Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: wasted_youth]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 16:36



Неееее, нищо няма да направи уважаемият Смут.
Щото е поредната анонимка, дето решава да се прави на много велика. А много вероятно е да е всъщност стар регистриран клубар, който иска да "раздвижи клубчето, от чисто човеколюбиви подбуди". Имаше вече такъв поне еден случай.
Абе ... таковата му. Нали знаеш, че да критикуваш е най-лесно. Аз пък как го мога, не е истина. Ама гледам като ме е стегнала шапката или да кажа "Само ми е тесно на чепиците и си мрънкам" или ако мога, да се опитам да събера компания за пиене.
Ама то и това иска усилие. Та не чакай действие от г-н Смут. Пфу, как ми действат на нервната система такива теми вече.





Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано24.06.07 23:32



бездействие викаш цари?
скучно било?
ами прави като мен:
вясвай се когато ти е мъчно,
да си похленчиш.
наминавай щом се чувстваш щастлив/а да споделиш
или просто ей така
да прочетеш старите клубари




та винаги по този начин
нова тема ще откриеш ти,
за да запълва празните ти дни

Редактирано от Ckpитa на 24.06.07 23:33.



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
АвторCMУT (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 23:42



Емоционалните ви рекации няма да подобрят положението.А само потвърждават твърдението ми.Разбира се ,очаквах фръцване,набеждаване и упреци, и си ги получих,както си му е реда.


Засмях се накрая ,но през известна тъга....
Не сте ли срещали хора,които когато критикуват ,хич и не мислят да бъдат извън обсега на критикуваните.Има си дума за това-САМОКРИТИКА!
Не допуснахте,нали?Съдейки от себе си.....
Мамка му ,на първосигналното реагиране!!!

Нима е невъзможно,да се обърнем към себе си и да изискаме повече?!!!Или наистина е най-лесно да критикуваш САМО тези ,които виждаш отвътре навън,пропускайки себе си.Нали ,Мамо Мърморана?

Е,оставям ви в самодоволство ...
Само не прекалявайте ,че понякога се превръща в нарцисизъм



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: Ckpитa]  
АвторCMУT (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 23:49



Навярно си права....Така се прави ако чувстваш хората тук съмишленици..или поне двама-трима от тях....Както и те теб.



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор Ckpитa (вече ми писна)
Публикувано24.06.07 23:50



хм, какво да разбирам от думите ти,
че заравяйки в пясъка глава
трябва да измисля тема
само, за да те развеселя?




Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: Ckpитa]  
АвторCMУT (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 00:19



Не ,не е нужно чак това.
Щеше да ми е достатъчно някои клубари да не бързат да ме гонят от клуба заради такава тема.



Тема Хм, обобщения!нови [re: CMУT]  
Автор summery ()
Публикувано25.06.07 09:53



Колко много ги "обичам"! Ти не знаеш какви сме всички ние, всеки от нас поотделно или взети заедно като група хора! Добре или лоши, всеки има право да ни харесва или не. В този смисъл не е задължително четене, писане или нещо друго в този клуб.

Всъщност квалификации от сорта "първосигнално реагиране", "сомодоволство", .... говорят по-скоро за този, който ги казва!

Пожелавам ти някой ден да се научиш да приемаш хората такива, каквито са! Може би тогава ще имаш повече мир в душата си!

Остани си със здраве!



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор Ryan ()
Публикувано25.06.07 10:23



Здравей CMУT,

А какво предлагаш да се промени? Конкретно питам, щото мисля само с констатации не става. Т.е. защо не ни заинтригуваш с истински ценни и интересни неща, имащи несъмнена полза и нравствена стойност, при това без нападки, оскърбления и т.н.

Да критикуваш, включително и себе си, е също безидейно, ако не се премине към активност за промяна.

Трибуната е твоя, действай! Започни - ако е смислено - едва ли усилията ти самотни ще останат. Успех!!

_____

_____
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано25.06.07 10:34



Ти какво очакваш от този клуб? Коя твоя потребност и кое очакване клуба не задоволява, че се появяваш в ролята на съдник и размахваш пръст към непослушните деца?
Слагаш се в кръга на критикуваните, добре. Кой си ти, какво търсиш и за какво се бориш? Сори, ама аз лично никога не съм преглъщала лесно намесата на чужди и непознати в мои неща. И тук нещо такова става. Други също ти го казаха, тук периодично се появява някоя анонимка, която размахва пръстче и държи да ни обясни колко ни е скучен, неградивен, затъпял и нам си кво си, клуба.
И така, за какво искаш да разкритикувам себе си? За кой свой грях да си посипя главата с пепел? Щото нали иначе самодоволството ми ще се превърне в нарцисизъм?

Ти си, чакам с нетърпение указанията ти!



Тема Re: [nacupvam se]И вие ли забелязвате,нови [re: CMУT]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано25.06.07 10:37



А може би щеше да е добре да не тръгваш с рОгите напред, а ако нещо те стяга, да си кажеш какво.
Да цапнеш другарчето по тиквата, не е най-подходящия начин за запознанство, не мислиш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.