Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: Kлep]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано29.06.07 11:03



Мдаа, не мога да не се съглася. Моят опит и наблюдения сочат приблизително същото.



П.П. Искам да добавя, че около мен съм срещала и различни случаи, на хора, преоткрили се след раздяла, която се е оказала отрезвяващ фактор за връзката им, но като че ли това са по- скоро изключения от правилото.

Редактирано от PipilotaViktualija на 29.06.07 11:19.



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: Kлep]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 11:57



Може и да си права. Макар че, когато се разведохме, на излизане от въпросното учреждение я попитах " Това ли искаше, сега щастлива ли си", а тя със сълзи на очите каза "Виж, не можеш да ме разбереш, както не си ме разбирал никога.До сега не съм срещнала някой като теб и незнам дали ще срещна, но аз искам друго, искам спокойствие с някой".



Тема Не е възможнонови [re: нoв]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано29.06.07 12:05



При мъжа изневярата може да бъде и като по-спортна изява. Обикновено при жената е свързана с някакви емоции. Разбира се, в случая правя някакви генерализации, но да речем, че това е популярното мнение, което битува.
Това, което мога да ти кажа като жена е, че щом тя веднъж си е тръгнала от теб, това означава, че ги е премисляла нещата преди това. Щом се е и венчала, значи съвсем си е затворила вратичката.
И тъй като жените сме като маймуните, не обичаме да седим между дърветата, в случая тя гледа да захване най-удобния клон. Може и нещо да не я въодушевява новия съпруг, да не отговаря съвсем на представите й. Ти си познаваш човека, ама все пак обмисли дали не говорим за тоя тип хора, които перманентно търсят нещо и никога от нищо не са доволни.
Ако е за единия спорт с нея, кат гледам имаш мерак...Ако можеш да си го позволиш, без да влагаш емоции, действай. Но все пак не е коректно, поне по мое мнение, да разравяш неща, които са отдавна затворени и приключени. Още повече при наличието на втори съпруг.

La donna e mobile


Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано29.06.07 13:42



Виж, никой не е мазохист да върви срещу себе си. Ако е била щастлива с теб, нямаше да си тръгне.

Не искам да те обезкуражавам, но и аз се просълзих, когато след развода ми пихме по кафе с бившия ми мъж. Просто защото останахме приятели и все пак сме имали хубави мигове заедно. Но разводът беше по мое желание и за нищо на света не бих се върнала назад.

Жените сме драматични същества. Плачем за щяло и нещяло. Включително и от жалост. Според мен думите й са били именно от жалост, а пък и от известна доза кокетство - да запази добри чувства в теб, да не те изгуби напълно, защото явно твоята любов я ласкае.

Аз не се съмнявам, че си й мил по някакъв начин, но това не е онази любов, която осмисля животът. Повярвай ми! Освен ако не предпочиташ да живееш в илюзии.

Когато Господ затваря врати, отваря порти!



Тема Re: Не е възможнонови [re: fidgety]  
Авторdragon (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 14:15



може би и тя има някакви чувства останали
но това не значи че ще се съберете
но пък ако и ти и тя се разочалровате от сегашните си партньори може и да се съберете пак но се иска много воля и от двама ви за това
и аз имам такава история - каквото и да се случва чувствата си остават
желая ви късмет и на двамата



Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Авторsepide (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 23:36



не си ми отговорил на нито един въпрос?





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Авторsepide (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 00:23



нов, ти тогава за първи път ли я видя със сълзи в очите? Що така мъжете не забелязвате женските сълзи като чуждите цици, не мога да разбера





Тема Щотонови [re: sepide]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.06.07 16:19



всяка може да циври - а хубавите любеници са си рядкост





Тема Re: минало-бъдеще ?нови [re: нoв]  
Автор Delichon (крилата)
Публикувано30.06.07 16:26



По мога да си го представя, ако те е зарязала след бурен скандал или други някакви драматични събития. Ама не и след омръзване. Според мен единственият шанс дамата да прецени, че е сбъркала, е ако тя е достатъчно меркантилна, а ти си в достатъчно добро финансово положение. Или ако можеш да й осигуриш нещо друго, което е важно за нея. Ти си прецени дали връщане с такива мотиви би ти харесало. Сори за грубия реализъм, но иначе не го виждам. (Жена съм.)



Тема Re: не е вярно,нови [re: jamie]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано30.06.07 18:15



че са рядкост. Особено през лятото! Главите ви са: все едно сте на тенис на корт и сте седнали посредата на игрището да гледате (срещу съдията)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.