Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Маркизо,нови [re: Markizata]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано13.06.07 20:21



не мога да разбера защо пък ти яхна моторетката. По конкретния случай или просто по принцип? Защото ако е по принцип - може да се говори с години. А ако говориш за конкретния случай - с какво се различаваш от усмихнатия? И той говори за конкретен случай. Даже - доколкото разбирам неговия.



Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: Markizata]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано13.06.07 20:40



За протокола: жена съм!




Ако и ти си от тия (както е видно от писанията ти) стой си в хралупката и хич не давай акъл и морал на другите!!!
От кои съм според теб и какво е видно от писанията ми?

Роксана го е казала цинично и точно толкова вярно - защото цинизмът е никому неудобната истина - "посерковци с големи претенции, които освен да си наврат израстъка където е трябвало за няколко секунди, иначе изобщо не са бащи"

За действието с израстъка са нужни двама!
Жените, които са с тези посерковци с големи претенции, като са толкова възвишени и знаят, че нестават за бащи, тогава какво правят с тях?!
За резултата след горното действие отговорността е и на двамата!

Останалото оставям без коментар!

Ближи си сладоледа....

Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: Markizata]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 20:42



Тъкмо да кажа, че за повечето от казаното от теб по темата те подкрепям и ...
А вие, жени - къде сте гледали на времето?
Аз ще ти отговоря..
Е, просто сме сбъркали, ако бяхме гледали в правилната посока, нямаше да сме тук..сега





Тема Re: Маркизо,нови [re: koм]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано13.06.07 20:43



А ако говориш за конкретния случай - с какво се различаваш от усмихнатия? И той говори за конкретен случай. Даже - доколкото разбирам неговия. Мда. само че "Усмихнатият" говори за неговият си личен случай. А аз говоря за ТОЗИ конкретен случай.


Защо съм яхнала моторетката ли?...И аз се чудя на себе си!
Просто има ниво на наглост, което мога да понеса - житейски, като идея. Отвъд него - навлиза в опасната зона - там ставам опасна!
не мога да приема, че може да има толкова нагли, безотговорни и жалки хора, а законът е безсилен да защити жертвите им - на определено ниво.
Не мога да проумея, как , след сблъсъкът с такъв манталитет, майката продължава да храни скрупули и още не му е разкатала майката.
Не мога да проумея, най - сетне, нечовешката злоба, с която, на всичкото отговре, повечето пишещи се нахвърлиха върху нея - все едно че това, че си гледа детето сам - самичка и се мъчи да издраска от блатото, е най - голямото престъпление на света! Едва ли не равносилно на отвличане и световен тероризъм!
Питам се, Ком, в какъв свят живеем? какви са тези двукраки, разумни същества, които могат да пишат буквички по екрана на компютър...но не могат да разберат елементарна житейска ситуация, която и пещерен човек би проумял!
Замислям се, каква е тая агресия в тия хора, да налитат с ярост точно на слабите, на уязвимите и на тези, които имат право!
Това ме плаши! Аз никога не бих допуснала да бъда слаба и уязвима по този начин и не бих разчитала на човечността на хората - именно по тази причина...но, въпреки това, това, което виждам, ме плаши!...И отвращава.
Теб не те ли плаши?



Тема Re: Еее, възмущава се, защотонови [re: koм]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано13.06.07 20:52



Ти ме разбра!

Ближи си сладоледа....



Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: нeлюбoвницa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано13.06.07 20:54



Да, разбирам те!
И точно това е ужасното - как една грешка може да ти почерни живота!


Само че , кажи ми каквода отговоря на това? Жените, които са с тези посерковци с големи претенции, като са толкова възвишени и знаят, че нестават за бащи, тогава какво правят с тях?!
За резултата след горното действие отговорността е и на двамата!
Ти какво ще отговориш?
Въпросът е злобен, едностранчив и лишен от разбиране и човечност - че всички грешим.
Но, все пак, каквото и да се отговори на този въпрос, ще звучи като оправдание.
А животът не се интересува от оправдания!
Не е честно, когато за една грешка трябва да плащаш цял живот - грешка, която може дори да не е твоя собствена - всички знаем безумните начини, по които някои хора се озовават в брак!....
Най - нечестното е, че трябва да плащаш И с живота на децата си!
А те, растейки с кръста на родителите си, порастват обременени с техния опит и горчивина. И собствените си - следствие от техните. И го пренасят в своето семейство и своите деца...И така веригата се продължава безкрайно...Къде и как някога се реже тази верига???
Ето ти една добра причина, защо водя "кръстоносен поход" срещу безумната сделка, наречена брак!



Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: Markizata]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 21:07



Е, права си!
И аз се боря за това да предпазя дъщеря ми от горчилката, но не винаги успявам..
Признавам си, но пък се старая и се надявам както ти казваш да не се пренесе по веригата негативното.



Тема Не е таканови [re: Markizata]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано13.06.07 21:15



Всеки прочита нещата и пречупва прочетеното през призмата на собствения си опит. Не, че няма такива родители, които ти описваш, но - аз не мисля, че случая е такъв. Все пак човека редовно вижда детето си, а доколкото разбирам живее далеч. Освен това - ние не знаем дали издръжката е единственото, което той прави за нея. Представи си, че е направил банкова сметка, в която отделя пари за образование - може такива да са му разбиранията. Или - както усмихнатия по-нагоре да помага директно на детето.
Що се отнася до нежеланието му да пусне детето в чужбина - то е разбираемо - ами - на него му прекъсват връзката с детето - ти какво очакваш - той да съдейства ли?
Скоро имаше подобен случай с много известни хора - Алек Болдуин и Ким Бейсингър - двамата живеят на двата края на континента - верно е, че са супер звезди и много богати, но дъщерята, която живее в Лос Анжелис при майка си е тотално отчуждена от бащата.
Какво мислиш, че ще стане в случай, в който бащата въобще няма никакви ресурси? Ами - на бащата му е ясно какво ще стане, особено при положение, че той познава ситуацията.



Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: Toyota]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 22:26



......................... ти......................
какквото си избереш на мястото на точките, но мисля, че се сещаш какво



Тема Безвизовия си е безвизов,нови [re: въпpoc]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.06.07 00:21



границите са си граници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.