Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: Toyota]  
Авторcool (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 16:36



Няма ли да се подпише за издаване на паспорт на детето и за съгласие(нотариално заверено) за излизане от страната?Питала ли си го, обяснила ли си му спокойно предимствата за детето?
А за издръжката-ако я плати за 7 месеца наведнъж, не е невъзможно?Ти не си подавала молба, че не я получаваш?
Пожелавам ти успех, опитай с добро, заради детето-може пък и да се разберете.



Тема Не можеш.нови [re: Toyota]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано12.06.07 19:12



Нито можеш да мръднеш с детето без той да подпише - както ти е мерак.
Редно е майките да се замислят че това дете е и на двамата родители, въпреки че са придобили правото да го отглеждат при тях. Само опитай да "платиш на когото трябва" и после гледай как е възможно ти да останеш без права





Тема Относно излизането до ЕС странинови [re: jamie]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 21:59



нали уж България имала безвизов режим със страните членки на ЕС. Според разни непроверени писания по вестниците в Европа можело да се пътува с лична карта.

Тогава какъв е проблема да се мине през Румъния или Гърция?

Само питам.



Тема Re: Относно излизането до ЕС странинови [re: въпpoc]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 22:54



Ти правиш ли разлика между пълнолетен, непълнолетен и малолетен гражданин на Република България /за родители няма и да говоря/, между виза, лична карта и задграничен паспорт? И ред други неща. Преди да питаш ред други неща вземи прочети основните законови разпоредби на собствената си държава и най- вече ГПК



Тема Чудя се...нови [re: jamie]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано12.06.07 22:55



...знаеш ли, как ли живееш с толкова злоба?
Не, че ме интересува...учудва ме, просто.





Тема Re: Не можеш.нови [re: jamie]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 22:58



Точно така! Че може не без родителски права ами и без право на свобода да остане ама много плямпат само без да разучат!За такива дето искат едва ли не да отвличат децата си ще им кажа, че най-малкото има ИНтерпол /надали ще се снабдите с фалшиви паспорти/, а и да се снабдите ако мъжете ви имат възможност си има частни агенции! - после здравей затвор и то за отвличане...нищо лично - просто съвет:)



Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: :))))]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 23:05



Като си спомня, че бях атакувана точно в тоя клуб, че искам да оставя детето си в България, защото не съм сигурна какъв живот ще му осигуря веднага другаде, и каква ме нарекоха, та сега обратното мнение като контрааргумент изобщо не ми пее на шапката




Ама аз чета, чета яко и проучвам, и не бързам, и никога няма да навра зорлем детето си в рискова ситуация, защото ме е мързяло или защото не съм имала пари, или защото не съм намерила време.


С което искам само да кажа, че всеки си преценява. В една ситуация може да е по-разумно да се проучва и да се действа обмислено, а в друга да се наложи да се бяга панически от опасност.


Дотук съм съгласна с всяка една дума на маркизата, ама мот-а-мот, 1:1.


Откровено, ама ми е писнало от мъжки егоизъм. В такива разновидности съм го виждала и съм така отегчена как мъжете умеят да нагласят възглавката да им пасне на гъзовите извивки, че ми е отврат да видя поредния шибаняк как манипулира една ситуация така, че да му е удобно на аналния отвор, вместо на собственото му дете.


И понеже и аз самата отгледах сама едно дете, от бебе, ама хептен сама, ама хептен без помощ, та честно, че ми се повдига от посерковци с големи претенции, които освен да си наврат израстъка където е трябвало за няколко секунди, иначе изобщо не са бащи.



Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: Toyota]  
Авторdoida (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 23:19



И аз съм от майките дето си оставиха детето като заминаваха.После го взех,но пак го върнах обратно.Проу4их средата,той проу4и средата...и направихме нашия общ избор.
Не можеш да му отнемеш правата...или поне ще е адски трудно.Може да ти плати издръжката със задна дата и лихви/в предвид високите,но недекларирани доходи/и пак увисваш.Вариант е да се опиташ да поговориш с него и да му предложиш освобождаване от задължения...заминавайки няма да имаш нужда от него и издръжката.Другия на4ин са ти го казали по нагоре.
И съм напълно съгласна с Маркизата и Роксана.



Тема Re: moga li da mu otnema pravataнови [re: Roxana]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 23:28



Напълно съм съгласен с теб! Така е - както за някои бащи, така и за някои майки! Ама да ми се сервира, че видиш ли дето е майката там ще е добре и за детето не съм съгласен и не говоря само за материалната страна на нещата! Каквито си виждала мъже и "бащи", аз съм виждал и жени и "майки"! Затова казах, че си зависи от човека, а не от пола! Нито нападам жените, нито оправдавам мъжете - аз ненавиждам псевдородителите дето обричат децата си!!! Ето аз съм мъж - в къща "крепост" за 2 часа ако се случи да оставя дечко при баба му и се треса от притеснение и това сериозно! На 10-тата мин ако не го виждам /нищо че е с баба си/ и подлудявам от притеснение. И на мен ми е писнало от жени дето от другия край на света ще ми одобряват бавачката/дето е само за работния ден/, а иначе са в майчински и повече време детето е с бавачка отколкото с тях - моля те недей! Безотговорните и глупави хора не се делят на мъже и жени, а на безотговорни и глупави! Ако видя, че наистина аз не мога да осигуря нищо на това дете, а майка му може- ОК, но при положение, че аз мога повече и от Западна Европа/не само материално/, а и интелектуално и всячески кажи ми как да пусна детето си?! Първо ще е Човек, после Българин и оттам нататъка кото си иска. Някой говореше за материално - ами на 3 години ще епо-материално осигурен от повечето европейци! Някой говореше за курсове за езици! Ами аз съм завършил езикова гимназия и боравя с 3 чуужди езика /включително английски и немски/, а мамата даже няма средно!, а аз съм магистър, айде бе жени кажете ми! Що ли се хабя! Та за теб беше - ти си видяла мъже, а аз видях няколко жени дето ги извадиха от блатото и "недай Боже сляпо да прогледа"! Пак запалих - сорри



Тема Re: Не можеш.нови [re: :))))]  
АвторMarkizata (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 23:38



оф, аман от пишман - полицаи и пишман - прокурори!
бандитите са в парламента, а вие драпате да вкарате в затвора една майка, за това, че се грижи за детето си сам - самичка и се мъчи да му осигури по - добър живот в чужбина!


Не ви ли е срам?!
Вероятно бащите ви не са били лекета като вас, та не знаете какво е, да ви гледа сама жена! Знаете само, да зарежете своята и после да я гоните с интерпол в чужбина!
Добре, че си нямам вземане - даване с такива като вас! Не им завиждам на жените ви (ако сте успели да излъжете някога някоя)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.