Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Предразсъдъкнови [re: koм]  
Автор bubble ()
Публикувано20.06.07 15:59



аз нямам идея дали ще живея на семейни начала или семейно...зависи от бъдещата ми отлична връзка и развитие

, обаче знам едно...как идната седмица ще обикалям с дъщеря ми булченските магазини и ще пробваме рокли-тя шаферски, аз булченски...тя ще играе ролята на дъщеря шаферка, аз на младоженка/което не е грам истина...истината е,друга- че роклята от сватбата ми беше ужасна, с една попска яка и една хризантема-но само тази рокля я имаше за ръст като моя в конфекцията, всичките с ръст 170, а аз 175см-ужас даже и за булка не ме бяха предвидили...ма аз-инат/



Тема Re: Според меннови [re: Glam]  
Авторmiraboo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 15:59



Ох то хубаво - ама едното не гарантира другото - т. е. обвързването не гарантира грижите.
Та за това аз лично внимавам с обвързването - не че не ми харесва, но не винаги си струва





Тема Re: Според меннови [re: Пpизнaниe]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:00



Останал ти е уплах и травма.

С други думи, търсиш си оправдания. Когато изболедуваш травмата си, ще поискаш отново таква близост. Сега те е страх, че яко допуснеш някой в живота си, ще те нарани отново и отново ще те боли. няма лошо, така е, признавам. Просто се пазиш.


Това обаче не значи, че един ден няма да мислиш другояче. Добре е да осъзнаеш, че развода те е наранил и те е изразходвал като ресурси. Дори сега да нямаш ресурси за обвързване, някой ден може да ги имаш, и е добре да се замислиш къде е същността ти и коя си ти, и от какво наистина имаш нужда. Сегашното ти състояние, ако съдя по себе си, е временно (ако имаш добра регенерация, за няколко години ще се вдигнеш даже още по-силна отпреди).


И какво правиш тогава, когато си си губила времето с къткане на ебачи и тъпкачи?


Времето ти като жена е малко, не се офлянквай,а си подготви една сериозна и хубава и силна връзка. Тъкмо ще узрявате заедно за истинското обвързване, и ще се вземете в най-голямата си житейска сила.



Тема Re: Според меннови [re: miraboo]  
Авторmiraboo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:04



И само да добавя - за мен раждането на дете си е най голямото обвързване, т. е. филма роди ме тате с късметъ па ме фърли на смет не важи. Тва аз да се обаждам на некой си щот еди си кво било - забрави. Стигне ли се до там аз да го търся за детето му - бащата става неизвестен, а аз мога да се справя с едно дете. За мен бащата трябва да има нужда от детето си а не аз да го търся за некви материални неща. Всичко което се купува мога да го осигуря - но баща не мога /имам пред вид не биологичен, а емоцията да имаш баща/



Тема Re: Според меннови [re: A3]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:11



Е да, обвързването и посвещението на и за друг човек се приема точно така, на нож, от безотговорните мъже, дето вятър им вее из мръсните гащи, съгласна съм.



Само ако не желаеш и ти да даваш и да се посвещаваш, и не желаеш риска, само тогава ще ти се струва контрол. Но се замисли пък, какъв е риска от тоталното необвързване? Жалки мръси проскубани старини без децата и бившата наоколо, без внуците, без кой да подаде чаша вода? Без усмивка, проскубан, стар, плешив, дърт....мръсен...изоставен, жалък? Самотен? Разнебитен?


Хората си преценяват. Щом ти харесва да остарееш сам и изоставен, необичан и разбит по чужди путки.....


По тоя случай да разкажа нещо...изповедта на един курвар от Варна.


Гларус знаеш какво е, нали?


Ми начи момченцето израсло с мноооооооого мацки на плажа и по курортите. Ебало до самозабрава. Не му пукало. Завъдил си приятелка от немай къде, тя искала. Той не искал, ама тя била богата, и за момента ставало да я ебе поне.


Ама бащата поискал да се оженят и се скарали, бъдещия зет и бащата на момичето. Имало опит да го включат в семейния бизнес, и гларуса побегнал. Хаха, жена, деца и семеен бизнес, това не било за него.


И след 15 години синковеца ми обяснява как му присветнало, че все пак той е губещия....


След 20 години ебане на всякакви мацки, синковеца се разболял, и майка му се разболяла, а баща му бил вече починал. И нямало кой да ги погледне и двамата...и майката го помолила, ожени се бе сине, искам внучета и аз....


И той схванал ,че когато е ебал, всъщност са го използвали грозно и са го консумирали като вибратор и жива машина за ебане. Нищо не му било останало от това ебане. Нито една от тея жени не била сега с него. Нямал деца, нямал коте. Нямал родители, нямал нищо. Равносметката - ужасно тъжна.



Да, самоцелното удоволствие изхабява и консумира, и след това - топъл въздух в устата и гащите. На пръдня......



Тема Re: Предразсъдъкнови [re: bubble]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:12



Искам и аз за шаферкаааааа. Може ли, може ли, може ли


Ей, на мен като ми се приходи на сватба и все някой се бракува. А сега пак ми се е приходилоооо Интересно кой ще даде фира тоя път



Тема Re: Предразсъдъкнови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор bubble ()
Публикувано20.06.07 16:16



нинам...да му мислят и на мен ми се ходи на сватба:-)

кой е дал фира последно тържествено

Редактирано от bubble на 20.06.07 16:19.



Тема Re: Предразсъдъкнови [re: bubble]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:28



Е, аз говоря за разни сватби в родата, приятели и т.н.
Клубна не знам, за съжаление. Ама ако чуя, ще ти прошепна на ушенце и ще им се сърдим, че не са ни канили за шаферки. Искам и аз веднъж да скачам за букет беееее

че то откак взеха да го правят и тук, май само на еднасватба бях и после се бракувах и ... вече не ме пускат при подскачащите.
Обаче идеята ти е просто върховна. Ей, ще я плагиатствам някой път, като ме налегне скуката. Ох, пък сега кой знае какви красоти има.
Както казваше един врачанин "Ша зема а са Ожена"



Тема Re: Предразсъдъкнови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор bubble ()
Публикувано20.06.07 16:33



готино-нали...ако искаш другата седмица да се спретнем и в единия магазин-аз-булка, ти-кума, после обратното...а пък щерката ще си е шаферка

и млъквам вече, защото и тази тема я оплесках- извинявам се на автора

Редактирано от bubble на 20.06.07 16:36.



Тема Re: Предразсъдъкнови [re: bubble]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:36



Ссссссссссссссссссссссссупер!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.