Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:54



Никой не е казал, че не вървим по пътя си. Даже напротив. Всеки вече си гради бъдещето , както подобава. Но това не променя факта, че на моменти може да ни е тежко





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:02



Общите познати и приятели, с които излизахме и се забавлявахме нямат никакъв контакт нито с мен , нито с нея. Приемай го буквално. И двамата , след развода променихме коренно начина ни на живот.Като започнеш от работа, до смяна на телефони и всичко друго, което се сетиш
стана ми ясно..аз постъпих по абсолютно същия начин като вас ..и не съжалявам
това е истината..
само дето не му се обаждах да се видим..
не ми се връзва това с обаждането,
макар тук част от клубарите да мислят че е нормално да имаш най-приятелски и близки отношения с бившите..е не става винаги..(да уточня че не съм толкова зла и проклета)


а то е защото зависи и какви са бившите..от бивш до бивш разлика голяма



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано30.06.07 21:03



откъде си убеден,че тя те е обичала?Казвала ли ти го е?Да не би да се надяваш че е избрала другия рационално,а да не можеш да приемеш че може и да се е влюбила в него...



Не ме закачайте,че бой ще ядете!

Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 21:11



Ти попита ли я, на нея дали й е тежко?



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: дoбpичkaтa]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:11



Прочети какво съм писал по горе (стига да искаш). там съм описал. А за това дли ме е обичала ( в минало време,когато бяхме заедно), е просто смешно да го коментираме.Между нас, не само че имаше физическо привличане, а имаше и умствено.Разбирай го както искаш, но самият факт, че си четяхме мислите, дори че след развода си говорихме един път и се оказа , че едва ли не си предаваме мисли по телепатия. Налудничево , но факт :)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано30.06.07 21:17



e,tova 4e si 4etete mislite,mi se struva malko prekaleno...A ti kak si obqsnqva6 tova,4e tq ne iska da te vijda?Interesno mi e da 4uq kakvo misli6.

Не ме закачайте,че бой ще ядете!



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:17



Това е един от проблемите ни (или беше), че никога не можехме да седнем и да си говорим истини за такива неща. Едва ли не , когато кажехме НЕ значеше Да. , или обратното и това именно заради тази пуста доминация, която тя спечели. Та не, не съм я питал, защото част от тези ми наранявания, дойдоха именно след разговори. А и какво да говорим, когато всеки вече си е хванал пътя.Как да поискам,да потърся или да направя каквото и да било, когато тя вече има втори брак.Диалог между нас, никога не е имало.Винаги сме усещали нещата със сърцата си и действията, но никога с думи.
Странно е:)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: дoбpичkaтa]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 21:19



Написал съм го и това по горе, не мисля, че трябва да пълня теата с еди ъщи постове :)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор дoбpичkaтa (съблазняваща )
Публикувано30.06.07 21:20



ok,razbrah.

Не ме закачайте,че бой ще ядете!



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 21:21



В момента, в който те е видяла с другото момиче, тя се е почувствала свободна или по-просто казано омъжила се е и ти е натрила носа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.