Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:51



Че всеки си има своята неповторима история..хм , да ..може и така да е
но пък във всяка история си блесва някоя и друга истина и за околните..
разбира се, говорим за едната страна


странно и малко жалко е как се самозалъгват хората..вкопчили се в несъществуващи насреща чувства..но



Тема Re: Хмнови [re: нoв]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано30.06.07 20:06



Но ме е яд и съм почти сигурен, че тя е направила този избор рационано, а не от емоции. За това ме е яд най-много.

И какво излиза, ти чувстваш и мислиш вместо жената!


Абе, що не приемеш, че може да е щастлива без теб, че обича и да е бичана но от друг!!!
Приеми го, факт е!!!
Заживей своя си живот! Мисли и чувствай за себе си, а не вместо някой друг!!
Ей, ядосах се!!!

Ближи си сладоледа....



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 20:09



От частен случай - към обобщение!!!


Вярно, че е жалко да се самозалъгва... Четох един пост на Тъпунгер в друга тема (май беше нещо - пред развод - моля помогнете), беше много личен, но и определено много изстрадан. Хареса ми и си мисля, че важи и за този случай... Трябва да поздраввя Тъпунгер (да му имам ника ) за това, което е написал



Тема Re: Хмнови [re: djavolche]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:09



Не ще да го разбере човекът..
пък ти не се ядосвай толкова


аз също се учудих на темата му..
всичко е ясно просто



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:12



да, права си..
доста от клубарите улучват верния път и определено помагат на "изгубените души"
и за Тапунгер съм съгласна, добър е





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:35



Аз не запазвам шанска, аз знам , че тя ме обича, но това е все едно.И двамата от глупост или от прекалена болка, разрушихме общите познати така, че сега е трудно да се намерим. Още повече, че и самите ние не сме сигурни дали е разумно. Странно е, който не го е преживял, трудно би го разбрал.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:38



Не се самозалъгвам, а казвам само,че ми се иска да я видя.На всичко отгоре мога да го направя по всяко време, но не съм го правил и едва ли ще го направя. Простата причина е, че винаги съм запазвал личното пространство на хората, които са го искали. Нито съм я притеснил, нито бих го направил.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:40



...аз знам , че тя ме обича, но това е все едно.И двамата от глупост или от прекалена болка, разрушихме общите познати така, че сега е трудно да се намерим.
ако можеш обясни моля те тези изречения, че нещо не те разбрах
пък е интересно



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:48



Общите познати и приятели, с които излизахме и се забавлявахме нямат никакъв контакт нито с мен , нито с нея. Приемай го буквално. И двамата , след развода променихме коренно начина ни на живот.Като започнеш от работа, до смяна на телефони и всичко друго, което се сетиш. Независимо от всичко, след развода, да беше минала година сигурно, тя ме потърси.Искаше да се виждаме.Не знам каква и е бил идеята (тъй като не съм жена), но аз отказах.Не исках да се виждаме, не исках тази пародия да се повтаря. През това време, аз подържах много контакти с жени и за съжаление, малко след като и отказах да се виждаме, тя ме видя с едно момиче, с което излизах. Разбира се, това беше началото на края. след това тя се омъжи повторно.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 20:53



Ха, че кой ти е казал, че не го е преживял?!! Като прочетох поста ти първия път помислих, че бившия ми съпруг го е писал

. Направо изтръпнах. Та и с него още се обичаме и не можем да зачеркнем току така общото минало. Но това не отменя факта, че сме разведени и всеки трябва да върви по своя път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.