Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Редно ли е!?нови [re: KaтepинaA]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 14:52



Почти няма, казваш .... ще рече че са 95% .... на какво база правиш това заключение (каква ти е извадката).



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано20.06.07 15:07



Зарежи извадката и тези 95%, виж генералната съвкупност

. Истина е, че по-голяма част от развеждащите се "водят пунически войни". В някои случаи има и по-кратки . Важното е, когато дойде моментът на примирението (осъзнаването на ситуацията, даването на сметка пред себе си - на кой хал си и пр.), готови ли са да бъдат толерантни един към друг бившите партньори



Тема Ама то си беше ясно!нови [re: Бaтko]  
Авторwasted_youth (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 15:19



Та, беше си ясно, че ми хлопа дъската, както и че знам за това - писах ти "къде ми хлопа", а не "дали ми хлопа".



При това, да ти кажа, хем ми хлопа (и знам къде!), хем съм скучна...

По становишето ти за клубовете и тяхната роля съм съгласна. От Господ не се опасявам, и аз не съм му от контингента.

Извини ме, че чак сега се появявам, ходих да си коткам интуицията!



Тема Re: Премълчах нещо ....нови [re: Бaтko]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано20.06.07 15:43



Казваш да не спорим, е, ама спори ми се



И да те мислим за бяла врана, какво от това - нищо лошо, нали. Всеки е луд по своему, а тук в клуба пък индивидуалната чалнатост е съвсем видна.

Нито пък ти казвам какво да правиш. И как да го правиш. Ти просто задаваш въпроси и като получиш отговорите се гневиш, че сме се осмелили да отговорим по начин, който не ти допада - е те тва ми е упрека към теб, доколкото въобще имам право на такъв. Това е проблемът - питаш и се сърдиш, че отговаряме. Доста незряло. И мирише на "винаги и за всичко съм прав", ...не ми се връзва с широката кройка. А може и да ни бъзикаш просто...в което няма лошо хич

А, за казуса, щото все пак го пусна....още уводното ти изречение е погрешно. Да, застраховал си се, че е"твърде е идеализирано, но да не спорим,ако не съм точен и изчерпателен" - ама не става дума за точност и изчерпателност, а за липса на логика от моята камбанария...щото нагласата ми да живея в партньорство с човека, когото обичам няма никаква връзка с изповядване на каквито и да е религиозни ценности. Ама, хайде, пропускаме го, и приемаме, че просто едни хора, след едни раздели, започват да се "оглеждат" за партия. и.....и пак опорочаваш казуса. Представяйки като единствени възможности две крайни ситуации. В този случай от единия край до другия, нещата не се подчиняват на линейна зависимост, тъй че от поведението на променливите в двете крайни ситуации не можеш да съдиш за случващото се при всички останали случай по средата. А, и още нещо, какво общо има казусът с идеята за семеен триъгълник (четириъгълник, в зависимост от броя на желаещите да се включат), при който връзката м/у бившите съпрузи си остава на нивото от преди брака?

Явно трудно схващам...или съм нервен, щот' ми се пуши и си го изкарвам на твоите писания Обикновено, в такива случаи казвам, че не се заяждам, ама сега май ме е срам на черното бяло да викам. Заяждам се, но и ти не правиш нищо, за да събудиш диалог....раздаваш го само на черно-бяло, вярно-невярно, макар, че твърдиш обратното. А то в живота никога не е така...

Редактирано от GED Ltd. на 20.06.07 17:55.



Тема Re: Премълчах нещо ....нови [re: GED Ltd.]  
Автор bubble ()
Публикувано20.06.07 15:49



присъединявам се с песничка:-)
http://www.youtube.com/watch?v=ziXvZMacVLc&mode=related&search=



Тема Re: Разбира се ... пак!нови [re: Бaтko]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано20.06.07 17:58



Не знам какво общо с темата има на каква възраст са гаджетата ти, но по начина ти на изразяване става ясно, че нямаш никакви намерения за по- сериозна връзка с жена оттук- нататък, тъй като ултимативното поставяне на нещата по твоя начин не се връзва с обвързване с която и да било жена, освен с бившата три съпруга. Но цялата история, въпреки всички уговорки, звучи като че ли тя съвсем не е бивша.



Тема Re: едно различно мнениенови [re: Roxana]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 19:09



Незнам защо не искате да погледнете и от друг ъгъл нещата и защо си мислите, че е задължително приятелството мужду бивши (иначе излиза едва ли не , че си “гадна гад”-цитирам не теб, ако не сте приятели).
Ами ще ти кажа , пък ако не се разбира може и да го допълня.
Първо не съм живяла дълго време с този човек , но съм го обичала искрено. Не мога да запазвам след развода динамични или нединамични хубави отношения, по простата причина, че липсват каквито и да било такива между нас. Нито съм водила, нито ще водя война с този човек. Говоря сериозно, да не остане някой с погрешно убеждение.
Никъде не бих могла да отида с него, с децата му или с приятелката му.
Човек, който не е виждал дъщеря си за целия период на развода (без да е имало причина за това, живеем и двамата в София, не бих го спирала въобще ако проявява интерес). Ах да, видя я 2 пъти (за много години развод говоря). Та така..Мислиш ли, че е достатъчно???Ако държиш на още подробности, мога да напиша, ако нещо не си разбрала.. Простих му в себе си, че мен не ме обича, но това не го разбирам-че не обича детето ( НАШЕТО дете) .Не тая никакви чувства към него.
Предполагам разбра, че не лилавият печат или страх от убийство са причина за тези ми мисли.
И кога се почувствах освободена ли? Когато разбрах при една от двете срещи (за целия период), че не ми трепва нищо като го видя...пълно безразличие..
И когато не знаеш кой какъв бивш (а те са различни , както сама видя) има е редно първо да изслушаш и тогава да редиш изводите...
Ето затова не мога да бъда приятелка с бившия..(мисля да го пусна като тема)



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: PipilotaViktualija]  
АвторOnda (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 19:19



Да, ще го "жертвам", ако той не може да разбере, че Бившия е бивш!!! А ако реши да проявява ревност - това е негов проблем, не мой.
По същата логика може не му харесва да пия бира след работа с колеги, а да не говорим за приятелката ми, с която се чуваме по няколко пъти на ден.... :)

Настоящият е в момента моя избор за партньор, а Бившия - приятел. Ако той това не разбира, може спокойно да започва да търси телето :))) Аз обаче няма да позволя някой да ми определя с кого и колко време да прекарвам





Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Бaтko]  
АвторGero (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 19:26



Що не вземете да си се съберете пак.Ще си спестите всичките тия ходения на гости взаимно, па и почивките и т.н. И най-накрая ще съберете децата на едно място.



Тема Re: Редно ли е!?нови [re: Gero]  
АвторБaтko (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:07



Трябва да сменя религията и държавата .... и другите три ми харесвот






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.