Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 18:31



Здравей, извинявай за закъснението, но имах задачи.
Навъпросът ти : Да, плакала е и друг път. Виждал съм и сълзите. Аз не съм идеален.Думи, които съм казвал за нея, са я карали да плаче. Мога да кажа, че взаимно много сме се наранявали. Невероятно отвратителни неща сме правили един към друг и то докато бяхме заедно и то с цел, да доминираме един над друг. В крайна сметка тя натделя. После изчезнаха компромисите, стана безпардонна, а аз ставах все по мекушав. През цялото това време, мога да кажа, че ни държеше единственно невероятното привличане. Поне така си го обеснявам аз. Мисля,че това привличане го има до ден днешен, но наистина само с него не може да се живе .... знам ли





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 18:42



Ако тва е било сиситемно (да се наранявате един друг), това е едно от нещата, довели до решението й за развод. И въпросът за доминирането - не зная колко години сте били женени, но тази непрекъсната борба за надмошие може да я е изтощила най-накрая. И ако пак се съберете - така ли ще я карате? Ер го, ако я карате така, как смяташ да я задържиш?



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 18:54



Нищо не смятам, просто имам нужда да я видя. Знам, че и с нея е така, независимо че "РАЗВЕДЕНИ" е нещо като котва.
Надбягвахме се и то не малко. Всичко вървеше добре до момента, в който тя не започна ЗАДОЧНО да слуша майка си (какъв трябвало да съм аз, как трябвало да се държа с нея) , после други хора пак от нейна страна се мешаха (братовчедка и, приятелки) ... и в крайна сметка, нещата станаха както ги описах в предишния пост. Не обвинявам никой, просто така се получи.
На въпроса ти :И ако пак се съберете - така ли ще я карате? Ер го, ако я карате така, как смяташ да я задържиш?
........ Отговарям : Никой, по никакъв начин, не може да задържи някого. точно по тази причина сме разведени.Аз знам, че щом тя е избрала друг човек с който се е оженила, значи шанса отново да сме задо е равен на 0 )или поне така си мисля). Но ме е яд и съм почти сигурен, че тя е направила този избор рационано, а не от емоции. За това ме е яд най-много.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 19:03



Наранен си, съжалявам

. Но помисли и от друга страна - по-добре да е рационален, така запазваш шанс да те обича все още.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:22



Стига бе...
и к`ва любов ще е тая???



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 19:25



Май - крадена, оттук, оттам

. Щото мацката вече е омъжена , макар и "рационално"...



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:27



ей за това говоря..
да се взима човекът (автор на темата) в ръце и хич да не поглежда назад
от тая трънка няма да излезе заек (повече)



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 19:33



Да, на него много обаче му се иска някой да му каже, че е възможно отново да са заедно. Реално погледнато - трябва да затвори тази врата и гледа напред. Не че е трябва да забравя миналото. Че какво е човек без минало?



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: sepide]  
Автортpъпчинka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:36



Глей сега ..от опит знам-колкото по-бързо човек се освободи от глупавите илюзии..толкова по-добре за самия него..
добронамерено го казвам и се надявам да ме разбере

а иначе той може да си се залъгва докрай..негова работа



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: тpъпчинka]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 19:43



Така е, съгласна съм. Но всеки си е частен случай. Както много други клубари казаха - той най-добре си познава човека.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.