женени, но тази непрекъсната борба за надмошие може да я е изтощила най-накрая. И ако пак се съберете - така ли ще я карате? Ер го, ако я карате така, как смяташ да я задържиш?



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 18:54



Нищо не смятам, просто имам нужда да я видя. Знам, че и с нея е така, независимо че "РАЗВЕДЕНИ" е нещо като котва.
Надбягвахме се и то не малко. Всичко вървеше добре до момента, в който тя не започна ЗАДОЧНО да слуша майка си (какъв трябвало да съм аз, как трябвало да се държа с нея) , после други хора пак от нейна страна се мешаха (братовчедка и, приятелки) ... и в крайна сметка, нещата станаха както ги описах в предишния пост. Не обвинявам никой, просто така се получи.
На въпроса ти :И ако пак се съберете - така ли ще я карате? Ер го, ако я карате така, как смяташ да я задържиш?
........ Отговарям : Никой, по никакъв начин, не може да задържи някого. точно по тази причина сме разведени.Аз знам, че щом тя е избрала друг човек с който се е оженила, значи шанса отново да сме задо е равен на 0 )или поне така си мисля). Но ме е яд и съм почти сигурен, че тя е направила този избор рационано, а не от емоции. За това ме е яд най-много.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 19:03



Наранен си, съжалявам

. Но помисли и от друга страна - по-добре да е рационален, така запазваш шанс да те обича все още.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:22



Стига бе...
и к`ва любов ще е тая???



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 19:25



Май - крадена, оттук, оттам

. Щото мацката вече е омъжена , макар и "рационално"...



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:27



ей за това говоря..
да се взима човекът (автор на темата) в ръце и хич да не поглежда назад
от тая трънка няма да излезе заек (повече)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 19:33



Да, на него много обаче му се иска някой да му каже, че е възможно отново да са заедно. Реално погледнато - трябва да затвори тази врата и гледа напред. Не че е трябва да забравя миналото. Че какво е човек без минало?



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:36



Глей сега ..от опит знам-колкото по-бързо човек се освободи от глупавите илюзии..толкова по-добре за самия него..
добронамерено го казвам и се надявам да ме разбере

а иначе той може да си се залъгва докрай..негова работа



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 19:43



Така е, съгласна съм. Но всеки си е частен случай. Както много други клубари казаха - той най-добре си познава човека.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:51



Че всеки си има своята неповторима история..хм , да ..може и така да е
но пък във всяка история си блесва някоя и друга истина и за околните..
разбира се, говорим за едната страна


странно и малко жалко е как се самозалъгват хората..вкопчили се в несъществуващи насреща чувства..но



Тема Re: Хмнови [re: нoв]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано30.06.07 20:06



Но ме е яд и съм почти сигурен, че тя е направила този избор рационано, а не от емоции. За това ме е яд най-много.

И какво излиза, ти чувстваш и мислиш вместо жената!


Абе, що не приемеш, че може да е щастлива без теб, че обича и да е бичана но от друг!!!
Приеми го, факт е!!!
Заживей своя си живот! Мисли и чувствай за себе си, а не вместо някой друг!!
Ей, ядосах се!!!

Ближи си сладоледа....



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 20:09



От частен случай - към обобщение!!!


Вярно, че е жалко да се самозалъгва... Четох един пост на Тъпунгер в друга тема (май беше нещо - пред развод - моля помогнете), беше много личен, но и определено много изстрадан. Хареса ми и си мисля, че важи и за този случай... Трябва да поздраввя Тъпунгер (да му имам ника ) за това, което е написал



Тема Re: Хмнови [re: djavolche]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:09



Не ще да го разбере човекът..
пък ти не се ядосвай толкова


аз също се учудих на темата му..
всичко е ясно просто



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:12



да, права си..
доста от клубарите улучват верния път и определено помагат на "изгубените души"
и за Тапунгер съм съгласна, добър е





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:35



Аз не запазвам шанска, аз знам , че тя ме обича, но това е все едно.И двамата от глупост или от прекалена болка, разрушихме общите познати така, че сега е трудно да се намерим. Още повече, че и самите ние не сме сигурни дали е разумно. Странно е, който не го е преживял, трудно би го разбрал.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:38



Не се самозалъгвам, а казвам само,че ми се иска да я видя.На всичко отгоре мога да го направя по всяко време, но не съм го правил и едва ли ще го направя. Простата причина е, че винаги съм запазвал личното пространство на хората, които са го искали. Нито съм я притеснил, нито бих го направил.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:40



...аз знам , че тя ме обича, но това е все едно.И двамата от глупост или от прекалена болка, разрушихме общите познати така, че сега е трудно да се намерим.
ако можеш обясни моля те тези изречения, че нещо не те разбрах
пък е интересно



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:48



Общите познати и приятели, с които излизахме и се забавлявахме нямат никакъв контакт нито с мен , нито с нея. Приемай го буквално. И двамата , след развода променихме коренно начина ни на живот.Като започнеш от работа, до смяна на телефони и всичко друго, което се сетиш. Независимо от всичко, след развода, да беше минала година сигурно, тя ме потърси.Искаше да се виждаме.Не знам каква и е бил идеята (тъй като не съм жена), но аз отказах.Не исках да се виждаме, не исках тази пародия да се повтаря. През това време, аз подържах много контакти с жени и за съжаление, малко след като и отказах да се виждаме, тя ме видя с едно момиче, с което излизах. Разбира се, това беше началото на края. след това тя се омъжи повторно.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 20:53



Ха, че кой ти е казал, че не го е преживял?!! Като прочетох поста ти първия път помислих, че бившия ми съпруг го е писал

. Направо изтръпнах. Та и с него още се обичаме и не можем да зачеркнем току така общото минало. Но това не отменя факта, че сме разведени и всеки трябва да върви по своя път.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:54



Никой не е казал, че не вървим по пътя си. Даже напротив. Всеки вече си гради бъдещето , както подобава. Но това не променя факта, че на моменти може да ни е тежко





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:02



Общите познати и приятели, с които излизахме и се забавлявахме нямат никакъв контакт нито с мен , нито с нея. Приемай го буквално. И двамата , след развода променихме коренно начина ни на живот.Като започнеш от работа, до смяна на телефони и всичко друго, което се сетиш
стана ми ясно..аз постъпих по абсолютно същия начин като вас ..и не съжалявам
това е истината..
само дето не му се обаждах да се видим..
не ми се връзва това с обаждането,
макар тук част от клубарите да мислят че е нормално да имаш най-приятелски и близки отношения с бившите..е не става винаги..(да уточня че не съм толкова зла и проклета)


а то е защото зависи и какви са бившите..от бивш до бивш разлика голяма



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано30.06.07 21:03



откъде си убеден,че тя те е обичала?Казвала ли ти го е?Да не би да се надяваш че е избрала другия рационално,а да не можеш да приемеш че може и да се е влюбила в него...



Не ме закачайте,че бой ще ядете!

Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 21:11



Ти попита ли я, на нея дали й е тежко?



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: дoбpичkaтa]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:11



Прочети какво съм писал по горе (стига да искаш). там съм описал. А за това дли ме е обичала ( в минало време,когато бяхме заедно), е просто смешно да го коментираме.Между нас, не само че имаше физическо привличане, а имаше и умствено.Разбирай го както искаш, но самият факт, че си четяхме мислите, дори че след развода си говорихме един път и се оказа , че едва ли не си предаваме мисли по телепатия. Налудничево , но факт :)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано30.06.07 21:17



e,tova 4e si 4etete mislite,mi se struva malko prekaleno...A ti kak si obqsnqva6 tova,4e tq ne iska da te vijda?Interesno mi e da 4uq kakvo misli6.

Не ме закачайте,че бой ще ядете!



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:17



Това е един от проблемите ни (или беше), че никога не можехме да седнем и да си говорим истини за такива неща. Едва ли не , когато кажехме НЕ значеше Да. , или обратното и това именно заради тази пуста доминация, която тя спечели. Та не, не съм я питал, защото част от тези ми наранявания, дойдоха именно след разговори. А и какво да говорим, когато всеки вече си е хванал пътя.Как да поискам,да потърся или да направя каквото и да било, когато тя вече има втори брак.Диалог между нас, никога не е имало.Винаги сме усещали нещата със сърцата си и действията, но никога с думи.
Странно е:)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: дoбpичkaтa]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:19



Написал съм го и това по горе, не мисля, че трябва да пълня теата с еди ъщи постове :)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано30.06.07 21:20



ok,razbrah.

Не ме закачайте,че бой ще ядете!



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 21:21



В момента, в който те е видяла с другото момиче, тя се е почувствала свободна или по-просто казано омъжила се е и ти е натрила носа



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:24



когато ме видя с момичето, тя смени цвета на лицето.Гледаше странно , сякаш казваше " До вчера казваше , че не можеш без мен, а сега ме предаваш по този начин". Поне така го усетих. Иначе незнам, не разбирам женската психика.Не вярвам да е такава мазохистка , да се омъжи заради нещо подобно. Не знам някой да го е правил.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:25



Комуникацията му е майката..от мен да го знаеш


тези, дето мислят и говорят със сърца..друга тема
за следваща връзка ти препоръчвам да си говориш с момичето..иначе може да си четете там мислите , но говорете...
аз си давам сметка, колко много съм изгубила като не говорех с бившия..мислех "а, обичаме ..разбираме се с поглед" (вятър работа)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:28



Боже, колко акъл раздаде тази вечер.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:30



съжалявам ако съм прекалила..
иска ми се да помогна..



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано30.06.07 21:47



Наранена гордост, предполагам. От това, което пишеш за нея, оставам с впечатление, че тя е горда доста повече от необходимото. Ама изобщо цялата история е низ от всякакви разминавания и неразбирания. Аз по принцип никога не съм харесвал идеята за връзката като борба за надмощие. При теб има и голяма нерешителност как да постъпиш. Явно е от всеки ред, че се надяваш тя да те обича. Но тогава не е трябвало да се стига до развод. Един път след като това е станало, не е добра идея непрекъснато да се обръщаш назад. Може в един от 1000 случая да има смисъл, и това да е твоят... Но трябва бързо да решиш какво да правиш и да действаш. Иначе има цял живот да чакаш нещо, дето няма да дойде





Тема Re:Към Тъпунгернови [re: Tъпyнrep]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 21:57



Тъкмо се чудех къде да те намеря и поздравя за постинга в "пред развод, моля братлета и т.н". Много ми хареса, много изстрадано и ...много се доближава до моето мнение по темата. Става въпрос за този от 28.06. от 0.04 часа



Тема Re:Към Тъпунгернови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 22:06



Горещо препоръчвам на автора на темата точно това мнение на Тъпунгер



Тема Абенови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.06.07 23:36



има разлика между любеници на нивото на пъпа и такива на равнището на раменете !





Тема Re: Когонови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 23:42



убеждаваш в това - себе си ли





Тема Абенови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.06.07 23:45



мен ме остави - аз имах късмета преди 4 години да се наслаждавам на хубави такива


Говоря по принцип че по улиците не са чак толкова много подобни гледки.



Тема Re: Късметлия!!!нови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 23:47



Дай боже тази година пак и след 4 още



Тема Недай Боженови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.06.07 23:55



щото не беше жена ми и не ми се ще да забърквам каши у дома





Тема Re: Недай Боженови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано01.07.07 00:01



Че недей





Тема Ах тиииинови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.07.07 00:05



предлагаш да ми се падне - ама само да гледам а ? А ?





Тема Re: Така и таканови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано01.07.07 00:08



ще гледаш, аз ти пожелах нещо по-хубаво, ти се отказа, защото не искаш неприятности...





Тема Re:Към Тъпунгернови [re: тpъпчинka]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано01.07.07 00:11



Е, стига де
Ако му допада на човека, ако върши работа точно за него, ще го приеме! Надявам се поне няколко от нас да намерят правилния път. Включително и аз Желая ви лека нощ и приятна неделя!



Тема Re:Към Тъпунгернови [re: Tъпyнrep]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано01.07.07 00:13



Лека и на теб





Тема Пожелавайнови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.07.07 00:20



ми го друг път насаме





Тема Re: Пожелавайнови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано01.07.07 00:24



Лека нощ и на теб





Тема Рано ми енови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.07.07 00:29



на мен, чакам си любениците





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано01.07.07 12:51



Нов, а как стои проблемът с децата? При кого са?



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.07.07 13:15



Като те чета, все едно виждам себе си в близкото минало-спомени, еднакви мисли, плахи надежди, невярване, че всичко вече е приключило.
Уви, трябва да приемеш тъжната, горчива истина-всичко е минало и отминало.
Остават, там нейде, в дъното на душата спомените-от един отминал живот.


Колкото и да е трудно и болезнено, малко по малко, трябва да намериш сили да се изправиш и да продължиш живота.
Иначе ще се провалиш и разрушиш-физически и духовно.

Желая ти късмет!



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано01.07.07 13:40



йеееес- Алби, това е най-мъдрото и рационално и животоспасяващо нещо, което си писал до сега-Целувки и честито





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
АвторLalara (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 13:45



Въпреки всички обратни съвети, които ти дадоха тука , според мен, послушай на теб какво ти се иска! Ако ти се иска , да я видиш-срещнете се. Няма да ти паднат акциите, ако направиш това , което ти е на сърцето! Често от криворазбрана гордост губим хора, не изясняваме отношения, поддаваме се на клишета.
Когато човек чувства сам себе си значим и няма комплекси, той трябва да заяви какво иска и какво очаква! Ако не получиш отговор отсреща- няма да има голяма разлика от сегашното ти положение!
Лично аз смаятам, че не е толкова лесно в този живот да намериш точния човек, а да го изпуснеш е просто глупаво...



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.07.07 16:43



Много мога да разказвам на този човек, но, всеки трябва да извърви своят път.
Да преодолее своят Рубикон, да извърви своята Голгота.
Ние, тук, само споделяме и даваме мнение, винаги лично и в частност-неточно.
Страдалецът трябва да изстрада своята истина.
И, тогава, ще дойиде Прозрението.
За смисъла на живота, за своя път напред.

Понякога няма нов Път-ти си извървял своят, за който си бил създаден, може би.
И тогава?

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 01.07.07 17:04.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано01.07.07 17:03



това моето си беше чисто подмазване

с цел да те разтопя и да те спазаря да гледаш един пухлъо-заек за около десетина дни от другият петък...Сега мини в нелегалност ....
Хубав месец ти желая и хващай шапката на някъде



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.07.07 17:23



Не съм ползвал отпуск от 2002 г.
Този месец трябва да си разчистя жилището, да го боядисам и да си сложа паркет, защото вече платих спалнята и кухненските шкафове и трябва да ги приема.

Не ми се мисли за животинче, макар че много ми се иска.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано01.07.07 17:41



обади се, когато направиш-довършиш ремонта и си пожелай животнче.Казвам ти под секрет, че тук в клубчето се сбъдват желания- Питай Райън, ако не вярваш и ще видиш ....



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.07.07 17:48



тук в клубчето се сбъдват желания- Питай Райън

Хм, като имам предвид клубните слухове, едва ли Раъйн ще ми бъде полезен.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано01.07.07 18:01



малиии явно съм назад и със слуховете- а Райън незная дали ще ти бъде полезен- просто го посочих за пример в случая



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.07.07 18:15



В какъв смисъл го посочи?



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано01.07.07 18:16



в смисъл, че той си беше пожелал-намислил нещо ...и клубчето му го сбъдна-това е...



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.07.07 18:49



Може и да си е пожелал нещо и то да се е сбъднало, но това не е от клубчето.
За сметка на това изгуби друго, което обезсмисли други негови действия, но това не е за коментар тук.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано01.07.07 19:08



аз говоря за фарове и автомобилни гуми- а ти явно за други неща:-)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Авторrossemary (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 22:22



Аз те разбирам и преживявам същото. Разведохме се поради негова изневяра...във всякакъв смисъл. Не исках да се развеждам, но и не можех и да продължвам такъв живот, не го заслужвах. Той също не искаше да се развеждаме и в деня, преди последното дело разговаряхме дълго и аз по4ти бях склонила да спра развода, когато ве4ерта в един ресторант той влезе придружен с приятелката си и аз и моите приятелки на които току-що разяснявах, 4е всеки прави грешки и затова ние бихме могли да дадем втори шанс...та той се обърка, излезе видимо много ядосан да го видя с нея, заряза я насред ресторанта, та 4ак ми стана жал за моми4ето...
Разведохме се, аз заминах дале4, имам втори брак, не съм нещастна. Той се е разделил отдавна с приятелката си, живее самотно и по контктите му с нашето дете разбирам, 4е страда.И все пак все сънувам, 4е остарявам с него, въпреки вси4ко, което ми е при4инил. Трябв да е някакъв мазохизъм или по изкривен копнеж по минлото, когато сме били млади и сме се оби4али. Може би и още се оби4аме по някакв на4ин, но това не озна4ава, 4е в реалността бихме били отново заедно и щастливи. Нещата никога няма да бъдат същите, след като нещо е било ве4е с4упено помежду ни.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: rossemary]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 22:31



Мдаа, единствената разлика е, че аз не съм и изневерявал никога.Обратното не мога да го твърдя , защото не знам. Но за сметка на това, много се наранявахме и видимо , не можем да живеем под един покрив.
Но това не променя факта, че още мисля за нея. Както споменах и по рано,почти съм сигурен ,че и при нея е така, но живот, какво да се прави. Най лошото е, че изгорихме всякакви мостове помежду ни и сега дори не можем да се видим като нормални хора.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: rossemary]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.07.07 22:31



И все пак все сънувам, 4е остарявам с него, въпреки вси4ко, което ми е при4инил.

Мъкааааааа, мъка!!!!!!
Коя е истината и къде е истината???????????



Тема Я! :)нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Ryan ()
Публикувано02.07.07 09:21



Ама за мен се носят слухове? Йееее, прочувам се значи! :)
Какви? Кажете, нека и аз знам какво и що се случва около мен...

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Ryan ()
Публикувано02.07.07 09:22



Но какви са тези загадки, Алби?

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема :) :) :)нови [re: bubble]  
Автор Ryan ()
Публикувано02.07.07 09:24



Това бе едно невероятно сбъдване на желание! :)
Още съм ви благодарен, девойки!

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Истинатанови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано02.07.07 14:51



е че не е щастлива и в новия си брак - просто не е и нещастна.
Предпочела е относителна сигурност пред другото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.