Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: razbit]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 11:45



Кофти работа приятел, ама на ко да се прави. И аз съм на 30 и аз имам малко дете /няма и 2 год./ и аз като тебе се тюхках за детето. Честно да ти кажа за сега нямам никакви проблеми, но като порасне ще видим. Но от личен опит ще ти кажа, че някои жени /сред които и моята/ разбират само като видят "дебелия край". Какво имам впредвид - когато усети, че има реални шансове да взема родителски права смени курса. Сега имам доста голям и съдебно гарантиран достъп до детето. По принцип имаш шанс да вземеш родителските права, но са грозни сцените при дело по вина. Та както казах някои жени приемат доброто държане като признак на слабост. Ти си се подсигури, а пък после както си решите. Не забравяй и факта, че може да забременее и после пък дела за бащинство да водиш. Мен ако питаш аванта не и пускай и послушай Асасин. Опечи си нещата, ако можеш вземи и родителски права, а пък майката я остави всеки ден да си вижда детето. Що ти трябва да търчиш, а не тя?! И след като тя не работи с какви пари ще го гледа това дете. Има и шанс да се почне с изнудвания от рода" Ако не стане това и това или ако не дадеш това и това няма да видиш детето". Не казвам, че всички са такива, но е често срещана практика. Абе варианти има много - въпроса е ти кой искаш?



Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: Markizata]  
Авторvelko (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 12:00



Abe, ne mi e rabota da se mesya, no i az mislya, che e zagubena rabota (Mejdudrugoto, tozi priyatel stranno pishe na bulgaski. Vyarno, che az izpolzvam latinica, no pone ne pravya takiva stranni svurzvaniya na dumi i ne pisha "f" vmesto "v". Koi znae, moje i da e chujdenec.) Neshtasten e chovekut, pri vsichki polojeniya.



Тема Re: Ама, ти си бил в чужбинааа!нови [re: Paзбит]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 12:09



Ееработата е че криворазбраха еманципацията. Това което се случва тук една девойка мохамеданка няма да и мине през главата!!! Абсурт е да си разсипе семейството!! Ееееее, изплю камъчето най-после


Що пък точно с мохамеданка направи сравнението / доколкото се разбира сте някъде в ЕВРОПАТА/
Да ти обяснявам ли за какво става въпрос или сам ще се сетиш????????
Явно мноооооооого ти допада исляма, в частта му за правата и задълженията на жените
Усети ли, че сам намери решение на "терзанията си". Следващия път си взимаш мохамеданка и всичко е тип топ.
Е може и в един момент да те намрази и в червата, може да стиска зъби докато правите секс, може да и се прииска и да скочи от някъде само и само да не те гледа..........но............" НИКОГА НЯМА ДА Й МИНЕ ПРЕЗ ГЛАВАТА ДА СИ РАЗСИПВА СЕМЕЙСТВОТО"
Просто нямам думи



Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: velko]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 12:22



Това, твое предположение може би обяснява нещата, със сравнението с мохамеданките.
Може би просто става въпрос за религиозни различия. Ако е така, всякакви коментари са излишни.Религиозната принадлежност е особенно силен фактор понякога



Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: velko]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано26.06.07 12:22



Ама че си и ти!

Този приятел не е никакъв чужденец, а българин, живеещ в чужбина. Виждам, че не ти е напълно ясно какво означава това. Нали се сещаш, че там никой не говори български? Допуска грешки, характерни за човек под влияние на местния език (май Дания беше?), т.е. заместване а-ъ, о-у, в-ф и други такива.
Тежко му е на човека, там просто се движи учтиво-любезен, като всъщност през цялото време се носи самотно като някой херувим. Така си е.



Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: изryбeнa]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано26.06.07 13:22



Ако наистина обичаш другия безумно (надявам се, че и той изпитва същото), защо нямаш смелостта да бъдеш с него? Съпругът ти в случая е жестоко ощетен. Кому е необходимо съжаление? Ще му бъде ли достатъчно да живее живота си отсега нататък? Децата ви дали ще бъдат щастливи с един баща, живеещ с жена, обичаща безумно друг, а него съжаляваща? И защо искаш той да вземе решението, ако ти си толкова наясно със себе си? Аз лично не вярвам, че отношенията ви могат да се закърпят след подобна промяна у теб.



Тема Личи синови [re: paзбит]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано26.06.07 13:31



че не познаваш жените.
Постой малко в клуба, ще видиш как винаги става дума за пари.



Тема Re: Ама, ти си бил в чужбинааа!нови [re: OGNENKON]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано26.06.07 13:42



Е, тук определено няма да се съглася с теб. Не съм мохамеданин, не ми допада и положението на жените при тази религия. Често ме вбесяват и най-различни турци, араби и пр., които у нас пиянстват и се отнасят с жените като боклук. Обаче от прочетеното дотук впечатлението ми е, че този мъж е свестен. Има си недостатъци и сам си ги признава и търси. Това, което иска и се опитва да намери, е право на всеки човек. Не можеш да го укоряваш по никакъв начин.



Тема Това за дебелия крайнови [re: :))))]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано26.06.07 13:45



е абсолютно вярно !
За съжаление.



Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: razbit]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано26.06.07 13:57



И аз мога да кажа, че твоята история страшно прилича на моята. Само дето ти май си по-свестен от мен, а и би могъл да пропилееш по-малка част от живота си.
Бих ти дал следния съвет. Все пак направи си една последна голяма равносметка на живота си с тази жена дотук. Говори сериозно с нея и я предупреди, че за теб е напълно неприемливо да продължаваш да живееш така. Някоя в предишните мнения беше казала, че мъжът и е дал срок. Кажи и, че примерно до месец трябва да решите как ще я карате занапред. Това положение е толкова неестествено, че няма повече закъде.
И аз имам дъщеря. Лично аз реших проблема така. Участвам в живота и през цялото време, което ми е възможно. Стремя се да запазя близостта ни и да и дам усещане за обич и закрила. При развода не съм искал родителските права, защото според мен това е нещо формално. Не виждам как някой би могъл да ме спре да я обичам и да се грижа за нея. Знам, че има и такива случаи

Но човешките отношения за мен не могат да се регулират от закон или съдебно решение.
Страшно много ми се иска да поговоря надълго и нашироко с теб. Имам да споделя много опит и размисли по аналогичен случай. Защо не се регистрираш или ми пишеш по мейла от профила?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.