Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ?нови  
Автор_123_ (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 19:43



Здравейте, предполагам ще кажа доста глупави неща, но поне ще съм искрен!
Та женен съм от известно време, нямаме деца , живеем си добре, не се караме и всичко що годе в нормалните норми. Но се влюбих в 16 годишно момиче. Дойде ми като гръм от ясно небе, все пак аз съм на 30 и разбирам че звучи абсурдно.Но е факт. Дори мисля,че се опитах да флиртувам с нея :(
Объркан съм! Помагайте със съвети.Няма с кой да споделя, защото живея в малък град и ако се разчуе ще стане доста напрегнато





Тема Re: ?нови [re: _123_]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано20.06.07 19:57



Ами да! Тя простотията не ходи из гората.
Отърсвай се колкото може по-бързо и забравяй за това момиче,че едно такова влюбване може да ти разсипе живота.
А и на 16.............
Малко извратено ми се вижда.

като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Re: ?нови [re: _123_]  
Автор bubble ()
Публикувано20.06.07 19:59



Господи, слез да си прибереш вересиите





Тема Не само звучинови [re: _123_]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано20.06.07 20:06



ами наистина е абсурдно. Стой по-далече от девойката, защото и на нея и е толкова акъла. И не си и помисляй да играеш ролята на учител и покровител, особено пък в секса.
Няма нищо благородно в задявките с непълнолетни.



Тема Re: Не само звучинови [re: koм]  
Автор_123_ (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 20:11



Да така е. Абсурдна ситуация, в която е доста,доста объркващо, нищо че изглежда на 22.И поведението и е на дете , което е съвсем нормално за възраста. Откровенна до безобразие.
Настрана ще седя , защото иначе лошо.



Тема Re: ?нови [re: _123_]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано20.06.07 20:15



Вземи осинови девойката!



Ближи си сладоледа....

Тема Re: ?нови [re: _123_]  
АвторGero (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 21:52



Малииии, батка, бая ше я закъсаш.Ама стара чанта кат се рагори..... малиииии, не ми се мисли каква ще стане тя





Тема Re: ?нови [re: _123_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано20.06.07 23:02



Лекарството (ако искаш да се излекуваш,разбира се) е бягане от нея и всичко свързано с нея.Няма друго.Проверено е многократно през вековете.Не се шегувам!



Тема Re: ?нови [re: Фoтoн]  
Автор_123_ (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:10



Taka e na 100%.Знам че трябва да бягам, но исках да споделя самите ми емоции. Няма как дори диалог да има между нас. На 16 още учат "кирилицата", говорят странни неща, бе деца. Знам че са покврни такива мисли, за тов ще трябва да я избягвам, поне докато ми мине.
Благодаря.



Тема Re: ?нови [re: _123_]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано21.06.07 01:00



стига бе! скоро ше се пенсионирам ма все не вярвах как обичат мъжете (обобщението е само литературен похват) точно са ми пред очите 16 годишни девойки. баааааси ужаса! затвори очи и наеби нещо друго бе! тея подскачат с циците насам-натам и само кудкудякат!
това са най-бурните години, след още една вече знаят кое къде им е, след още една знаят и за какво им е. и хоп млади жени на 18. ма на 16... хи-хи може някой ден да имаш късмет на дъщеря

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.