Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Отново бихте ли....нови  
Автор fidgety (fury)
Публикувано22.06.07 13:40



се оженили/омъжили? Седя си, мислювам напоследък и реших да ви попитам и вас:
След като вече веднъж сте минавали под венчилото, усетили сте вкуса на радостите и нерадостите на брака, бихте ли го направили отново? Тоест другоче зададен въпроса: Ако намерите човек, с който мислите, че си пасвате, бихте ли се разписали в гражданското още веднъж?
Предварително се извинявам, ако дублирам някоя тема...

La donna e mobile


Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: fidgety]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.06.07 13:52



Ако на някой не му е провървяло, бракът не е виновен за това. Просто за точното нещо си трябва точният човек. Дълбоко уверена съм, че има хора, с които бракът ни би бил щастлив и такива, с които не би. Готова съм да греша до откат, но не и да се предам! Както знаете по отношение на брака максимата ми е:"По-добре няколко пъти, отколкото нито веднъж!"



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: fidgety]  
Авторppi (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 13:53



С екс-а живяхме без брак и сега нямам нищо против да пробвам и другото. всъщност какво имаш -предвид брачната институция или просто да живееш с някой? за себе си съм решила да прекарам остатъка с някой:)



Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: ppi]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано22.06.07 14:00



Имах предвид заветния подпис. Не просто да живееш с някого на семейни начала, а дали бихте се подписали втори път



La donna e mobile

Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: fidgety]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.06.07 14:32



Защо не? Ако реша да живея с някого, това не включва ли и доверие към него, най-малкото? (Ако настояват разни негови роднини, мога да подпиша всичко необходимо, че не претендирам за негови имущества. Ако пък мои роднини настояват той да подпише нещо такова, ще им кажа да не се намесват, ако обичат.)



Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: fidgety]  
Автор anbra (аз)
Публикувано22.06.07 14:41



Не, защото не съм рецидивистка и харесвам поговорката "Нямала си баба белица, та си купила козица"...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: fidgety]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано22.06.07 14:42



А ти?

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: fidgety]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано22.06.07 15:02



Два пъти ми стигат !!! За какво да го правя отново ??? Имам си човек с който се разбираме прекрасно, но нямам, какво да деклартирам с подобно действие вече !!!

Leben und leben lassen !


Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: fidgety]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано22.06.07 15:09



Категорично ДА!





Тема Re: Отново бихте ли....нови [re: Severous_Snape]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано22.06.07 15:30



Все още размишлявам



La donna e mobile


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.