Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор novolubopitna (полупознат)
Публикувано25.06.07 12:11



Кое е идейност и къде трябва да се развива ? Конгесите на Българската комунистическа партия ли ти липсват или Политическата учебна година , която май беше задължителна ?





Тема HI!нови [re: CMУT]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано25.06.07 12:13



Лично аз постоянно се подлагам на самокритика в много и най-разностранни аспекти. Така че бъди спокойно (ср. род поради невъзможност да определя пола ти

), положението е под контрол, критериите ми са високи,но държа да ги удовлетворя преди всичко аз, а после останалите хора...



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: Ryan]  
АвторCMУT (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 13:18



Здравей,Ryan!
Все още се питам защо всички така настръхнало!!!!!...Очаквах,че самото питане в темата може да тушира това.Че би звучало неудобно да се препотвърди ,поне в нея...А то,какво се получи?!90% от пишещите ми казват :е,хайде покажи колко можеш бе или къде по-прикрито ,къде по-явно ме гонят .
Зададох темата без конкретна насоченост срещу някой,с известна тъга ,включвайки себе си с другите.Толкоз.Защо повечето приеха лично упрека?Опитах се да го обявя ,като констатация.(Разбира се ,моя)Забеляза се ,че и за някой друг също е така.Трябва ли да го заглушим?..
И не твърдя ,че бъкам от творчески идеи ,Ryan.Може би мога колкото вас.Може би по-малко.Просто, споделих усещане ,впечатления.
Но да критикувам,че и себе си в това число,не считам за безидейно,ако ми простиш!


Това бе просто опит за неемоционална срещу някого, равносметка....

Успех и на теб!



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано25.06.07 13:38



Не, не забелязвам такова нещо.... В този клуб обикновено има идейност, има я и сега.

Това, че няма тема, която да те заинтригува истински може да значи различни неща, сред тях:
1. Хората стават все по-осъзнати и добри и на все по-малко се налага да прибягват до услугите на клуба;
2. При теб нещата се развиват възходящо, акъла ти е другаде и клубчето ти става леко безинтересно, щото те въртят други вихрушки;
3. Не искаш да опиташ да живееш извън нет-а и смяташ, че сме длъжни НИЕ да ти осигуряваме душевна храна;
4. Си тийнейджър - провокатор, на когото му е скучно;
5. Си стар клубар, недоволен, че клуба не е скроен по единствено неговото разбиране, ама се криеш за нерегистриран ник.

и т.н., кой знае какви още възможни причини би могло да има

Редактирано от GED Ltd. на 25.06.07 13:44.



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано25.06.07 14:12



Миналата година по времето на първите горещини пак беше същото. Догодина пак ще е така. Няма да липсва негативизъм, депресии, мисли за самоубийства, заяждания за спорта, настръхване на козината от най-малкото и т.н... Огледай се и извън Интернет. Няма разлика.

Усмихни се. Дай ни възможност да се пренастроим и ти с нас.





Тема Дааа! Пълна безидейност!!!нови [re: CMУT]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано25.06.07 14:27



Всъщност, твоята идея каква е?



Тема Драги СМУТ!нови [re: CMУT]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано25.06.07 14:31



Когато някой пише с толкова грешки и пищи за всеобщата безидейност, забелязвам и други неща:

- политиците са продажни тъпанари;
- тая държава май се срива;
- образованието е под всякаква критика;
- тая година тия летни жеги ще ни уморят;
- наводненията също не са желателни;
- мъжете не стават за нищо;
- и жените не стават за нищо;
- любовниците са виновни;
- съпругите са виновни;
- съпрузите са виновни;
- бракът отмира като институция, що тъй!?
- съжителството май не е добро, а?
- днес нещо всички са станали накриво...
- пълнолунието влияе зле на психиката...

Ако ти хрумнат още такива идейни и високо морални теми - запрятай ръкави и съчинявай! Ще ги посрещнем с дълбокомислено почесване...

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!


Тема Жеги, жегиии!нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано25.06.07 14:38



Сладко гласче имаш, пу, да не ти е уроки!

От тия жеги съвсем откачих. Глей какви криви са тия прави. Луд съм. Преди малко излязох навън, където няма климатици, и щях да пукна. Море искам! Веднага!





Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор Ryan ()
Публикувано25.06.07 14:43



Здравей отново, СМУТ,

Ами да речем - настръхнало те посрещат, щото косвено критикуваш посрещачите, недоволствайки срещу статуквото - демек що другите са допуснали ситуацията. Аз пък те посрещам с полуизваден от кобура химикал :), щото се спираш на средата - правиш констатация, пък не продължаваш - нито с анализа, нито с конкретика.

Самокритиката също може да е безидейна - ако ефект от нея няма - поне за теб, но доколкото я правиш публична - тя генерира и очаквания. Призивите "дайте да дадем" са безидейни, щото са безадресни и бездействени. Не предлагаш нищо, но очакваш някой друг да промени нещата? Защо и накъде? Разбираш ли - нещата опират не само до това да покажеш какво можеш - а и до това да комуникираш правилно идеите си. До момента това ти куца, а ти се дърпаш, че не те разбират, допускаш, че те гонят и спираш "обидено". Какво се получава - дори да мислиш правилно - предаваш се, намирайки доказателство за правотата си и толкоз. Затова се хващам за формата на казаното от теб, а не за съдържанието. Т.е. в известна степен съм съгласен с твоите наблюдения и правя каквото мога, в рамките на време и желание, да генерирам смисленост. И пак ще ти предложа - по-лесно е да генерираш промяна с действия, отколкото с неадресирани въпроси да я предизвикаш.

Действай! Убеден съм, че ако има натрупан потенциал за промяна той ще се реализира, бъди поне катализатор! :)

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Озонова дупка направихте, глобално затопляненови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано25.06.07 14:49



ни грози. На - виждате какво става навън! Ледниците се топят, Буш блокира София, Путин заплашва, началника лют, любовницата кълне, комшийката квичи, избори пак идват, пак ще ни лъжат, мамка им проклета, тока ще вдигат от Нова година с 25%, Вальо Топлото изчизна от екрана, Р. Овч. се скри... Абе да ги йба у мамата сичките.

-------------
Оня, дългокосия, да го поздравиш от мен!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.