Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: Любoпитнa]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 14:29



Момичето си е за хокане. Най-малко. Щото си е направо за бой, но хайде холан.



Тема Ха-ха-хааа! Новобранкеее! Много хляб има да ядеш!нови [re: Kaтя]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано14.06.07 15:22



"Новобранка" в клуба имам предвид.

В живота - не знам, но като те чета излиза, че с теб сме на един акъл.

Глей ся! Всяка седмица се появява поне една, която реве: "Влюбена съм в женен мъж. И той ме обича, обеща, че ще се разведе, ама..."

Ама... Ама, к'во? На баба й фърчилото!

Също така всяка седмица се появява поне една жена, която реве: "Мъжът ми си има любовницааа! Какво да правяааа?"

На втория тип жени хич не се подигравам, но любовниците ги недолюбвам. Ами, засърбяло ги между краката, хоп - за ушите улегнал мъж, айдеее любовта пламнала била, айдеее - пурпурни изгреви и залези, айдеее - надежди за химерно щастие, айдеее - полет над кукувиче гнездо, айдеее - кацане на високите перести облаци, айдеее - чакане, чакане, недочакване и падане! Падане отвисоко без парашут. Свободно падане на тяло! Буууф - на земята. Удар със сила F=m*a, като а в случая е земното ускорение, а m е обикновено около 55 килограма.

Та, синдрома вече е изследван и не представлява никакъв интерес за по-напредналите клубари. За тях предизвиква само иронична и пренебрежителна усмивка. Мозъкът на заболелите изтича от главата - между краката. Главата на заболелия се изпразва от съдържание. Понеже природата не търпи празно пространство, главата се пълни с бръмбъри! Болестта не подлежи на никакво лечение. Продължава от три месеца до една година! След падането от облаците следват ред сълзи и ред сополи и бааавно връщане на мозъка на мястото му. Бръмбарите един по един отлитат. Главата на болния оздравява, но заболява душата. Започва да горчи.

Това е положението, мадам! Клубно изследване на болестта! Четвърта година я изследваме, вече имаме напредък в констатациите и формулировките!

Чао!

-----------

Уж съм доктор, а не мога да се излекувам от пустата му логорея.



Тема Re: Ха-ха-хааа! Новобранкеее! Много хляб има да ядеш!нови [re: ASSASSlN]  
Автор lakshmy (търсеща)
Публикувано14.06.07 15:31



йес! много ме изкефи



Тема Апропо,...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано14.06.07 15:33



...а замислял ли си се, че понякога хората пропускат нещо ценно и съществено поради много умуване, правене на аналогии, опасения и колебания...И излиза, че направо ги е страх да не би случайно да ги споходи нещо щастливо...?



Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: sabai]  
Автор won (cool)
Публикувано14.06.07 17:53



Ти си мислиш, че си загубила в тази ситуация, но всъщност си спечелила СЕБЕ СИ!
Отстоявай своите мечти и желания!Не ти трябва живот, който аз наричам "second hand".
Направи своя избор, своите грешки...но живей и търси своята любов и щастие!
Успех!



"Споделете!"

Тема Re: toi ne se razvedeнови [re: sabai]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано14.06.07 18:03



Значи да плачеш повод нямаш, единствено можеш да се радваш. И то да се радваш, защото си взела най-правилното решение в живота си, независимо от болката. Понякога се налага да се ампутира крайникът с некроза, за да не отрови целия организъм - разглеждай нещата от тази страна.
И вместо да седиш и да рониш сълзи за похабената си младост (казвам го в преносен смисъл, разбира се!), просто погледни и най-вече приеми фактите:
1. Женен е бил, когато си го срещнала преди 3 години, сега продължава да е все така женен. Извод - няма да се разведе.
2. Има дъщеря, не иска друго дете. Извод - непреодолимо различие между вас двамата.
3. "Щастливо съжителство", приключило с потрошен инвентар. Извод - изциклил ти е нервите, непреодолимо различие.
4. Наличие на съпруга, която е с относително лабилна психика. Извод - психиката й няма да се подобри и това ще рефлектира най-вече върху вашите взаимоотношения.
5. На 28 години си. Извод - купи една кутия бонбони и почерпи колегите за акъла, който си проявила и си изритала мъжа овреме.
Ще ти дам и съвет - ще поплачеш, ще пострадаш. Най-доброто, което ще направиш лично за себе си, е да не отговаряш на обажданията му, през ум да не ти минава ти да го търсиш, а най-вече - генерално да го отпишеш от живота си. Виждаш ми се все пак достатъчно разумна, за да не се задоволяваш с трохите от масата, а да искаш торта - пищна, с глазура и черешки отгоре й. Това не е човекът, който ще ти я осигури, тъй като не може - вече е похабил продуктите за другата торта.

La donna e mobile


Тема Re: Гледам пак си номерирал ...нови [re: ASSASSlN]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 18:20



Верно може и изригване да има, ама много глупости се натвориха днес и тук..
Асасинчо, знаеш ли , че имаш фенка (писа цяла тема днес, иска клубчето да се казва "Отчаяни съпруги и ASSASSIN"


ама как така бе, само ти и всички нам к`ви съпруги...аааааа
не съм съгласна, не можем те раздели
ех тези любовници...
май е време кафенце да пийнем



Тема Теб те признавам за фенка, но тази - не!нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано14.06.07 18:28



Иронично го предлага. Демек - само жени и аз. Да си гледа работата. Малцина са тези, които ги дразня. Ми, като ги дразня - да ме подминават!

Много хора не забелязаха, че тази пусна още една тема, пълна с глупости, но бързо изчезна в небитието.

Нистина много фенки имам! Вчера, даже, ме ревнуваше една, че съм целунал виртуално друга!



За кафето... Може да измислим нещо. ОбадИ се другата седмица. Що да не се видим???

Цункам те!



Тема Re: Теб те признавам за фенка, но тази - не!нови [re: ASSASSlN]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 18:31



Лелей!



Тема К'во? Не те разбрах!нови [re: Kaтя]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано14.06.07 18:37



Изненадана си, че имам много фенки? Дааа! Не мога да им насмога даже и се сърдят някои. Дааа, уж на майтап, ама има и някои - напълно сериозно.

Взимам те и теб в клуба на фенките ми. Аз реших, че си новобранка, но само на майтап, деее! Само заради тази тема. Видях ти мнението, хареса ми и се "закачих" за теб. Нали не се сърдиш???



Цункам те и теб, ако позволиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.