Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: Ceн]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:30



Съжалявам, но не го разбирам така..
оставам с ОМ по въпроса



Тема Re: Ауу, Сен. Той виновен, тя - не, така ли?нови [re: ..::B®i::..]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано19.06.07 14:32



Абе хора, стига с тая вина.


Защо все някой трябва да е виновен.
Големи хора, разумни хора, избират какво да правят, носят си последствията.
"Обстоятелствата" не са нощни пеперуди да хвърчат във въздуха. Хората и реалностите ги създават!



Тема Въпросът е, че ТЯ реве в моментанови [re: Ceн]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:36



НИКОЙ друг на този свят няма проблеми в момента заради този случай и на никой не му пука!

Защо се търси някой виновен? ЗА КАКВО виновен? Какво е станало? Какъв е проблема? Нищо не разбирам.

ЕДИНСТВЕНОТО, което е станало е, че някаква жена реве в момента. Съчувствам и, но съдебно дело заради това, че някой реве, не съм чувал да има по света.



Тема Съжалявам, но аз го рамбирам ТОЧНОнови [re: нeлюбoвницa]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:41



така. Оставам с ОМ към твоите разсъждения. Нищо лично.



Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: нeлюбoвницa]  
АвторCeн (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:44



Лошото е, че много хора не го разбират така и вместо да натирят смотаните си мъже, дето се заглеждат след всяка фуста, обвиняват жените, които са им пуснали. И не се замислят, че ако не беше една, щеше да бъде друга, трета, пета... С тия мъже жените нямат имена, просто са Другата...за известно време.
А Жената вкъщи седи и готви, за да се покаже по-добра от Другата. Ама от коя друга и тя не знае...
Аз съм на принципа, че като не си случила с мъж е добре да потърсиш по-добър:) Най-малкото, ще бъдеш винаги чиста пред съвестта си, че си опитала да живееш щастливо, а не компромис след компромис да губиш себе си в битката да задържиш някой, който не си заслужава.



Тема абе не това е по-важният въпроснови [re: Ceн]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано19.06.07 14:44



А онзи, вечния... "Ревеш, а?! Га яде кифтетата, що не рева?"

Така де, девойката се жалваше, че са й хлопнали вратата под носа, та си била загубила ен на брой години да чака... сигурно съпругата се е тръшкала, че отново си хаби нервите с поредната пикла... а дали мъжа е виновен няма никакво значение. Щото не е балама този, дето яде зелника...

И не е за вдигането на краката големия рев, а за това, че някой ще изтърве дебелия... портфейл. Не ти трябва свадба, за да обичаш. А ако чак толкова искаш деца от този мъж, ще му ги родиш и като класическа любовница - без брак, без титла и без наследство, само с резната кратуна, когато започнеш да я надигаш много (това в рамките на майтапа, да не подскочите сега всички

)

"Да вървиш означава да очакваш и да възпитаваш у себе си търпение."

Тема Re: Въпросът е, че ТЯ реве в моментанови [re: мъж]  
АвторCeн (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:48



Е, то има някаква дискусия все пак. От частното към общото малко минах, ма ме дразни как всички скачат да нападат нея, пък добрия чичко и добрата му жена са света вода. Кой кого разплакал, ма не беше жена, не беше щерка, не беше куче... И все мацката виновна, пък оня дет си заебал семейството "подлъган".
Ай стига ве, верно ли има някой, който не е чул, че живеем в конкурентна среда и няква мацка, дето не и е виждал очите, е длъжна да пази семейното му щастие повече от партнъра?



Тема Re: Съжалявам, но аз го рамбирам ТОЧНОнови [re: мъж]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано19.06.07 14:49



Явно много нерегнати "мъж"-е има, гледам с един "мъж" сме на едно мнение..с теб..пак "мъж"..не сме


ей объркахте ме нещо
вземете се разберете кой е мъж и кой...

Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя

Тема Стана объркваненови [re: мъж]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 15:00



Това не беше за нелюбовницата, а за Сен.



Тема обърках сенови [re: нeлюбoвницa]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 15:02



един съм засега . ще взема да се регистрирам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.