Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Има мъже,нови [re: sabai]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано15.06.07 13:38



които даряват щастие на много жени. Има и такива, които едва успяват да съсипят живота на една...

Зарежи го и се радвай на новата си свобода. Единствения човек на този свят, без когото наистина не можеш да живееш си ти самата.

Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.


Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: sabai]  
Авторiww (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 17:41



naistina e mnogo tyjno i gadno. gledai gnevyt da ti pomogne da se otkysnesh. ako trqbva razvivai go dopylnitelno v sebe si. taka chovek se spasqva ot depresiite. makar , che az ot gnqv sym bila kato bolna.



Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: Kaтя]  
АвторCeн (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 12:41



Ауу, Кате, ама как може така да гледаш нещата. Направо виждам как един мъж си стяга багажа и отива при най-големия си враг, може би с тайната идея да изкупва грехове от минали животи? Айде стига глупости, мъжът де факто е напуснал жена си за известно време, предполагам, за да не я задушава с безграничната си любов? И е отишъл да се самобичува при приятелката си?
Щастие върху чуждо нещастие не се гради, така е. Но това не е ли малко схематично? За всеки някой някъде е ревал. Дали след дългогодишна прекратена връзка, дали несподелена любов, пак си е чуждо нещастие...
Да не говорим, че самата мацка надали е разплаквала семейството на приятеля си. Ангажименти към семейството има въпросният приятел, тъй че той си ги е разплаквал. Мислиш, че ако мъжът не се беше хванал със Сабай, тя щеше да разпалква семейството му ли? Щото само така можеш да я държиш лично отговорна. Отговорен е мъжът- от момента, в който му щукне мисълта, че може да си го извади пред дама, различна от жена му и от уроложката. Единакът по презумпция е хищник. И ако една неангажирана дама се заиграе със съпруга ти, да знаеш, че вина пред теб има съпруга ти, не неангажираната дама. Тя изобщо няма нищо общо с теб, ако е по-голям чук даже няма да си и интересна- иска мъжа ти има го. Кво има да се занимава с теб? Пък и в края на краищата, евентуално, не е тя човекът, който ще заебе децата си, нали се сещаш?



Тема Re: Blagodariaнови [re: aндpea]  
АвторCeн (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 12:51



Абе мацка, то така трябва да бъде, какво му е лошото един баща да обича детето си? Все едно, ако аз имам дете и се разведа с баща му, той да се разведе и с детето. Абсурд. Децата са безумно важна част и трябва да останат такива!



Тема Re: Blagodariaнови [re: Любoпитнa]  
Автор novijt (she is fre nik)
Публикувано19.06.07 14:03



много ми е странно това което се опитвате да пробутате мааму стара, използвана?!?!?!? защо когато нещо не стане и няма значение мъж жена казва използваха ме, а ти кво прави през това време? насила ли седя там? не на теб ти беше добре и всичко което ти се случва е и с твое съгласие ако не си искала нямало е да се случи щеше да го предизвикаш да се случи друго...

в крайна сметка било писано да не сте заедно,така писано така станало,след всичко коеот пишеш - то било като ад за тебе тогава а ти си го търпяла,сега след като е свършен факта той бил такъв,той бил онакъв, сложи точка и го запази като спомен добър или лош това е един урок на живота..... не искам да ме разбираш че те нападам, по скоро се мъча да те накарам да не се вкарваш в кърга тои ме използва-щото няма такова нещо. Ти си имала хубави моменти имала си и лоши .......забавлявала си се, приключи и намери някой които отново да те накара да се чувстваш желана,жена с главно ж и да си всичко за него ..............ако се пообърка малко е щото го пиша на пресекулки дано схванеш идеята
всичко ти най!

...KEEP WALKING


Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: Ceн]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:05



И ако една неангажирана дама се заиграе със съпруга ти, да знаеш, че вина пред теб има съпруга ти, не неангажираната дама.
значи казваш..любовниците не са виновни за нищо??
хм, интересна мисъл



Тема Ауу, Сен. Той виновен, тя - не, така ли?нови [re: Ceн]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:12



"Отговорен е мъжът- от момента, в който му щукне мисълта, че може да си го извади пред дама, различна от жена му и от уроложката." Ауу, Сен! Аз съм на обратното мнение.
Отговорна е любовницата - от момента, в който и щукне мисълта, че може да си отвори краката пред семеен мъж.



Тема Re: Ауу, Сен. Той виновен, тя - не, така ли?нови [re: мъж]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано19.06.07 14:25



Ма не е виновна,бе немой така тя е жертва...на обстоятелствата.Хем се заиграва със женен мъж,хем отначало е мнооого влюбена и само ебането и е в главата,докато в един момент започва да драпа със зъби и нокти за развод на любовнико.То както се казва апетита идва с яденето.Ама нали са наясно с нещата от самото начало?Има ли още такива зажумели патици които се вързват на номера"Жена ми не ме разбира,ние с нея фактически сме разделени,живеем формално заради децата бля,бля,бля-отврат.



Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: нeлюбoвницa]  
АвторCeн (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:28



Е, че ква вина да има? Тя кво ти е длъжна на тебе? Или айде да го кажа така, мъжът ти не ти ли е по-длъжен от нея? Той мъжът ти ти изневерява, ти преписваш вина на любовницата. Луда работа, кво си мислите, че мъжете се дърпат пък лошите любовници насила му свалят гащите? Глупости. Вина има този, който има ангажименти! И вината му е спрямо ангажиментите, а не по принцип.



Тема Re: Ауу, Сен. Той виновен, тя - не, така ли?нови [re: мъж]  
АвторCeн (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 14:30



Пич, те краката не се отварят на улицата направо. Отварят се на подходящо място. А що ще женен мъж с чужда жена на подходящо за отваряне на крака място? Ей тва е въпросът.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.