Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови  
АвторCMУT (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 16:17



че се е разстлала пълна безидейност в клуба???Няма тема ,която да заинтригува истински.Не се коментират истински ценни и интересни неща.Преповтаря се едно и също и това често със съмнителна полза и нравствена стойност,като често се стига до лични нападки,оскърбления,озлобление ,обезмисляне...
Въобще,детска градина!!!





Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано23.06.07 16:45



А добрутро. Това е на периоди от известно време насам и всеки следващ е с нарастваща сила и продължителност.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор bubble ()
Публикувано23.06.07 17:51



само едно ще кажа-никой с проблеми или изплакал тук не е останал незабелязан не му е помогнато...не е непосъветван...
Ти ме върна във времето, когато си направих едно заключение: когато бях тъжна и не знаех на кой свят се намирах от грижи и всичката чернилка стоварила се върху мен-"всички" страшно много се притесняваха и интересуваха, но когато ми се появи усмивката и си стъпих на краката-станах много...странна и безинтересна, просто нямаше как да ме коментират...и тогава си зададох въпроса: Защо хората обичат някой да се чувства зле и нещастен





Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: bubble]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано23.06.07 17:56



Защо хората обичат някой да се чувства зле и нещастен

А намери ли отговор? За себе си аз имам няколко отговора на този въпрос.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: Severous_Snape]  
Автор bubble ()
Публикувано23.06.07 18:00



да имам отговор...не е много хубав-действа им много успокояващо, че ето на разбираш ли, има някой, който е много нещастен и "Има и много по-зле"...и може би им помага да се почувстват по-...спокойни...
ето любимата ми музика:-)
http://www.youtube.com/watch?v=oubWmUJjZPE&mode=related&search=



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано23.06.07 18:35



Все пак клуба не е цирк, за да ти запълва липсата на забавления, нали.


И е много нормално (поради естеството на клуба) да се повтарят теми за любовни триъгълници, изневери, издръжки и пр. Ползата за някой дори може да е да изпсува в клуба когато му се е счернил животът, вместо да тегли една майна на шефа си.
Аз си ценя много клубчето и си го обичам!
Познавам доста клубари и те са много симпатични, мили и весели хора.
А за оскърбленията и озлоблението – всеки има лоши моменти. Хи, хи, и в добро и в лошо - нали тъй беше - ние сме там



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: bubble]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано23.06.07 18:50



Аз имам още два отговора. Поне още два. И всеки отделен случай е различен.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор LiiLa (непознат)
Публикувано23.06.07 19:03



Незнам какво очакваш от клуба?
Познавам клубарите само по многоцветните им никове и си ги обичам.
А на тебе за какво ти се пише.





Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано23.06.07 19:23



Чак пък безидейност! Дори и така да е, това е нормално на фона на цялата бъркотия и безпътица в държавата. Защото клубът не е изолиран от това и няма как да бъде. Не клубчето, за мен много други мероприятия (общонационални, административно-управленски, финансови, законови и пр.) са от много по-съмнителна полза. Колкото до нравствеността, на фона на това, което се бълва от медиите, или това, което се показва от висшите ешелони като личен пример, тук цари едва ли не кротка манастирска обстановка.
А пък ако не ти се нрави, опитай, направи нещо да съживиш нещата, ние какво - да не би да сме против?





Тема Re: CMУTнови [re: CMУT]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано23.06.07 23:10



че се е разстлала пълна безидейност в клуба???Няма тема ,която да заинтригува истински.Не се коментират истински ценни и интересни неща.Преповтаря се едно и също и това често със съмнителна полза и нравствена стойност,като често се стига до лични нападки,оскърбления,озлобление ,обезмисляне...
Въобще,детска градина!!!


Ми хубаво дай план за действие!
Постави тема, която би заинтригувала истински!
Изкоментирай истинските ценни и интересни неща!
Ти знаеш, как де се повтаря едно и също и то често със съмнителна полза и нравственна стойност!

А незнаещите от детската градина, ще се поучим теб!!!

п.пУффф мине се не мине време и ще се появи някой да поучава и критикува клубчето!

Като не им харесва има и други клубове в дира и не само! Писна миииии!!!


Време е за:



Ближи си сладоледа....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.