Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: _123_]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано21.06.07 01:05



не си чел лолита? поне го гледай. джереми айрънс мнооооого яко играе твоята роля. филма завършва щастливо. Той полудя, а Тя прескочи и си направи нейните си глупости.

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: ?нови [re: ha!]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано21.06.07 01:19



Лолита умря при раждане в края на филма. Иначе ми е любим филм и любима книга.



Тема И на теб препоръчвам.нови [re: _123_]  
Авторoption (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 02:34



Мани ,че ти нема да порастнеш ,ма остви детето да порастне...



Тема Питай DeNiroнови [re: _123_]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.06.07 08:12



DeNiro e Главен специалист-мъж в този клуб на отдел "Возене на вълните на влюбчивостта и сърфиране по цунамита на любоффта".

Всъщност, де да знам, може и да не го намериш. Пуснахме го в отпуск. Той си е намерил ново цунами. Хубавичко се е повозил, ама дали е оцелял???



Редактирано от ASSASSlN на 21.06.07 08:16.



Тема Re: ?нови [re: _123_]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано21.06.07 08:34



А в жена си бил ли си влюбен? Какво значи "женен от известно време"?Разликата в годините и възрастта мен лично не ме притеснява, но си помисли щом си на 30 за дете и от коя? Погледни и малко прагматично: Коя виждаш като майка на детето си или се наемаш сам и с тая функция?
По отношение на възрастта: Познавам един мъж, който докато бяхме на 20 търсеше компанията на 30 годишни, като стана на 40, гледа по 18 годишни.В двата случая проблемът е един:жената до него е недостатъчна и крива за всички злини на света.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Мога и сериозен да бъда. "Пубертетна хиперсексуал-нови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.06.07 08:41



ност" се казва явлението, в което си попаднал. На девойчето му се ебе! Дааа, не ме гледай учудено! Ебе му се, та две не види.

Ти си му даскал, нали? Еее, мацката очаква да си й повече от обикновен даскал по математика. Иска й се да си й даскал и в живота и най-вече в секса. Тоест - да я понаучиш да се ебе. Писнало й е от съучениците й. Само се лигавят, пият и си правят на мъже, ама никой не ще да я награби и грубо да й го втъкне между краката...

Та, недей да го раздаваш флюбен. Ако ще я ебеш - еби я, ако ли не - кажи й го право в очите. Недей да стоиш по средата разкрачен като пикаеща крава.



Тема Re: Мога и сериозен да бъда. "Пубертетна хиперсексуал-нови [re: ASSASSlN]  
Автор_123_ (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 09:25



Че му се ебе, ебе му се. Но на 16 девойките отричат всичко.Флиртуват,преодкриват, проявяват желание и в следващия момент се чустват още страхливи и бягат.Със сигурност до секс няма да се стигне, най-правилнои е да не се занимавам.Както казах , човек никога не е късно да стане за резил.А именно това съм на път да направя, все пак съм в малък град и ако се разчуе , ще бъде пагубно.



Тема Re: ?нови [re: _123_]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.06.07 09:30



Трябва да си отговориш сам на няколко въпроса:

- Какво иска тя от мен?

- Какво мога да и дам?

- Готов ли съм да си разваля името и семейството заради катеричката и?

- Реални ли са отношенията ни?

- Няма ли да ме зареже ако се разведа заради нея и се развихри бурята от приказки?

- Готов ли съм да премина заради нея през езеро от лайна и ще ме иска ли тя и след това?

Това като за начало. Можеш и сам да продължиш с подобни въпроси, така че пич просто дерзай. Вярвам, че след като си задаваш тия въпроси значи си почнал да мислиш, но направи ми удоволствието и опиши какво иска тя от теб, което жена ти не иска. Глези ли се? Муцки прави ли ти? Въздишки? Мечтателни погледи? Палиш ли и редовно цигарата, ако пуши?
Има толкова много дребни номерца, които са на границата с вниманието, че са почти неуловими за мъжкото съзнание, освен ако човек, който ги познава не ти ги е показал. И с такива номерца могат да те направят луд ако те ти минат.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Няма да се учудя и аконови [re: _123_]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано21.06.07 10:00



вече се е разчуло. Девойчето едва ли пази сърдечните си трепети в грижливо заключен и скрит на тъмно дневник. Така, че - в твой личен интерес е да не оставаш насаме с нея, защото после ще чуеш такива подробности, че ще си помислиш, че те е хванала склерозата





Тема Re: Няма да се учудя и аконови [re: koм]  
Автор_123_ (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 10:17



Чакай сега, това че е флиртувала с мен, не значи че има нещо повече от това.Още повече , че сме флиртували само 1 път. Дано да не и е дошло нещо в главата, да кажем като в мойта, защото тогава лошо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.