Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Съжалявам за вас!нови [re: wasted_youth]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано25.06.07 20:45



Малко съм изненадана от факта, че все още не са се намерили клубари, които да те посъветват да кротуваш, да "направиш опит", защото "бракът е низ от компромиси" и зрелите, мъдри хора благородно ги правят и се жертват "в името на детето". Аз обаче застъпвам тезата, че ремонтите на подобни издъхнали бракове са неоправдан И аз това чакам с нетърпение, ама тоя път явно няма да има шоу!


Мани - мани - сигурно са се покрили в жегата и не могат и да им роди главата аргументи "за" та затова си траят!



Тема Ама, ти си бил в чужбинааа!нови [re: razbit]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано25.06.07 20:52



Съжалявам, не съм чел всичко. Много е важно къде сте сключили брака! В някои държани имуществото ставало общо след сключването на брака и всичко се дели на две. Имаш нема за жена, женена за холандец. Оказа се, че той може би единствено заради имуществото...

Че, тя била много зле работата. Уаууу, съжалявам не направо. Толкова надежди и мечти да загиват бавно пред очите и душата ти. Ами, не си само ти. Много сме.



Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: razbit]  
Авторизryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 21:25



аз изневерявам на сапруга ми от дълго време и не се гордея с това защото тои разбра и това много го нарани
обичам другия с цялото си сарце но сили нямам да напусна семеиството си имаме и две прекрасни деца
мъжът ми ми постави срок в които да реша какво да правя и тои отдавна изтече а аз не мога да взема решение-единя го обичам безумно а за другия ми ежал
страхувам се да му кажа в очите че ние вече не сме истинско семеиство-както казваш няма топлина и обич
вземи се в раце и направи първата крачка-просто без любов нищо няма смисъл
иначе ще се мъчите като нас





Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: razbit]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано25.06.07 22:29



Приятел, от това, което си написал, макар и кратко, стигам до извода, че тя просто не те обича.
Не вижда смисъл във вашата връзка, за това и не правите секс.
Както си се убедил, тя има извънсемейни сексуални връзки.
Ще споделя с теб моят опит-не чакай като мен, две години след изневярата, за да се разведете.
Имаш достатъчно основания, плати на опитен адвокат за консултация, ангажирай го и действай.
Има известно противоречие в твоите думи, че работиш от вкъщи, а пък тя не била нежна, като се завърнеш.
Но, и това е много ясен признак.
Не чакай, действай.
Аз мисля, съдейки от това, което си написал, ако е истина, и не е много едностранчиво /ти сам споменаваш за свои грешки/, че е време за действие.
Не виждам смисъл от изчакване и опити за промяна на статуквото.



Тема много Ви благодаря на всички!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторrazbit (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 23:35



Искам да благодаря на всичкi, които ми писъха !!!

Изненадващо за мен, но преобладават мненията, че няма какво да се чака. Нещо което и аз все повече си мисля. Затова и съм тук да пиша, като последна инстаниция от хора дето са патили. Благодаря Ви още веднъж.

Само да уточня, че първо живеехме в къща, и дефакто живехме на втория етаж, а аз работех в офиса на първия, но с вътрешни стълбi. Това си е като в къщи. безбройно много пъти съм работел от хола в нас.

Ако мога като завършак да споделя едно мое мнение.

Мисля, че човек трябва да бъде по-внимателен във връзката си и ако може въобше да предутврати да се стигне до отчуждаване. все повече си мисля, че няма връщане на зад след еднa хладнина. Просто няма как да стане, нали сме си все същите.

Много съм склонен да вярвам на хората , които казват че няма смисъл да се чака. Времето лети. Само за детето ми е много жал!!!

Ако не бях с дете, играта ставаше съвсем друга. Но аз сега дори мен си немoга да позная. Преди бях много рязък и конкретен. Като си помисля какво представлявам в работата, направо не се познавам в личните си отношения сега. Но си давам сметка, че това е заради факта, че осъзнавам загубата на дъщеря си. Т.е никога няма да съм нормално семейство с нея, каквото и да стане след това.

Може да имам късмет и да срещна нова любов, но с дъщерями ще е трудно. Това ме възпираше. И само мъже, който са го изпитали, и наистина милеят за дететo си, могат да ме разберат.

Много често се чудя, защо не се родих едно добиче безкрайно егоистично, дето да не му пука. Имам такива приятели. Имам един немец приятел, той се разведе на 1.5г след свадбата. Изгони жена си и детето като куче, купи и къща на същата улица за да вижда дъщеря си, но ги изгони без да трепне. как му даде сърце

Друг един фен Датчанин, мой много близък клиент, той пък се разведе като чели си копува костюм. Но се уреди с 1 седмица при него детето, една при майката. Това в БГ дума да не става да го отсъдат. Трябва бая да се плати на съдия :)

Иначе в чужбина е смърт!!! особенно ако си чуствителен. ако си с много познати в родината и добро семейсво което да ти липсва. Аз на ден ако не прочета 3 Бг весника, и не гледам БГ новини, все едно са ми отрязали еднара ръка. Виж жена ми се интегира все едно е местна. Това жените много го могат. Те нямат връзка с родината, нямат приятели, нямат спомени.

Ние сме баламурници, аз толко неща искам да показа и разкажа на дъщеря ми за БГ. искам да я заведа на хиляди места. Само това ме крепи. Дано тези ми планове поне оцелеят и дано успеем да изградиме такива отношения!!

Много ви благодаря



Тема Re: Ама, ти си бил в чужбинааа!нови [re: ASSASSlN]  
АвторPaзбит (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 23:41



брака е сключен в БГ, и жилище нямам. ние сме под наем. Твоа поне го удържах. Дефакто освен мебелите друго няма да делим, а тях и ги подарявам. Аз мога и с една глава лук и домати. Нно любов да има.

абе да ти кажа, пазя се от силно негативно мнение за жените, че после много се нервя. но това са същества изтъкнани от Страх!

Тя незнае кво прави и защо, тя просто прави нещо от страх и после се чуди кво стана. Не и дреме.

Много им дава сила факта, че ще вземе детето!! ей Бого това ги укрилява!! тя дефакто кво губи,мен. Ми тя ме отписала. Телета много. Мойта е умна, ще искара пари. Това не е проблем, не е мързелива. тук по чужбина гъбари дал Господ. Тя както е готина и финна, само да им махне и ония ще надцакват. Не е до пари работата братлета.

работата е че криворазбраха еманципацията. Това което се случва тук една девойка мохамеданка няма да и мине през главата!!! Абсурт е да си разсипе семейството!!

Пак ме питаш за приятелките и. Ми мойта няма , то аз жени с приятелки непознавам, все с мъже се мъкнат. Мойта има 2 познати. Едната е много мила жена. Другата е малко комерсиална, но е толко пресметлива, че никога няма да се зареже коня в калта.



Тема Нещо не ми е много яснонови [re: razbit]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано25.06.07 23:57



защо трябва да се развеждаш непременно в България? Провери как стои въпроса в страната, в която живееш. В повечето случаи развода може да се разтрогне в съда, където живееш. След това изпращаш документите в посолството. Впрочем - това ти е другия вариант - обади се българското посолство и питай.
И не чакай жена си, ако наистина искаш да се пребориш за детето - поне за "разделени права" - действай на място.



Тема Re: много Ви благодаря на всички!!нови [re: razbit]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано26.06.07 00:30



Историята ти прилича в 90 % на моята.И аз като теб, прахосвах години от живота си в напразни надежди.Осъзнай,че ТАЗИ ЖЕНА НЕ ТЕ ЖЕЛАЕ!Когато си убеден в това(а така не ти се иска,да е така...),ще можеш да започнеш решителното начало на края.А краят е осъзнато ,решително тръгване към раздялата и то имено от теб самия.
После ще изпиташ облекчение.Но трябва да си се убедил и узрял за промяната.Не го дъвчи безкрайно.Тя,работата е ясна.Надеждата и обичта си към жена ти те подвеждат и бавят.
За себе си мога да кажа само ,че ако съм знаел,че щеше да се развие случая ми ,както се разви,щях да се разведа на часа.Но аз не знаех.

Хубавото е ,че вече знам.Затова и си позволявам да ти дам този съвет.
Бягай бързо от тази жена и вярвай,че си се освободил и си спестил много ненужна болка.
А проблема с детето е реален и възможен,но какво да се прави?Това е част от нашата цена...



Тема Re: Пред развод, моля мнение, братлета споделете!!нови [re: razbit]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано26.06.07 00:52



Жената работи ли?Или си стои безработна и се чуди с кви глупости да се занимава?Или малко и е работата? Само питам!



Тема А дали?нови [re: Paзбит]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 11:31



А дали потърсихте професионална помощ? Коментрахте ли това със съпругата ти? Според мен не трябва да се вземат прибързани решения. Много е лесно да се тегли чертата на всичко, но дали това е решение....От написаното от теб разбирам, че ти ще си нещастен. Със сигурност и дъщеря ти...
Не разбрах дали си се опитвал да говорите по проблема. Седнете и обсъдете въпроса, като ти трябва да поставиш така нещата, че тя да разбере, че отношенията между вас трябва да се променят. Бъди твърд в позицията си, че повече не може да продължавате така. Ако се съгласи посетете психотерапевт или сексолог....Мисля, обаче, че проблемте ви са от психологическо естество. Щом тя има странична връзка, значи нещо не е наред в отношенията ви.
Не мисля, че от само себе си нещата ще се оправят, без да бъдат разисквани...

А иначе говорите ли си на разбични теми, споделяте ли, разказвате ли си различни случки от живота на двамата или как е минал деня ви....или каквото и да е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.