Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: За любовта и браканови [re: нeлюбoвницa]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано10.06.07 14:43



Без да имам нищо против страхотния секс, даже напротив... Не показва ли това една основна причина за много провалени бракове и изпарили се "любови". Защото хората само са ги мислили за любови. Всъщност колцина дори и на зряла възраст са разбрали какво наистина е любов? Такива работи съм чувал напоследък





Тема Re: За любовта и браканови [re: Tъпyнrep]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано10.06.07 15:05



Абе и аз нямам против страхотния секс


..но както сам каза това е голямото объркване (между страстта и любовта)
Да,сигурна съм че и хора на по-зряла възраст са засегнати от това

Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя

Тема А как да видим разликата ?нови [re: Kaliandra]  
Автор Kaliandra (новак)
Публикувано10.06.07 15:58



Между страстта и истинската любов ?
Знае ли някой ?



Тема Re: За любовта и браканови [re: Markizata]  
Автор Kaliandra (новак)
Публикувано10.06.07 16:00



Права си. Съгласна съм.





Тема Re: За любовта и браканови [re: Tъпyнrep]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано10.06.07 16:45



Уф, вече няма да говоря за моето минало, но в него имаше всичко-страст, любов, приятелство, и все пак се провалихме.



Тема Re: А как да видим разликата ?нови [re: Kaliandra]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано10.06.07 16:48



Според мен, първо е страстта, а ако си допадат, после идва и любовта.
Собствен опит.



Тема Re: А как да видим разликата ?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторmiraboo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 16:52



С други думи когато страстта отмине ако още имате какво да правите заедно, значи сте минали на следващия етап, ако обаче сте заедно но правите нещата поотделно нещата не вървят на добре. Просто трябва да се вгледаш в ежедневието ви.



Тема Re: А как да видим разликата ?нови [re: Kaliandra]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано10.06.07 17:09



Ами без да те убеждавам да правиш каквото и да е, да ти дам малко материал за размисъл


Според мен за да говорим за любов, освен физическото привличане трябва да има едно много дълбоко общуване. Приятелство като за начало, постигане на доверие между двамата. След това изграждане на съюз между две самостоятелни личности. Т.е. не е необходимо нито двамата да загубят собствената си личност, образувайки двойката, нито единият да бъде подчинен от другия. Всеки се развива и живее като отделна личност, която не се опитва да погълне другия или да му отнеме всякакъв личен живот. След което двамата е необходимо да изградят внимателно и търпеливо своите отношения, без да се опитват да променят другия. При наличието на взаимно уважение и желание за разбиране на другия вече започва свързването им на много други нива освен физическото. Само че за постигането на това е необходимо и двамата да имат искрено желание да станат равностойни партньори. Наградата според мен би могла да бъде много по-голяма от случая, когато единият подтиска другия или го използва.
Сега като се замисля, дали за успешното начало не е необходимо да се увериш, че другият те иска? В живота много често си харесваме някого и започваме да го преследваме. Дали не е по-мъдро да спрем, когато ни стане ясно, че няма взаимност? Знам, че боли. Ама ако продължим, става по -зле



Тема Re: А как да видим разликата ?нови [re: miraboo]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано10.06.07 17:12



А дали именно непрекъснатото стоене заедно не изхабява отношенията? Как да имаш желание да видиш някой, който непрекъснато ти е пред очите? Виж, ако известно време не е бил до теб, започва да ти липсва. Имате какво да споделите, не сте изморени един от друг





Тема Re: За любовта и браканови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано10.06.07 17:15



Не знам. Трябва да откриваме грешките си. Все някой някъде е сгрешил. Това не е страшно. Лошо е, когато ги повтаряме. И потретваме и ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.