Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво значи "изкарани кирливи ризи"?нови  
Авторtyrsiistina (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 09:40



Много ме вълнува този въпрос: Защо трябва да се чувствам виновна за това, че съм споделяла, разсъждавала и давала примери от живота си и тъка съм изкарала нечии кирливи ризи. А те самите защо са кирливи? И ризите, чиниите, праха, прането ли са важни или човешките взаимоотншения и чувства?Говорим по принцип, умишлено аз няма да коментирам. И без това достатъчно прозрачна станах.



Тема Re: Какво значи "изкарани кирливи ризи"?нови [re: tyrsiistina]  
Автортъpcииcтинa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 09:45



И да допълня, дали всеки клубар не го прави, коментирайки каквото и да било в този клуб, привеждайки факти.Откъде да знаем, че в нек,ъв миг ще излезе Кумчо Вълчо от храстите.
П.С.Нещо не мога да се неймна като хората, затова извинете!



Тема Re: Какво значи "изкарани кирливи ризи"?нови [re: tyrsiistina]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 09:51



Абсолютно те подкрепям.

Ако имаш мнение, кой може да ти забрани да го кажем? А може би твърде дълго си мълчала, дали не е късно, та сега даже ти се крещи и пищи?

А защо някой ти забранява да говориш и да пишеш? С какво право? Откъде накъде трябва да си държиш затворена устата, защо ти забранява да си кажеш мнението?

И в мойта тема за липсата на раждаемост и аз от това се възмущавам. Он все е недоволен, а ти все трябва да мълчиш и да понасяш какво ли не, трябва да се чува само неговото, което е все забранително. Защо си стискала пастата, защо си си купила лак за нокти, гладни ли ще ходим...(ми изкарай за едното ядене и за лака ми за нокти поне..., защо ми правиш забележка, че днес аз съм купила и яденето, и лака си?), и вс ее кисел, недоволен, мрънкащ, отегчен, не му се прави това, не му се прави онова, все няма пари, все мрънка, все се оплаква, всичко му е криво, даже капака на тоалетната чиния, ма защо не го затваряш, като се къпеш, ма защо хляба е твърд, иди да купиш мек, (той обаче не се е сетил сам да си купи мекия хляб, ти си виновна и за световните несгоди...)





Е как да харесаш такъв мъж? Това не е мъж, това е котешка пикня, вмирисана и гадна...



Тема Re: Какво значи "изкарани кирливи ризи"?нови [re: тъpcииcтинa]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 11:09



Ама, той твоя даже не е и Кумчо Вълчо / той най-малкото може да те "схруска"

/ Като го четох в предишните теми, по ми прилича Малкия Мук
Само не разбрах, като влиза в банята, освен да гледа пастата за зъби как е изстискана, друго прави ли?????? Щото всички знаем как чистите ризи се превръщат в "кирливи".............от липсата на ХИГИЕНА, а тя освен физическа е и ДУХОВНА.
Така, че мъж ти е поредния представител на СИНДРОМА НА ПАНТАЛОНА




Тема Re: Какво значи "изкарани кирливи ризи"? [re: tyrsiistina]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 11:20



И хич не му се връзвай и на писанията и на измислените причини.
И по никакъв начин не се чувствай виновна, за споделеното и за личното ти мнение. То затова е и лично, защото можеш да правиш с него каквото ти решиш.
И един уточняващ въпрос, ако разрешиш?
Като ти се появи на вратата с цаца и бира, носеше ли си и " кирливите ризи"?





Тема Re: Какво значи "изкарани кирливи ризи"?нови [re: tyrsiistina]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано15.06.07 12:13



Лелей, два дни ме нямаше и вие продължавате с пълна сила!



Тема Re: Какво значи "изкарани кирливи ризи"?нови [re: OGNENKON]  
Авторiww (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 12:28



haha:)))



Тема Re: Е спрете се де...нови [re: tyrsiistina]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано15.06.07 13:48



Почвам с това, че хич и не смятах да пиша по ваши теми(по твоя и на съпруга ти), ама не се удържах


защото да ти кажа, едва ли остана човек в клуба, който да не разбра какво , как и защо развявахте( лично аз само не разбрах с какъв прах ги перете тези ризи)
Поради този факт ми се струваше, че темите ви се поизчерпаха, ама не било така
И като краен извод, както казва Асасинчо няма виновни във вашия случай..или може би всеки си е виновен, че НЕ е избрал правилния партньор.
А пък ако не ви стига нашето внимание (на клуба на разведените, щото с такова впечатление вече оставам) ще трябва да се потрудите и да развеете и гащите си (със сигурност ще впечатлите ако не целия дир, поне голяма част)

Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя

Тема Амииии !нови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано15.06.07 16:48



"И ризите, чиниите, праха, прането ли са важни или човешките взаимоотншения и чувства"

И едните и другите са важни. Не става "миличък обичам те затова ще вършиш всичко"





Тема Re: Амииии !нови [re: jamie]  
Авторiww (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 17:34



abe tochno na tazi dvoika ne im e tova problema. Osobeno, kogato myjyt razbpravq, che zaradi jena si izostanal v razvitieto si. pichyt qko go drusa krizata na srednata vyzrast i ne si haresva jivota. ochevidno e i hich ne e zaradi chiniite parcalkite drehite. sorry ama ako neshto bitovo ne ti iznasq nqma da tyrpish 18 godini. problemyt e drugade, tova sa simptomite. toi mi izglejda ot tipa, kojto ne iska da poeme otgovornost za sobstvenoto si polojenie i obvinqva za vsichko neq.
a tq mi izglejda kato chovek sys slab harakter i potypkano ego, tipichna jertva na domashno nasilie .100% tq nqma da uspee da se izmykne. izobshto tipichna sadomazo dvoika.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.