Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Потресенанови  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.06.07 13:21



Потресена съм!
Бях при класната на 15 годишния си син.Това, което ми разказа ме шокира, а си мислех, че няма идиотизъм, дето не съм видяла.Вчера по време на изпита за седми клас на входа на училището съученичките ни са предлагали секс-услуги на бащите, които са чакали децата си. Това се развива на метри от едно столично РУ на МВР.Не знам, не знам дори защо ли ви го пиша, но....мен ме шокира. Всъщност, как мислите мога да се противопоставя на този факт, защото не смятам, че е нормално и трябва ли?

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Я па ти !нови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано26.06.07 13:27



Ами те са на 15 - гледали са филми и са решили да станат известни сигурно





Тема Re: Потресенанови [re: tyrsiistina]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано26.06.07 13:35



То че не е нормално, не е. Но такива стават младежите у нас, това е глобализацията. И какво според теб можеш да направиш, за да се противопоставиш на този факт? Според мен хубаво би било да поддършаш много тесен контакт със сина ти и да говорите за тези неща, ама направо не ми се мисли какво е да си заобиколен с такива съученички


Във всеки случай нравоучителстването за децата на тази възраст е често противопоказно - ако прекалено му говориш срещу нещо, може да го привлечеш към него



Тема Re: Потресенанови [re: Tъпyнrep]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано26.06.07 13:42



Деградация, не глобализация :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Потресенанови [re: Tъпyнrep]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано26.06.07 13:43



Това, което липсва на първо четене, е връзката между институциите.Самата класна ми каза, че е абсурдно щом аз и тя го знаем, полицията не ли?Учуди се на разказ от мен за това, което се случи ден преди първия учебен .Децата ни осъмнаха във въпросното полицейско като свидетели. 10 деца от същото училище, а там, в даскалото,никой нищо не знае до днес. Защо така?

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Редактирано от tyrsiistina на 26.06.07 13:47.



Тема Re: Потресенанови [re: Tъпyнrep]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 13:47



Страшно е всичко, което става с нашите деца.
Преди няколко дни пребиха сина на една приятелка и още няколко момчета ,страшна картинка без особена причина.
Пиша и си мисля- дори и да се скарали могат ли да ги пребият почти до смърт?
Лоши и невъзпитани деца растат, много агресия и за всичко сме виновни ние- техните родители.
И аз се чуствам виновна, защото децата на разведените родители са в рискова група и незнам дали ще успея да ги възпитам правилно и добре.
Мъчно ми е за българските деца, май висока е цената на криворазбраната демокрация в България.



Тема Re: Потресенанови [re: tyrsiistina]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано26.06.07 14:07



Ти от небето ли падаш? Защо си мислиш, че полицията ще направи нещо? Те си получават парите от сводниците и наркодилърите. Удрят само тези от тях, които не са си платили или са нагазили в чужда територия. Понякога, за да замажат очите на Европата или на някои като теб. А в дадения случай какво би трябвало да направят? Да възпитават тези момичета на ценностите в живота? Да публикуват имената и адресите им в централния печат? Според мен за сега трябва да уведомят родителите им. Но може ли някой да ти гарантира, че всяко дете ще стане ангел? Според мен говорете повече със сина си за това, ако може да има някакъв ориентир за нещата в живота, но лесно няма и няма да има, поне скоро.



Тема Re: Потресенанови [re: tyrsiistina]  
АвторПpизнaниe (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 14:15



Снощи чух разговор между една майка и неин приятел...тя явно разказваше за детето си. Човека искренно се възмути и се развика :"Ти на това ли я учиш !?!!!". Майката се оправдаваше с "Ти в кой век живееш ! То сега е така !" Човека побесня и вдигна луд скандал "Живея тук и сега! Разликата във вековете е само в това в което вярваме и правим. Нищо друго не се е променило. В какво да вярваме избираме самите ние !"
Прав беше. Още ми оттекват думите му.



Тема Re: Потресенанови [re: Пpизнaниe]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано26.06.07 14:18



Прав е бил човекът. Обаче страшно много хора мислят и действат като нея.



Тема Re: Потресенанови [re: tyrsiistina]  
Автор aнoнимнaOO9 (непознат )
Публикувано26.06.07 14:34



Ще те потреса с моя песимизъм, но мисля, че си е жива действителност почти във всяко училище. Освен момичета има и момчета. На по 16-17.
Не знам какво става. Аз лично съм толкова шокирана, че...

Редактирано от aнoнимнaOO9 на 26.06.07 14:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.