Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Как ще постъпите?нови  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 02:38



Ако бившия/ата ни в клин ни в ръкав ви се изтърси на прага у вас с куфар4е в ръка и поиска да се върне?И то след пет години раздяла когато на вас в4е (както се беше изразил един съфорумец) не ви пука за него/нея.



Тема Re: Как ще постъпите?нови [re: Eми]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.06.07 07:47



Ами, ако няма къде да преспи конкретно тази нощ, ще го приема, щото все пак гостоприемството, казват, ни било национална черта. После ще му помогна да си намери друго място за спане.





Тема Re: Как ще постъпите?нови [re: Eми]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано13.06.07 13:04



Ще му / й кажа, че леееееееееекинко е позакъснял и любезно ще попитам, за кой адрес да повикам такси - да не мъкне куфарите до спирката.





Тема Re: Как ще постъпите?нови [re: Markizata]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 14:31



Смея се с глас. Случва ми се Тогава аз пращам сина ми да се разправя и казвам , че се изнасям веднага от собственото си жилище и ще спя под мостовете.
Ефектът е поразителен. Личен опит.



Тема Re: Как ще постъпите?нови [re: Eми]  
Автор reici (непознат)
Публикувано13.06.07 15:29



ами не го искам вече.задължително е да си отиде завинаги



Тема Re: Как ще постъпите?нови [re: reici]  
АвторEми (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 18:27



Много е опасно вЕрвай те ми.Но и действа отрезвително.Там разни мисли въртящи се в главата- Ако бях направила така,нямаше да се стигне до тук,ако пък ина4е,ами сега като съм сама какво,пък външния вид дали ми е добър-веднага се изпаряват и 4овек заживява спокойно.



Тема Re: Как ще постъпите?нови [re: Любoпитнa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано13.06.07 18:56



Ти гледай да не се поразиш от ефекта "Аз отивам да спя под мостивете" - последващ отговор: "Чудесно! Значи нямаш против да се настаня в стаята ти?

"
Май Айнщайн беше казал, че ако има нещо по - необятно от Вселената , то е човешката глупост...но аз мисля, че тя е в пряка конкуренция с човешката наглост!



Тема Презрително ще я изгледам и ще й кажа да върви тамнови [re: Eми]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.06.07 18:59



където е била през 5-те години. Ще й съобщя радостната вест, че жилището ми има друга жена и няма да й е приятно да се разминава с нея в коридора на път за тоалетната. Точка!



Тема Зависи.нови [re: Eми]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.06.07 00:12



Както се казва - слагаш го на стартовата линия наред с останалите кандидати.
Честно казано "не ми пука" е много силен, но кух израз в тия отношения.



Тема Re: Зависи.нови [re: jamie]  
АвторEmi (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 01:03



Да права си,кух пък и грозен,не знам защо така се изразих.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.