Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 16.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Как разбрахте дали е време?нови  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:02



Да се разделите ... Изключвам случаите на малтретиране и тормоз.5 годишен брак, едно дете, но нещата не вървят. Да се разведа или не, как ще ми е по-добре сама с детето или двамата, как ще му се отрази това (на 2г. е още), дали не правя грешка, дали не е просто поредната криза ... много въпроси, на които аз някакси не мога да дам реална преценка. Държа на него, секса си е на ниво и съществува, но някакси не съм от най-щестливите жени (поне и спряо тези по филмите .... ехххх)

Объркана съм, а все по-често си мисля за този изход , но дали от страх , несигурност ... Споделете моля вашето мнение ... ще ми е то голяма полза
Благодаря предварително



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано31.05.07 13:07



Не си дозряла за развод. Когато аз го предприех, бях твърдо убедена, че разводът е единствената правилна крачка. Нямах никакво съмнение, че това е правилното решение, но наистина бях докарана до крайност.

Какво по-точно те прави нещастна?



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: ariel$$]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:13



Може би липсата на внимание, отношение, любов, нежност, въпреки че той твърди че ме обича безумно ... дали от сивото ежедневие, от ядовете в работата, грижите покрай детенце някакси се забравихме. Далече сме един от друг поне такова чуство имам. Говори ли сме няколко пъти, той все ме пита аз какво искам и очаквам, аз дори незнам ..... като Алиса съм направо

Май като прочета написаното по-горе усещам, че грешката е в мен.



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано31.05.07 13:15



A ти обичаш ли го?



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:17



Добре... но какви точно са ти оплакванията от мъжа ти освен това, че тръпката я няма? А неговата тръпка? И какво правиш ти самата за да я има тръпката в брака ви?
Дай повече подробности. Ако не ти се дават подробности публично мини на severous_snape@abv.bg но ако не си склонна да ми отговориш на въпросите какво правите един за друг за да е жива тръпката изобщо не си прави труда да ми пишеш.



Тема Поредната си! Нищо ново!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 13:20



Побъркани жени! Като си начешете крастата и пощръклявате!

"...но нещата не вървят." Кои неща? За какво става дума?

"...но някакси не съм от най-щестливите жени " Щастлива жена не съществува! Все сте нещастни, все съпрузите НЕ ви дават необходимото, все НЕ ви разбират, все НЕ искат да ви изслушват, все са намусени, все...

Истината е, че НЕ знаеш какво искаш! А, дори и да знаеш - не му казваш, нито подсказваш!

Предлагам ти да направиш като една една клубарка. ПохвАли ми се миналата седмица, че чете отскоро в клуба. Обаче постъпила много разумно. Четяла отзад напред.

Тъй че, вместо да си губиш времето и да си пълниш главата с бръмбари, върви в началото на клуба, и започвай да четеш колективния разум и като дойдеш до тази твоя тема - обаИ се пак и кажи какво си решила окончателно. Ако още искаш да се развеждаш ще ти дам координатите на бившата ми съпруга и да ти разкаже как се чувства след развода си. Тя се разведе горе-долу по "причини"-те, посочени от теб!

(Причини??? Дръжки! Женски щуротии са това!)



Тема Грешката не е в теб! Интересното е, че не е и внови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 13:27



него!

Върви и чети! Писах ти по-долу!

Уаууу! Не мога да се въздържам като прочета такива женски стенания!

Абе, ти даваш ли си сметка какво вършиш? Мислиш ли с тая твоя глава? Мозък имаш ли? Мдааа, добре ще е да спреш да гледаш сапунени глупости!





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Cнeйп]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:28



Стараеме се да говорим повече, излизаме, опитваме да сдържаме всячески нервите си или поне да не се насочват един към друг. Въпреки всечки сме отчуждени, караме се в повечето случаи за пълни дреболии. Най-странното е, че както вече споменах секса е на много добро ниво, нито ни е омръзнал, нито се е променил, нито лиспва в него тръпка или страст. Как така двете неща са толкова различни?



Тема Преди доста време една жена сподели тукнови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 13:32



какво направила пи съвет на своя приятелка. Проблемите й били като твоите. Тръпка нямало, щастие нямало... Абе, ясно - бръмбари в женска глава.

Тааа, взела да се държи с мъжа си така, както искала той да си държи с нея. Настъпил мир, спокойствие, усмивки!

Гениално откритие, нали!



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:35



Не много мило, но май доста верно послание ... Наистина може да съм поредната, объркана ... искам съвет, не съм тръгнала да се развеждам, а и не бих го направила преди да съм напълно убедена в това, все пък имаме и дете, за което трябва да мисля най-доброто.
Типично мъжка реакция, на които всичко му е известно, всичко знае, вещ в занаята и няма време да се занимава и обеснява. Ядосан на бившата или на причините ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.