Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема za ozlobenite decaнови  
Авторvelko (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 15:02



Ne mi se jivee... Oshte ne sum razveden, no jena mi uspya da napravi ot dashterya mi moi vrag. Sega sus sigurnost nyakoi shte si pomislyat, che sam sum si vinoven. I vse pak, sled ogromnite mi usiliya i hillyadite levove, koito i dadah, sled desetkite neshta na koito ya nauchih, tya mi oburna grub. Da vzema da se grumna, nali ? I v prenosniya, a zashto ne i v bukvalniya smisul ?!:) (gorchiva samoironia). Da, pravil sum greshki, nemalko, NO dori i baldazata mi beshe vuzkliknala, che sum prekrasen bashta ? Abe, vsichko e bezsmisleno. Pochvam da gi razbiram narcomanite... "Nito edno dobro delo ne ostava nenakazano !" Spryah da yam i da spya. Molya se, makar i kato losh hristianin, krayat mi da doide po-burzo... Pregrushtam vi priyatelski.



Тема Re:на БГнови [re: velko]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано22.06.07 15:13



Не ми се живее... Още не съм разведен, но жена ми успя да направи от дъщеря ми мои враг. Сега със сигурност някои ще си помислят, че съм съм си виновен. И все пак, след огромните ми усилия и хиллядите левове, които и дадах, след десетките неща на които я научих, тя ми обърна гръб. Да взема да се гръмна, нали ? И в преносния, а защо не и в буквалния смисъл ?!:) (горчива самоирония). Да, правил съм грешки, немалко, НО дори и балдъзата ми беше възкликнала, че съм прекрасен баща ? Абе, всичко е безсмислено. Почвам да ги разбирам нарцоманите... "Нито едно добро дело не остава ненаказано !" Спрях да ям и да спя. Моля се, макар и като лош християнин, краят ми да дойде по-бързо... Прегръщам ви приятелски.



Тема Спокойно,нови [re: velko]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано22.06.07 15:19



дръж се добре и не сваляй нивото. Детето ще се сети за теб с добро след време.



Тема Re: za ozlobenite decaнови [re: velko]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано22.06.07 15:21



I vse pak, sled ogromnite mi usiliya i hillyadite levove, koito i dadah, sled desetkite neshta na koito ya nauchih, tya mi oburna grub.

Ако това се отнася за дъщерята, явно не е невръстно детенце, а голям човек, способен сам да преценява и решава.
Може просто щерка ти вътрешно да я влече да е гадно лигленце, което гледа само в джобчето. И кво, за това ли ще се гърмиш? Или виждаш някакъв свой пропуск във възпитанието и? Щото се случва децата да са в голяма степен резултат на родителски грешки. Ама в тоя случай е вече късно да се гърмиш.
А може и наистина да си имаш някаква вина за това да те отсвири. Такива неща човек трудно признава дори и пред себе си. Ама пак не виждам смисъл от гърменето. Честно.

Мани я ти балдъзата кво казала. В играта на семейство какво казват страничните хора, не важи. Важи това как се чувстваш ти и как се чувстват другите в играта. То и мен ме най-най-каха пък кво от това? Нищо.
Ревеш, слабееш, дебелееш, алкохолизираш се или се заравяш в работа, пък до година гледай да се вземеш в ръце и да се освестиш, щото инак ... не е приятна картинка.

Жив и здрав!

любопитна съм все пак какви са тия грешки дето си правил, щото все пак има и непростими неща, различни, според разните хора.



Тема Re: za ozlobenite decaнови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Авторvelko (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 15:44



Mnogo mi e tejko... Prosto sega ne moga da produlja da govorya. Ne, nyama da se gurmya - moje bi Gospod sam shte me pribere. A kartinkata ne me interesuva - veche i bez tova vsichko mi e cherno pred ochite i v dushata. Za kakvo da produljavam natatuk ? Tupo... i bezsmisleno. Blagodarya za otzivchivostta.



Тема Re: Спокойно,нови [re: jamie]  
Авторvelko (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 15:49



Neka se seti, i dano sum veche na onya svyat. Omruzna mi da dokazvam obich i griji i vse da sum loshiyat (zashtoto sum bil losh s maika i, koyato puk ot svoya strana deistva spored povelite na 12-iya congress na "Partiata" - "Da vurvim, drugari, kum vse po-pulno zadovolyavane na narastvashtite potrebnosti na trudeshtite se !"... Nyakak ne mi se udava da go pravya nonstop. Edva si stoyah na krakata ot umorata - rabota i griji za doma i semeistvoto. I kakvo ?! Abe, karai... Vsichko e bezsmisleno.
Blagodarya za otzivchivostta.



Тема Re: za ozlobenite decaнови [re: velko]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.06.07 15:50



Не знам каква е ситуацията и, защо дърщеря ти се държи така (и, какво точно значи ТАКА) и, защо всичко се е стекло по този начин...
но не това е важното! Може да си бил светец в живота си, може и да си се държал ...така, че да си заслужаваш това, което ти се е случило. Няма и да научим, а не и това е важното!
Важното е, каквото и да ти се е случило, каквито и грешки да си допуснал, да ги осъзнаеш и признаеш пред себе си - първо. Второ, да се научиш от тях и да продължиш напред. и, някъде, във времето, ще успееш и да си ги простиш - сигурна съм!
Животът продължава...винаги. Понякога ни поставя тежки изпитания. Понякога, дори, напълно непредизвикано....понякога изисква време, за да осъзнаеш, че единственото нещо в този живот, на което можеш да разчиташ, си ти.
Друго не можеш да купиш. Нито да спечелиш. не, с хиляди левове, не, с години постоянство и жертви, не - с нищо. That's the way it is...
Но, нима, да имаш себе си, е толкова недостатъчно?...
Или, проблемът е, че и това нямаш? Ако го нямаш, още не е късно, да го намериш...отново.





Тема Re: za ozlobenite decaнови [re: velko]  
Автор kali_66 ()
Публикувано22.06.07 15:50



Все едно слушам брат си преди година и половина.Племенницата ми беше яко надъхана против него.Не му вдигаше телефона,не ходеше на срещите в определените дни.Даже прекъсна връзката с баба си и дядо си.Брат ми замина на работа в чужбина,за да не полудее от мъка.Преди месец се срещнаха,нещата се оправиха.Казала му:Благодаря ти тате,че ми прости.Сега редовно се чуват,брат ми пак е навънка,отношенията им са повече от добри.Та искам да ти кажа,споко,кръвта вода не става.Децата лесно се манипулират,но винаги идва момент в който проглеждат.Имай търпение,всичко ще си дойде на място.



Тема Re: Защо не пишешнови [re: velko]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано22.06.07 15:51



на кирилица, по-лесно е за четене



Тема Re: za ozlobenite decaнови [re: velko]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 15:57



Прав си, Господ си знае работата.
И в повечето случаи, работата му е да наказва
Ако погледнеш нещата от този ъгъл, мисля ще ти се проясни малко.
А за още по-добро прояснение просто си задай въпроса......За какво ли ме наказва?????????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.