Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема toi ne se razvedeнови  
Авторsabai (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 20:50



Zdraveite. Izviniavam se,no niamam kirilitsa.Iskah da spodelia,za6toto mi e mnogo tejko.Moje bi istoriata mi ne e za tozi klub,no koito iska moje da spodeli mnenieto si.Predi 3 godini se vliubih v jenen muj.Biahme kolegi i go poznavah ot dosta vreme.Kaza mi,4e iska da se razvede,braka mu se razpadal.Zapo4nahme vruzka.Toi ima du6teria na 14 godini,az niamam deca.Iznese se ot apartamenta si i zajiviahme zaedno.Vsiaka ve4er prekarva6e po 4as dva s du6teria si v negovia apartament.Na praznicite vinagi biah sama,za6toto toi be6e tam.Az iskah toi da me zapoznae s momi4eto,no toi vse otlaga6e...i taka 3 godini minaha.Kazva6e 4e 6te se razvede,4e iska da ima semeistvo i deca s men...az turpelivo go iz4akvah, s mnogo sulzi,sama ve4erite,sama na praznicite.Jena mu mu zvune6e prez no6ta,4e deteto pla4e,iska ba6ta si.Ne znam dali tova be6e fars ili istina.No du6teria mu be izpolzvana po vsiakakuv na4in,za da se osueti razvoda.Jena mu zaiavi,4e niama da mu dade razvod nikoga.I taka,ko6marite zapo4naha.Opiti za samoubiistvo ot neina strana,napivania do pripaduk pred deteto,zagubvania s kolata v rodnia i grad.Postoianno mu zvune6e,da ia spasi,da hodi da ia nameri,da ia vodi v bolnica,4e polu4avala infarkt,ska4a6e ot pokriva.Ko6mar!!!Razbi i mote nervi i negovite,no toi ne napravi ni6to,za6toto deteto e posredata.Mnogo puti gubeh turpenie i si trugvah,no posle se vru6tah.Obi4am go istinski i se primiriavah s vsi4ko.I taka do v4era,kogato pri porednia vupros ot moia strana koga 6te spre tozi fars,koga nie 6te gradim semeistvo,koga 6te mi dade vuzmojnost da kontaktuvam s du6teria mu,za da vidi 4e ne iam hora,kakto ia e napla6ila maika i...i podobni toi mi otgovori,4e ne jelae da ima pove4e deca,4e o6te edno dete za nego 6te e v tejest.Ima finansovi problemi naistina,no...az izpadnah v 6ok.Kakvo stana?Sled 3 godini toi mi kaza tova.Az sum na 28 i umiram ot jelanie da stana maika,i sled vreme da e,no da imam tozi 6ans,a toi e na 44 i ve4e ima dete,no ne razbiram.3 godini iska6e,ima6e jelanie,govore6e mi za na6 dom,na6e semeistvo,a kakvo stana.Izhvurlih mu bagaja na ulicata v 2 prez no6tta i mu kazah da ne se vru6ta nikoga ve4e.Moje bi ne sum prava,no taka me boli.Turpiah kakvo li ne i mu viarvah,kato me uspokoiava6e,4e vremeto ni idva.Sega si mislia,4e mi se e nasitil,izpolzval i krai.4uvstvam se kato poslednia bokluk.Mrazia i nego i sebe si i Kipur i vsi4ki kipurci ve4e.Jiveia i rabotia tuk.Sama sum.Tolkova li glupava sum bila,tolkova li sliapo sum obi4ala ili sum egoist i pak ne go razbiram,kakto toi tvurdi????Ne znam,poburkah se,nervite mi sa do kraen predel izpunati.Izpo4upih telefoni,cd player,4a6i,pepelnici...Ne znam kakvo mi stava,tova ne sum az....Molia pomognete s suvet.Kakvo stana...kakvo da pravia?Mrazia se...





Тема Re: на кирилицанови [re: sabai]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано13.06.07 20:56



Здравейте. Извинявам се,но нямам кирилица.Исках да споделя,защото ми е много тежко.Може би историята ми не е за този клуб,но който иска може да сподели мнението си.Преди 3 години се влюбих в женен мъж.Бяхме колеги и го познавах от доста време.Каза ми,че иска да се разведе,брака му се разпадал.Започнахме връзка.Той има дъщеря на 14 години,аз нямам деца.Изнесе се от апартамента си и заживяхме заедно.Всяка вечер прекарваше по час два с дъщеря си в неговия апартамент.На празниците винаги бях сама,защото той беше там.Аз исках той да ме запознае с момичето,но той все отлагаше...и така 3 години минаха.Казваше че ще се разведе,че иска да има семейство и деца с мен...аз търпеливо го изчаквах, с много сълзи,сама вечерите,сама на празниците.Жена му му звънеше през ноща,че детето плаче,иска баща си.Не знам дали това беше фарс или истина.Но дъщеря му бе използвана по всякакъв начин,за да се осуети развода.Жена му заяви,че няма да му даде развод никога.И така,кошмарите започнаха.Опити за самоубийство от нейна страна,напивания до припадък пред детето,загубвания с колата в родния и град.Постоянно му звънеше,да я спаси,да ходи да я намери,да я води в болница,че получавала инфаркт,скачаше от покрива.Кошмар!!!Разби и моте нерви и неговите,но той не направи нищо,защото детето е посредата.Много пъти губех търпение и си тръгвах,но после се връщах.Обичам го истински и се примирявах с всичко.И така до вчера,когато при поредния въпрос от моя страна кога ще спре този фарс,кога ние ще градим семейство,кога ще ми даде възможност да контактувам с дъщеря му,за да види че не ям хора,както я е наплашила майка и...и подобни той ми отговори,че не желае да има повече деца,че още едно дете за него ще е в тежест.Има финансови проблеми наистина,но...аз изпаднах в шок.Какво стана?След 3 години той ми каза това.Аз съм на 28 и умирам от желание да стана майка,и след време да е,но да имам този шанс,а той е на 44 и вече има дете,но не разбирам.3 години искаше,имаше желание,говореше ми за наш дом,наше семейство,а какво стана.Изхвърлих му багажа на улицата в 2 през нощта и му казах да не се връща никога вече.Може би не съм права,но така ме боли.Търпях какво ли не и му вярвах,като ме успокояваше,че времето ни идва.Сега си мисля,че ми се е наситил,използвал и край.чувствам се като последния боклук.Мразя и него и себе си и Кипър и всички кипурци вече.Живея и работя тук.Сама съм.Толкова ли глупава съм била,толкова ли сляпо съм обичала или съм егоист и пак не го разбирам,както той твърди????Не знам,побърках се,нервите ми са до краен предел изпънати.Изпочупих телефони,cd player,чаши,пепелници...Не знам какво ми става,това не съм аз....Моля помогнете с съвет.Какво стана...какво да правя?Мразя се...

Ближи си сладоледа....



Тема Re: offнови [re: sabai]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано13.06.07 21:18



Здравей sabai,

За писането на кирилица с KREDOR, както и алтернативни начини за 'превод' от латиница на кирица, можеш да прочетеш

и по-специално в т. II. Правописът.

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!

Тема Re: на кирилицанови [re: djavolche]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано13.06.07 21:38



Сега си мисля,че ми се е наситил,използвал и край.чувствам се като последния боклук.Мразя и него и себе си и Кипър и всички кипурци вече.Живея и работя тук.Сама съм.Толкова ли глупава съм била,

Не се фащай повече със семейни. Еле па с гърци.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: Асасине, обади се...нови [re: sabai]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано13.06.07 21:41



Преди две години отказах сериозна връзка с една чаровна млада дама, с 13 години по-малка от мен.
Невероятен секс, свежа дама, ама искаше да си родим дете.
По принцип, тъй като имим доста примери на връзки с голяма разлика, до една неуспешни, се въздържах. Е, дамата ми тегли една майна и си намери, след доста търсене, друг. Не знам колко е щастлива, но това е друга тема а разговор.
От друга страна, това е една от вечните теми.
До колко, един съпруг, живял дълги години, в един познат и изстрадан свят, е готов да го смени.
Явно, в този казус, не е готов.
Тъй като не обичам да пиша друго, приканвам Асасин, да изскаже своето становище.
Откровено казано, не съм оптимист в случая.



Тема има много причининови [re: sabai]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано13.06.07 21:44



един 44 годишен мъж да не желае да се разведе и да увърта...

Но има и една доста основателна причина - финансовата. Казваш, че сте в Кипър и той е чужденец или поне аз така разбрах... А проверила ли си какви са законите при развод в тази страна? Ако дължи голяма издръжка за жена си и дъщеря си, много е вероятно точно това да го спира.
На тази възраст на човек му е писнало да започва отначало, може да е уморен от отговорности и проблеми - нормално е. От къде да знае ти какви ще му ги сервираш след 10-тина години, когато си хване поредната любовница? Минали са 3 години, казваш... значи времето на влюбването и хормоните е отминало, дошъл е момента на равносметката. Твоят човек явно си я прави, направи си я и ти.

Намери си някой на твоите години, свободен и без деца. Не си губи времето с този човек - този тип мъже не се развеждат, освен ако жените им не ги изритат.
Млада си още, имаш време да срещнеш точния човек и да му народиш мечтаните наследници



"Да вървиш означава да очакваш и да възпитаваш у себе си търпение."

Тема Re: има много причининови [re: Hell]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано13.06.07 21:46



Чудесно казано





Тема Re: на кирилицанови [re: Severous_Snape]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано13.06.07 21:52



Това защо го пишеш до мен??????!!!!


Аз само го преведох на кирилица!!!!

Ближи си сладоледа....

Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: sabai]  
Автор Kaliandra (новак)
Публикувано13.06.07 21:54



Здравей!
Преди около месец пуснах тема, доста сходна с твоята. В моя случай се разведе, но по-скоро това не беше негова инициатива - стана когато жена му реши и както тя реши. И тя правеше опити за самоубийство, и тя биеше детето, лъжеше че е в болница...
Сега, 3 години по-късно, смятам, че не е виновна ситуацията, виновен е човекът. Както в началото не е заел мъжка позиция, така никога няма да го направи. И какво като се разведе ? Нищо не се промени. Нещата, които не зависиха от него се случиха. Това, което чакаше от СЪДБАТА му се даде. Но когато опря до него -нищо не направи. Аз поисках да се разделим. Не мога повече така. С човек, който те приема за даденост,който не зачита мечтите ти. И най-обидното е, че той знае какво искаш и не казва " няма да то го дам" , а те мотае, мотае... до безкрай
И аз изпаднах в такава ситуация -безкраен гняв - към него, към мен. И когато тези емоции достигнаха максимума си - преживях един катарзис и вече не ме боли. Вече много убедително мога да кажа - мине ли 1 година и той си рае - бягай и се спасявай !





Тема Всъщност - често се случванови [re: sabai]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано13.06.07 21:58



В отношенията между половете и двамата да са прави, дори когато са на противоположни позиции. На мен ми изглежда, че този случай е такъв. Не се чувствай използвана - може и да си, ама - каква е ползата от самонавиване? А може и човека да е имал наистина намерение да се разведе - щом се е изнесъл и сте заживели заедно. Всеки се уморява - честно казано - аз съм изпадал в моменти, в които не искам да поглеждам жена повече, пък какво остава и нови деца. Разбира се - моментите отминават. Така, че - успокой се, премисли и продължи. Ти си знаеш ситуацията, знаеш си чувствата. Време пред теб - колкото искаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.