Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Ами сега?нови  
АвторДeжa вю (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 10:13



Чета ви,но още не съм се осмелил да пиша и да се регистрирам при Вас.Пишете за себе си,за бившите,обаче при мен нещата добиха друг развой:
дъщеря ми си има приятел.До тук,добре.Той обаче е женен,началник й е и има две деца-едното около годинка,другото по-голямо.Голяма любов,голямо нещо!Чак искал и да се развежда заради ....
Не помагат нито разговори,нито убеждение,нито ....Ами сега?





Тема Re: Ами сега?нови [re: Дeжa вю]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано31.05.07 10:35



Всеки сам гради живота си. Дъщеря ти щом работи, значи е пълнолетна и е редно сама да взима решенията за живота си. Ти можеш само да и предложиш твоето мнение и гледна точка, твоята далновидност пред какво вероятно ще се изправи, какви тежести ще носи и прочие и прочие.
Във всеки случай не поемай грижата ти да вземаш решения за нейния живот. Най-добрата подкрепа, която можеш да й предложиш, е да я увериш, че винаги ще я подкрепяш, независимо дали ще я поздравяваш за успехи, ще я утешаваш при грешки или ще й помагаш в трудни моменти.



Тема Re: Ами сега?нови [re: Дeжa вю]  
Авторdobronameren (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 10:40



"Животът на земята бил горчив, изпълнен с обвързаности и Желания, причиняващи страдание"
Буда

Досега не съм чувал за малка любов, все е голяма



Тема ГоворИ с него!нови [re: Дeжa вю]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 12:06



№ 164



Тема Аконови [re: Дeжa вю]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.05.07 12:12



щерка ти не е секретарка - нямат бъдеще.



Тема Re: Ами сега?нови [re: Дeжa вю]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано31.05.07 12:15



Опитай да намериш начин и форма дъщеря ти да почете в нашето клубче.
Може пък да й стане интересно.
Само не го прави насила.

Хм

Аз имам левент на 21 години и по думите на сестра си, 7 год., често сменял какичките, с които излизал и всички били с бая години по-големи от него.

Хм


Дадох на теб идеята да заиграеш щерка си в нашето клубче, ама май и аз ще трябва да търся начин за моя синковец.



Тема Re: Ами сега?нови [re: Gerda.sFaith]  
Автор Tъпyнrep (упорит)
Публикувано31.05.07 12:42



И аз бих казал същото. Щом се обичат толкова много, едва ли ще се вслушат сега в някакви разумни думи. От друга страна, дъщеря ти би се почувствала обидена, ако рязко я осъждаш. Най-добре ще е да и кажеш своето мнение, но на всяка цена да се постараеш да останеш близка с нея, да и показваш, че я обичаш независимо от всичко.



Тема Като гледам..нови [re: Дeжa вю]  
АвторДeжa вю (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:06



хич не ми помагате.Не ми се иска да изпада в положение на "кучката" или друг по-цветист епитет,която е развела "доброто"момче.И защо върви по тоя път?Свършиха ли се свободните мъже на тая земя?
Чета постовете на хора от Клуба-как се влюбили,как той/тя се развел и т.н.Ама сега като ми е до главата и като виждам,че тя може да стане причина за развод,някак си хич не ми е комфортно.Не че и аз не съм разведен.

Но поне жена(любовница)не е била причина за това.



Тема Re: Като гледам..нови [re: Дeжa вю]  
Автор flambe (въртолетина)
Публикувано31.05.07 13:35



Всички прекрасно разбираме колко си разтревожен

. Само че няма вариант за съвет, който да ти свърши работа. Това е положението - дъщеря ти е голям човек и като такъв тя ще си взима решенията и ще носи отговорността за тях. Освен разговор, в който спокойно и добронамерено да и изложиш своите срахове нищо друго не можеш да направиш. Дори и да опиташ нещо друго, едва ли ще има ефект(хормони са си това, не шега работа), единствено може да доведе до разрив между вас.
И не драматизирай толкова, че ще е причина за развод. Излишно е, а и съгурно не е и няма да е така.





Някои неща са толкова сериозни, че за тях може да се говори само на шега!

Тема Re: Ами сега?нови [re: Дeжa вю]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.05.07 16:11



Въпроса е какво мисли дъщеря ти.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.