Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Как разбрахте дали е време?  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:02



Да се разделите ... Изключвам случаите на малтретиране и тормоз.5 годишен брак, едно дете, но нещата не вървят. Да се разведа или не, как ще ми е по-добре сама с детето или двамата, как ще му се отрази това (на 2г. е още), дали не правя грешка, дали не е просто поредната криза ... много въпроси, на които аз някакси не мога да дам реална преценка. Държа на него, секса си е на ниво и съществува, но някакси не съм от най-щестливите жени (поне и спряо тези по филмите .... ехххх)

Объркана съм, а все по-често си мисля за този изход , но дали от страх , несигурност ... Споделете моля вашето мнение ... ще ми е то голяма полза
Благодаря предварително



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано31.05.07 13:07



Не си дозряла за развод. Когато аз го предприех, бях твърдо убедена, че разводът е единствената правилна крачка. Нямах никакво съмнение, че това е правилното решение, но наистина бях докарана до крайност.

Какво по-точно те прави нещастна?



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: ariel$$]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:13



Може би липсата на внимание, отношение, любов, нежност, въпреки че той твърди че ме обича безумно ... дали от сивото ежедневие, от ядовете в работата, грижите покрай детенце някакси се забравихме. Далече сме един от друг поне такова чуство имам. Говори ли сме няколко пъти, той все ме пита аз какво искам и очаквам, аз дори незнам ..... като Алиса съм направо

Май като прочета написаното по-горе усещам, че грешката е в мен.



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано31.05.07 13:15



A ти обичаш ли го?



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:17



Добре... но какви точно са ти оплакванията от мъжа ти освен това, че тръпката я няма? А неговата тръпка? И какво правиш ти самата за да я има тръпката в брака ви?
Дай повече подробности. Ако не ти се дават подробности публично мини на severous_snape@abv.bg но ако не си склонна да ми отговориш на въпросите какво правите един за друг за да е жива тръпката изобщо не си прави труда да ми пишеш.



Тема Поредната си! Нищо ново!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 13:20



Побъркани жени! Като си начешете крастата и пощръклявате!

"...но нещата не вървят." Кои неща? За какво става дума?

"...но някакси не съм от най-щестливите жени " Щастлива жена не съществува! Все сте нещастни, все съпрузите НЕ ви дават необходимото, все НЕ ви разбират, все НЕ искат да ви изслушват, все са намусени, все...

Истината е, че НЕ знаеш какво искаш! А, дори и да знаеш - не му казваш, нито подсказваш!

Предлагам ти да направиш като една една клубарка. ПохвАли ми се миналата седмица, че чете отскоро в клуба. Обаче постъпила много разумно. Четяла отзад напред.

Тъй че, вместо да си губиш времето и да си пълниш главата с бръмбари, върви в началото на клуба, и започвай да четеш колективния разум и като дойдеш до тази твоя тема - обаИ се пак и кажи какво си решила окончателно. Ако още искаш да се развеждаш ще ти дам координатите на бившата ми съпруга и да ти разкаже как се чувства след развода си. Тя се разведе горе-долу по "причини"-те, посочени от теб!

(Причини??? Дръжки! Женски щуротии са това!)



Тема Грешката не е в теб! Интересното е, че не е и внови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 13:27



него!

Върви и чети! Писах ти по-долу!

Уаууу! Не мога да се въздържам като прочета такива женски стенания!

Абе, ти даваш ли си сметка какво вършиш? Мислиш ли с тая твоя глава? Мозък имаш ли? Мдааа, добре ще е да спреш да гледаш сапунени глупости!





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Cнeйп]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:28



Стараеме се да говорим повече, излизаме, опитваме да сдържаме всячески нервите си или поне да не се насочват един към друг. Въпреки всечки сме отчуждени, караме се в повечето случаи за пълни дреболии. Най-странното е, че както вече споменах секса е на много добро ниво, нито ни е омръзнал, нито се е променил, нито лиспва в него тръпка или страст. Как така двете неща са толкова различни?



Тема Преди доста време една жена сподели тукнови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 13:32



какво направила пи съвет на своя приятелка. Проблемите й били като твоите. Тръпка нямало, щастие нямало... Абе, ясно - бръмбари в женска глава.

Тааа, взела да се държи с мъжа си така, както искала той да си държи с нея. Настъпил мир, спокойствие, усмивки!

Гениално откритие, нали!



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:35



Не много мило, но май доста верно послание ... Наистина може да съм поредната, объркана ... искам съвет, не съм тръгнала да се развеждам, а и не бих го направила преди да съм напълно убедена в това, все пък имаме и дете, за което трябва да мисля най-доброто.
Типично мъжка реакция, на които всичко му е известно, всичко знае, вещ в занаята и няма време да се занимава и обеснява. Ядосан на бившата или на причините ...



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано31.05.07 13:35



Мисля, че бъркаш понятията вътрешно неутовлетворение и временни проблеми с желанието за развод. В случая разводът няма да ти реши проблемите.
Седни си малко на дупето си и му отпусни края. После се вземи в ръце и почни да решаваш проблемите един по един и по приоритет. Освежи това, което е набрало прах. Нека инициативата да е твоя. Не се юркай да переш и гладиш в двата часа преди мръкване. И утре е ден! Отделете си време само за вас. Мъжът ти явно е свестен човек. Опитай се да му видиш плюсовете.



Тема Но не разбрахнови [re: cтpax]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.05.07 13:40



ти какво правиш за да я няма сивотата ?
Или просто чакаш ?



Тема Аз съм мъжът ти! Давай да разговаряме публично!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 13:51



Щом вкъщи не можем да се разберем - дай да говорим тук. Казвай какво искаш! Пак казвам, че не мога да ти чета мисллите. Но тук с удоволствие ще ги прочета.

Тъъъй, мила моя, значи ти се въртят из главицата мисли за развод??? Хм! Добре деее! Не сме се били разбирали! Казвай ми кусурите, които да се опитам да поправя! Честно и откровено.

А, аз в замяна ще ти кажа какво не харесвам у теб.

Цункам те, миличко!



Тема Re: Внимавай!Това са сериозни неща!нови [re: cтpax]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:55



1.Разводът не е шега
2.Започни да четеш тук, има страхотни и много полезни неща
3.Много внимавай с тези си мисли, защото те са началото на постъпки
4.Ако не ти влияят добре филмите, занимавай се с друго
5.Дефинирай трудностите между вас (има ли проблеми, ама честно, без да си измисляш несъществуващи такива), защото осъзнаване на трудностите позволява тяхното избягване
Успех!



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: cтpax]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано31.05.07 13:58



Е, аз не съм ядосана на никой ... но бих ти казала същото - който си няма проблеми сам си ги създава!
... И спри да гледаш сапунки – вредят ти!

Май не си даваш сметка какво имаш. Нищо, дерзай, ... може и да разбереш ... но обикновено става след като го загубиш.

Дано намериш смисъла на живота си и радостта в него, преди да си направила някоя глупост, която ще обърка твоя живот и живота на една камара хора около теб – от сърце ти го пожелавам



Тема Благодаря ви!!!нови [re: нeлюбoвницa]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 14:05



Ще премисля нещата основно. Помощта ми беше от полза



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор Итa ()
Публикувано31.05.07 14:31



Прекрачи границата ми на търпимост и тогава разбрах, че повече няма да го бъде. Моят случай обаче е от лошите - от тормозените съм.

Послушай съвета на АSSASIN и започни да се държиш с него така, както искаш той да се държи с теб. Бъди нежна, внимателна с него. Радвай се, че се карате само за дреболии, а големите проблеми преодолявате заедно. Това си е съвсем в реда на нещата. Хич не си стигнала до там че да се развеждаш.



Тема Хайде, скъпи ти си ...нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:09



Да говорим ...
Какво липсва ли, да помисля - къде отиде нежността, къде отиде онзи поглед, къде отиваш ти самият като се прибереш в къщи. Говори ти се, а думите са през теб и някъде в пространството се реят. Прегръщам те, а температурата е под нулата. Прегръдката важи само когато ти я искаш. Същото важи за милувката. На всяка моя дума се изсипват отгоре поне още 5 твои, последното мнение винаги е от твоя страна ... Разсеян до краен предел, дори молба за някаква задача или услуга витае и тя някъде там ...


Жалко само, че от другата страна няма нищо.
П.П. А това със сапунките беше само метафора .



Тема Дapeнa :-)нови [re: Дapeнa :-)]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:12



Съгласна съм, че съм още в началото. Както казах нямам намерение да се развеждам и да страдат хора преди да съм убедена в решението си. Затова исках да чуя опита ви. Знам какво имам, но факта че нещо ме човърка, че се върти тази мисъл в главата ми нещо не е наред.



Тема Re: Преди доста време една жена сподели тукнови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:16



Лошото е, че ако аз се държа така ще стигнем по-бързо до развод.

Защо си мислиш, че само ние мрънкаме без повод, че само ние сме с бръмбарите в главите ....



Тема Хейй сега скъпа ще ти обясня неща,нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 15:26



които обяснявам тук вече четвърта година. Обяснявам ти неща, коитто друг ми обясни.

Като се прибера и седна и започна да гледам тъпо и съм намръщен те дразня, нали? Ти си мисриш, че нещо съм ти сърдит, нали? Започваш да ми разпитваш какво ми е, какво е станало пак днес, та съм начумерен, започваш да се чувстваш виновна!

Кажи къде сбърках дотук, да се коригирам и да продължим, миличко.





Тема Re: Хейй сега скъпа ще ти обясня неща,нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:39



Да прав си .... Само да вмъкна преди да си продължил, че не изглеждам като Пепеляшка, аз също работя, търча като луда по задачи, прибирам се след теб (мъжо), гледам дете, къща и теб, но рядко свалям усмивката от лицето си каквото и да ми е в душата. НИКОГА не излизам дори от вкъщи ненагримирана, неналакирана, облечена без вкус или чорлява .... т.е. външият вид не се коментира в отношенията ни (стараех се да изглеждам порфектно за да избегна някои неща свързани именно заради това)
Да продължим ...





Тема Наистина много ти се ядосахнови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 15:45



Довечера пробвай следното, утре кажи какво е станало, че да продължим терапията.

Като се видите довечера, кажи му само "Здравей" и толкоз. Остави го да прави каквото си иска, даже не му се появявай пред очите. Върви в друга стая. Знам, че думите ще напират в устата ти, че искаш да приказваш какво е станало днес...

Тц! НЕ говорИ. ОставИ го той да започне. Започни да споделяш езва когато ти каже нещо такова: Как мина днес? Опитай се до говориш колкото се може по-малко.

А, още днес можеш да влезеш в закованата тема на Мама Нети, да четеш. Много полезни линкове има. Ограмотявай се и изпусни парата! Споко! Сега ще ти кажа нещо, което като го прочетох за първи път ми стана много неприятно. И на теб ще ти е неприятно да го чуеш, но няма как. По-добре сега да го научиш, отколкото да си строшиш главата и тогава да го разбереш.

НЕ си мислИ, че вашия случай е уникален! Ами! Нищо подобно! НЕ си мисли, че си с лош късмет и заради това си попаднала на такъв мъж! Ами! Много сме!



Тема Хареса ми това многонови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:49



Ще пробвам и утре ще пиша, мерсииии

Колкото до закованата тема прочетох я, но въпреки това някои въпреси останаха във въздуха.



Тема Жено, пак изместваш темата на разговора, пак за-нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 15:56



почваш с косвените обвинения към мен, пак ме ядосваш, пак ще започна да нервнича и пак ще има скандал. Омръзна ми вече!

Стига си ми натяквала какво правиш за семейството! Това, което си написала, в моите мъжки уши звучи: "Какво иска тази жена от мен? Значи, според нея аз НИЩО не правя, маамустара!" И ще избухна пак и ще ти изтръскам нещо такова:

- Стига, ма! Като ти тежи - престани да правиш каквото и да било! Лягай с детето и почивай. ОставИ ме на мира!

------------------
Ти си на ход!





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.05.07 16:14



Това ниво на подробности не ми е достатъчно. Факта, че се налага да сдържате агресията си да не се насочва към другия е показателен и не говори добре. Как се е стигнало до тук знаеш ли?
И нещата, които описваш не си противоречат.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Re: Преди доста време една жена сподели тукнови [re: cтpax]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.05.07 16:19



Чакай малко!!! Ти да не си мазохистка та ако се държиш с мъжа си така, както би искала той да се държи с теб ще стигнете до по-бърз развод?



По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.

Тема Нееееееееенови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 16:26



Това с вършенето и изглеждането го написах за по-ясна картинка просто, не го натяквам и не съм го правила никога !!!!!!



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Итa]  
Автор teano (съвсем нов)
Публикувано31.05.07 20:13



Някои мъже така са устроени, че колкото повече внимание и нежност получават, толкова по- гадни стават!





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: teano]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано31.05.07 20:37



Има и такива жени!
Свят шарен, хора различни!



Ближи си сладоледа....

Тема Май е много често срещанонови [re: cтpax]  
Автор Kaliandra (новак)
Публикувано31.05.07 21:08



Това звучи много типично за проблемите в общуването между мъжете и жените. Много често мъжете обичат силно, и въпреки това се прибират вкъщи, сядат пред ТВ и мълчат. И жените се побъркват. Ние искаме да говорим, говорим...А точно, когато им се мълчи, те не искат да бъдат безпокоени...Има хубави книги по тази тема " Мъжете са от Марс, Жените от Венера " . Има ценни съвети в тези книги и си заслужава да се прочетат. Много повече от разните сериали

. Ясно е, че когато реакциите в теб напират, съветите в една книга не могат да те спрат. Колкото и да ти са ясни нещата на теория, това не ти пречи да се дразниш. Но поне може да ти помогне да го разбереш. Много е важо да вярваш, че те обича. Може би трябва да поговорите как да ти го показва повече , да му обясниш, че имаш нужда от това.
Колкото до развода - една моя приятелка реши да се разведе от скука. Женени от 7 години, без деца - семейният живот и се стори скучен и тя реши да намери начин да го разнообрази като се разведат. Момчето много страдаше от тези и безумия, но какво да прави . И когато разводът стана факт, той се изнесе от живота и. И сега тя полудява от това разнообразие. Страда ужасно много, защото разруши това, което имаше, за да го оцени.
Пожелавам ти да оцениш това, което имаш, докато го имаш !




Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Severous_Snape]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:14



Да знам. Преди време семейството ни преживя много силна лична драма. Тогава бяхме много привързани и я преживяхме заедно, но постепенно настъпи отчуждението и се стигна до тук





Тема Разводанови [re: Kaliandra]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:17



искам да е последният вариянт. Прекалено много сме преживели заедно, били сме един зад другг, имаме и дете, което разчита на нашата любов и всячески се опитваме да го възпитаваме в среда пълна с любов, за да гледа и то на света по този начин. Но нещо куца и намеренията ни не се получават.





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторCтpaнниk в нoщтa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:39



Говори ли сме няколко пъти, той все ме пита аз какво искам и очаквам, аз дори незнам

Хм, май всичко е ясно. Ассасин е прав. не знае какво иска.

Защото, ако знае какво иска, ще може да определи какво й липсва.
А, тя иска-ЛюбоФ като на филм.

От друга страна, това може да са първите признаци на слабия брак.
Ама, да каже какво иска.
Тя да размисли и да си определи.



Тема Re: Хейй сега скъпа ще ти обясня неща,нови [re: cтpax]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано31.05.07 22:07



НИКОГА не излизам дори от вкъщи ненагримирана, неналакирана, облечена без вкус или чорлява

Ха, това ми звучи познато.
Бившата ВИНАГИ излизаше от вкъщи добре изглеждаща.
А, като се върнех-за мен НЯМАШЕ гримирана и нагласета съпруга.
Е, тогава за кого се гласеше?????????????????????????????



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: cтpax]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 23:41



Аз пък съм жена. И да ти кажа. Аман от жени, които не знаят, какво имат

и от глупост си провалят живота - ама не проваляш само своя, ами и този на съпруга и детето си. Ти онези думички "в добро и лошо, докато..." - и т.н., с кой акъл си ги казвала?
И, ако ти се струвам рязка (ама да знаеш, била съм в такава ситуация и знам какво става) - по-добре ли ще се чувстваш сама? без него? Я си седни на .... и помисли като останете само ти и детето...как ще ти е? Че и да знаеш, че сама си си го направила? И защо мислиш, че от теб зависят нещата? Моят мъж се изнесе, когато чу за ен-ти път да си събира багажа, щото повече така не мога...На кой, мислиш, му беше по-зле? Уф. Ядосах се на себе си. Впрочем, ти на колко години си? Аз поне се оправдавах пред себе си с младост и незрялост. И нямам дете, зависещо от мен. Ако си над 30, такова държаниЬЕ просто не ти върви.



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: Дapeнa :-)]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 23:46



Дарена, извинявай, изпреварила си ме...дори не бях прочела мнението ти

- бързах да споделя личен опит.



Тема Добрутро!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 07:28









Тема Re: Хейй сега скъпа ще ти обясня неща,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 08:53



Добре уточних, че не се гримира за някой на улицата, първо за себе си, второ за съпруга си, да не вижда прислужница в мое лице, а добре поддържана и изглеждаща съпруга и майка.



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: wolf4e]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 08:55



Нямам още 30





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.06.07 10:18



Предложението да минем на имейли все още е в сила. Без да разкажеш по-подробно не мисля, че мога да ти кажа каквото и да било, но също така не мисля, че тук, в публичното пространство ще се отпуснеш и ще разкажеш нещата така, че да може да бъде усетена атмосферата на ситуацията.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Стига с тия е-мейли, бе!нови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 11:10



Не можеш да усетиш атмосферата на ситуацията??? Хе-хе-хеее! А аз как я усетих, бре, специалистеее???



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано01.06.07 11:42



Прости ми, че го казвам толкова убедено, но... НЕ - не знаеш, хабер дори си нямаш какво имаш. Приела си го като даденост, спряла си да благодариш на ум за това, че го имаш, приемаш го като досадна част от имането на ежедневието. Забравил са, че го имаш, но споко, нЕма да си нито първи, нито последен човек, който ще се усети в последствие, че това което е имал си е струвало да се радва, че го има.

Късмет, дано ти дойде акъла, преди да получиш тук членска карта и да ни наводниш с възсолени течности, бликащи някъде из лицето.



Тема Re: Стига с тия е-мейли, бе!нови [re: ASSASSlN]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 11:58



Интересно ми е, от кога си станал такъв специалист по усещане на ситуациии.
От малък ли си си такъв, или след като се разведе ти се изостриха усещанията?
Друг е въпроса, че има неограничен брой усещания..........ти по кои точно си специалист? Защото като те чете човек, остава с усещането, че владееш само назидателно-ехидно отношение към хората около теб.
Питам щото и аз не съм специалистка.........а човек трябва да се учи докато е жив





Тема Хе-хе-хеее!нови [re: OGNENKON]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 12:14



Уточнявам, че съм писал до конкретен човек, с когото се познаваме лично. И съм турип ухилена физиономия!



"Интересно ми е, от кога си станал такъв специалист по усещане на ситуациии."

Отпреди около три години. Този клуб беше младичък, аз бях с дървена глава, но точно хора с назидателно отношение към мен ме "вкараха" в правия път. Оттогава съм специалист. "Назидателно-ехидно отношение" казваш?! Твоя си работа как ме четеш, къде ме четеш, защо изобщо ме четеш и как ме оценяваш. Разни хора - разни идеали. За мен е важно какъв е ефекта от думите ми към въпросния човек. Самият човек да ми го каже, а не воайори разни-разнообразни!

Хм, не си спомням да съм отправял каквито и да било думи към теб. Би ли ми припомнила!?


"Друг е въпроса, че има неограничен брой усещания..........ти по кои точно си специалист?"

По всички съм специалист. ПоставИ си пред мен - супер специалиста, проблема и веднага ще го усетя.




Тема Миличка, извини ме за нахалството, аманови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 12:21



кажи нещо! Напредък някакъв има ли или стана точно обратното? Съвсем сериозно питам. Наистина ти влизам в положението. Бил съм на мястото на мъжа ти, имал съм жена като теб. Строшихме си главите! Съвсем лекомислено. Даже - безсмислено.

Болно ми става като видя млади хора да се погубват заради глупости!





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: GED Ltd.]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 12:23



Напълно е възможно да не знам, човек оценява нещо чак когато го загуби за жалост.

Затова помолих и за помощ. Но нападките са повече от добрите намерения



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано01.06.07 12:27



Бъркаш, ама сигурно е нормално за ситуацията ти и факта, че отскоро ни четеш. Убеден съм че повечето отзовали се имат най-искреното желание да ти помогнат. А дали ще прочетеш правилно думите им вече зависи изцяло от теб.



Тема Резултата ....нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 12:30



Прибрах се снощи, казах приветливо "Здравей" с усмивка и отидохда си играя с детето в другата стая.Ни звук от мен ни тон (както ми каза). Той си гледаше новините, пуши .... аз преминах през стаята и той ме попита "Какво ми има?" казах "Нищо" и си се върнах в стаята. Той дойде при нас, зададе ми този въпрос още няколко пъти и после си остана пред ТВ. Вечерта като ме видя че сложих детето да спи и почнах да почиствам и подреждам ме попита "Да ти помогна ли нещо?" и това беше. Не съм се натрапвала с думи или действия ... но това не е нормална комуникация между женени





Тема Ами не е !нови [re: cтpax]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.06.07 13:08



Човека е усетил че си притеснена и те е питал няколко пъти.
Ти си отвърнала че няма нищо. Какво очакваш да стане ? Да ти казвам ли кой нарушава нормалната комуникация в случая ?
Мъжа ти няма кристално кълбо да отгатне - седнете и говорете. Това е нормалната комуникация - и то ако може често, да не остават висящи проблеми и от мухата да става слон !



Тема Ами е !нови [re: jamie]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 13:55



Това е част от разговор, който ти май си пропуснал/а



Тема Re: Ами е !нови [re: cтpax]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 13:58



т.е. разговора с ASSASSlN



Тема ASSASSlNнови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 14:15



???





Тема Re: Резултата ....нови [re: cтpax]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано01.06.07 14:21



Разсмя ме, честно, дано да не те обижда това.
Подсети ме за едно писание наречено „Мъжки манифест”. Точно за това дето „нищо” ти няма пишеше там. Изрових го от нета и ти препращам някои неща. Написано е на шега (под формата – ние мъжете сме прости), обаче има неща върху, които си струва да се замислиш.
„...
19. Когато ви питаме дали “има нещо” и вие ни отговаряте “не”, ние ви вярваме и се държим така, сякаш наистина няма нищо и всичко е в ред.
20. Не ни питайте дали ви харесваме. Бъдете сигурни, че не бихме стояли при вас, ако не ви харесвахме.
21. Основното правило, за каквото и да става дума и дори при сянка от съмнение, е: Не усложнявайте нещата! ...”

Любимото ми е: Прасковата е плод, а не цвят





Тема Естествено че това не е нормалнонови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 14:32



Или ще има ясни, точни, културни и приятни взаимоотношения или...

Добре де! Споко. То за една вечер няма как да стане.

Споко! Все пак имаш голям напредък. Щом те е питал дали имаш нажда от помощ, какво ти има, значи е започнал да те забелязва. Споко. Все пак си длъжна да опиташ всичко преди да вземеш неприятно решение за раздяла. Вярвай ми, ако се разделите едва ли ще си по- добре.

Уф, мамка му живот! Абе, защо простите неща ги усложняваме докато си съсипем психиката??? А?

Някой тук ти предложи да прочетеш една книга. Наистина - прочети я! Написана е вследствие на изследвания на 2000 семейни двойки. Еднакли проблеми! Като твоя. И моя бивш.

Успех. Споко!



Тема Абе, не обърквай жената, беее!нови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 14:36



Нали точно това е крайната цел! Ама, със съвети от рода: "Седнете и говорете!" няма да стане! Удар му трябва на този човек! Колко пъти да го приказвам това?

Ти защо се разведе? Що не седнахте да говорите и да се разберете? А?



Тема Този манифест е много точен! Много умен инови [re: Дapeнa :-)]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 14:50



опитен го е писал. На шега, уж, ама не е никаква шега!

Тъй, де! КОРЕННО различни същества сме! И ако не осъзнаем това - ето ни в този клуб да си чешем езиците!





Тема Абе диване,нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.06.07 15:19



колко пъти да ти казвам че не се разведох. Седнахме, говорихме и се разбрахме.



Тема Re: Естествено че това не е нормалнонови [re: ASSASSlN]  
Автор bubble ()
Публикувано01.06.07 15:20



умниче си ми ти:-) цунки.... а за "страх"- следвай Асасина и го послушай този път. И на мен ми харесват стъпките му





Тема Споко! Имате напредък!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 15:23



Щом все пак е проговорил нещо - добре е засега. Да знаеш, че за който и друг мъж да беше се омъжила - все същото щеше да е. Същият бях и аз. Нито исках да слушам, нито исках да приказвам. Е, сега не към така, ама каква полза???

Споко. Да го превъзпиташ няма да успееш. Невъзможно е, но поне да проумее твоите потребности... Трудна задача. Вярвай ми. Твърдоглами сме, трудно приемаме съвети, все сме прави. Ами, миличко, приемаме ви за даденост. Инертни сме. Като свикнем с нещо - не го забелязваме вече. Не искаме промени, както искаш ти. Това е! Трудно вазприемаме вашите потребности.

Споко!



Тема Абе, да не съм побъркан, че да те помня, бе!нови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 15:26



Къф го държиш тогава в този клуб? И защо се завираш в чужди разговори и дърдориш неща, без да знаеш за какво става дума? Защо не написа нещо директно в темата?



Тема А, муци, къде се губиш?нови [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 15:32



Стъпките ми да следва??? Виж, като видя случай, като моя веднага се поставям на мястото на мъжа и си фантазирам какви действия на жена ми биха ме извадили от тази мъжка "летаргия". Значи, себе си гледам. Е, това не значи, че всички мъже сме еднакви. Казвам само какво МЕН би ме "превъзпитало" навремето.

Цункам те, костенурчице моя!





Тема Е да де ама ...нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 15:42



нямаме право на потребности, на промени, на някакъв знак за интерес към нас (не говаря като едно време където не си пускаме ръцете и подобни лиготийки). Не искам да го превъзпитавам, взела съм го такъв и не ми е това целта. Опитвах се да се науча да живея с недостатъците му и да ги приемам. Ама това тип безразличие не убива ли всичко?





Тема Допада ми ...нови [re: bubble]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 15:43



мисленето му и затова се "прикачих" към него, нищо че в началото го вбесих





Тема Re: Допада ми ...нови [re: cтpax]  
Автор bubble ()
Публикувано01.06.07 15:52



той така действа отначало вбесяващо и после става добричък...а и наистина ти дава ценни съвети от позицията си на мъж...
Аз наистина навремето много залагах на разговорите, не мога да крещя и да тропам обидено...разговаряхме- но нашата ситуация беше друга...
Слушай Асасин и мисли трезво- недей да мислиш, че да си разведен е нещо бленувано и красиво/въпреки, че аз се чувствам чудесно така:-)/
Успех ти желая, мила !



Тема Re: Допада ми ...нови [re: bubble]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 15:55



Мерси за пожеланията


А думата разведен в интерес на истината по-скоро ме плаши



Тема Re: Допада ми ...нови [re: cтpax]  
Автор bubble ()
Публикувано01.06.07 16:05



да ти кажа честно- не сме много страшни, даже изобщо....майтапя се...мисли ведро и нека усмивката да не слиза от лицето ти-усмивката отваря сърца





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 16:26



Нещата не стават като по филмите обикновено.........Няма идеални хора.
От друга страна, детето изобщо не го меси - като родител имаш задължението да го отгледаш, да го издържаш и, ако можеш, да му осигуриш образование. Но не му дължиш собствения си живот - не дължиш да живееш с някого, когото не обичаш.
Ако не си щастлива...а пък си несигурна...помисли си пак. Жените с дете са дамгосани в България. На тях се гледа като на "втора употреба". Ама -всяко правило си има изключения...
може би най - умно е, да си останеш с мъжа и да си държиш очите отворени за всичко, което се случва и минава покрай теб! Да не се фиксираш в семейството прекалено. То само ще си покаже





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: teano]  
Автор Итa ()
Публикувано01.06.07 16:33



Светът е шарен и има всякакви хора. Нищо не й пречи да опита :).



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Итa]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано01.06.07 16:46



Да опита какво???

Ближи си сладоледа....



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: M.]  
Автор bubble ()
Публикувано01.06.07 16:51



ти в кой свят живееш- дамгосани-дрън-дрън...И как може да казваш да си стои за момента при мъжа и да си държи отворени очите-за какво, мъжът и да е някаде там за момента и по принцип сигурна резврва, ако не се получи нещо или нищо не се покаже...отврат



Тема Абе дърво,нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.06.07 17:20



като не помниш и си изкуфял - иди на лекар


Очевидно ТИ не знаеш за какво става дума.



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: M.]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 17:42



Е не, това не трябваше верно да го казваш
Понякога не разбирам и жените тук
Такива като теб
Мъжете са си прави да се оплакват
И какво е "Да не се фиксираш в семейството прекалено"
Нямам думи за такива
Фиксажи значи
Ако бях мъж щях да кажа....



Тема Ааа, не си ме вбесявала! Неее!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 17:43



Исках само да те ядосам и да попрехвърлиш гнева си към някой виртуален мъж, та да се отвори повече спокойно място за твоя - земния и ежедневния.



Тема Re: Абе, тиквеник! ОправИ си понятията, преди данови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 17:53



се дръвчиш!

Много добре знам за какво става дума. Кьорав ли си? Не видиш ли, че авторката на темата говОри с мен, ати се пъхаш където не ти е работа и дрънкаш глупости. Що не си пуснеш мението си направо към нея и си приказвайте колкото си щете - ваша си работа. Що искаш да ми усетиш шамарите? Мазохист ли си?

---------------

ОправИ си българския език преди да посмееш да ми се репчиш.

НЕ мога да ида на лекар. Що за стилистически простотии плещиш??? Мога да отида на лекар!

Апропо, ходих, ходя постоянно и съм си много добре и вече с такива, като теб, се забавлявам. Никак не ме нервите. Напротив - кефите ме. Благодаря ти!



Тема Не, не можеш.нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.06.07 18:01



Можеш да се "самолекуваш".
Затова си станал и такъв пън.
ПП: Пий си по-редовно хапчетата само





Тема Еее, не е безразличие, бре, душко!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 18:15



Приема те за даденост. Това е. Не ти обръща внимание не заради това, че не те обича. Неее! Просто - мъж. Различно е от жена. Мнооого по-различно! Проумей това!

Това ти приказвам втори ден!? Мъж е! Същият като мен. Нали заради това се ентусиазирах в твоята тема. Защото в мъжа ти "виждам" себе си, в теб "виждам" тогавашната ми жена. "Тогава" беше преди още да има Интернет в България.

Болно ми става при случаи, като твоя! Болно ми става, все още, за разсипаното ми семейство. Разсипахме го заради дребни глупости, като вашите. Нямаше изневери, нямаше побои, работехме и двамата, парички имаше предостатъчно, детенце - страхотно, ама разбирателство - никакво! Разправии, караници... За глупости!

Здрава, весела и споко!



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: bubble]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 18:22



не точно така, но ако държиш всичко да бъде облечено в цинична форма - да.
Повечето хора действат така. Когато става дума за собствения ти живот - някои се занимават със сапунки и догми. Други просто го живеят. Първите рано или късно стигат до второто. Просто отнема малко повече време.


Моля, не възприемай това лично и, ако те дразни мнението ми, не репликирай - все пак е отправено към авторката. като лично мнение.



Тема Лелеее, Бъбълке, амчи ти си била дамгосана?нови [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 18:54



Еее, защо криеш това от мен??? Ааа, представяш ли си каква стресова сетуация би могла да ми създадеш като те видя дамгосаното голо депе? А?



Тема Ако беше мъж какво щеше да кажеш?нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 18:58



Интересно ми е! Кажи го, де!

Аз, като мъж, бих казал: Я си *** *******!

-----------

Редактирано от пръстите на левия ми крак!



Тема Добре денови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 19:46



Разбрах, че сте били като нас, а изхода какъв е? Като вас и след години да съм тук рамо до рамо с теб ли?

Има ли решение на проблема или и какво е то естествено. Ти като преминал през това може да помогнеш.
Радбрах, че сте мъже, ама това не ми пречи да ме е яд на вас и отношението ви. То се дърпи и аз съм Жена и си искам своето пък и какво правиме ако всеки си държи на неговото не трябва ли някаъв компромис за средно положение?



Тема Re: Лелеее, Бъбълке, амчи ти си била дамгосана?нови [re: ASSASSlN]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 21:19



Ти, понеже явно ме иронизираш, я ми кажи, колко неженени (свободни) мъже ще предпочетат разведена жена с дете? Пред цялото море от свободни, млади, красиви и сами жени в България?м?
Значи, остава кръгът на обвързаните. Ама те, пък, са женени така или иначе. И малцина са тия, които ще си зарежат жената, заради друга с дете - или бъркам?
Значи - отпадат и женените. Остават разведените. и вдовците. Ама, ако са без деца, а са във възраст да имат и искат да имат, естествено ще предпочетат отново някоя от морето свободни и без деца , която ще може изцяло да се посвети на тях и ТЯХНОТО (евентуално) дете.
Значи, от целя останал кюп да извадим 36% гейове и...остават разведените с деца. или неженени във възраст над 50. Ама, и те, пусто, се у 20 - годишните са им очите!


Изобщо, колко са тези мъже, които ще изберат да се грижат за чуждо дете и да делят жена си с грижата й за чуждо дете?
Колкото и да са, са само изключението , което потвърждава правилото. та затова посъветвах девойката, да си седи при мъжа и да се оглежда за изключения...ако такива още се намират...Ама много "на нож" се прие този мой доброжелателен съвет, гледам.



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: teano]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.06.07 21:48



Ееееее, гадно това зависи от възпитанието на мъжа.



Тема Re: Разводанови [re: cтpax]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.06.07 21:56



Не, тук нещо е объркано.
Явно, не си допадате.
Има два изхода:
1. Да седнете и да разговаряте откровено и търпеливо/въпрос на възпитание/, докато се разберете.
2. Това е емоцианалният момент, който не води до добри резултати-да дадете воля на емоцийте си/респ. на нервитне и първичните чувства/.
Аз ви препоръчвам първият вариант. Най-вероятно, няма да стане разбирателството от първия път. Не се отчайвайте, продължавайте.
И, ако се обичате, ще се разберете.
Ако не се обичате, няма да стигнете до консенсус.



Тема Re: Лелеее, Бъбълке, амчи ти си била дамгосана?нови [re: M.]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.06.07 22:06



Та, в тая тема, преди 2 години отказах на една 36 годишна девойка серозна връзка, заедно с дете.
Нещо, много ми се видя разликата-13 години.
Иначе, в секса беше върховна





Тема Re: Добре денови [re: cтpax]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 00:05



Трябва, и има начини, и то - не един


Асасин се опитва да ти покаже правилният начин да "научиш" някого на нещо - първо да го стреснеш, после да поговорите, после да се приемат някакви компромиси и от двете страни, но малко повече от негова, защото той си е доволен от ситуацията
Дано не ти се наложи разтърсването да е толкова силно, колкото беше при мен (понякога нещата стигат твърде далеч, без да се усетим).
Просто не се отказвай! Не знам дали пишещите тук мъже ще се съгласят, но повечето мои познати със стабилни връзки споделят идеята, че работа на жената е да поддържа огъня, да гради дома и връзката, да я пази и защитава и да се грижи за развитието йТова включва доста труд и вяра, а на теб като че ли ти липсва второто...то е най-важно.
Ако имаш вярата, че си заслужава, че искаш с точно този човек да остарееш, ако само малко той се промени, или по-точно, промени отношението си към теб (имай предвид, че това ще стане, когато ти се промениш) - тогава всичко е възможно. Успех.
ПП И на мен ми е много, направо вътрешно, близък твоят проблем



Тема Re: Лелеее, Бъбълке, амчи ти си била дамгосана?нови [re: ASSASSlN]  
Автор bubble ()
Публикувано02.06.07 00:09



какви дамгосани голи дупета са те нападнали пък сега...направо ми взе акъла, ако ми обясниш за какво става дума- ще съм ти благодарна цял живот и ще ти пея една песничка...ооообаче, ако пак си объркал нещата и нямаш идея от разположение на дамгосани неща - вече няма да ти проговоря-НИКОГА



Тема Re: Дамгосана няк`ва??????нови [re: M.]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано02.06.07 11:42



Все си мислех повече да не пиша, ама
не мога да отмина репликите ти
не ми дава сърце просто


абе да те питам, освен че тук всички сме разведени и с деца..(дамгосани, няк`ви) та значи що смяташ че не ни предпочитат пред другите варианти????
трябва да ти кажа че бих поспорила по въпроса
но и друго..доброжелателен съвет, гледам си дала
хич не ги давай тези съвети
тук хората и без това са объркани
така не има помагаш

Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя

Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: bubble]  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 12:25



напротив
днес да не си разведен е по-скоро изключение
синът ми преди време ми каза, че родителите на едно съседско дете са задръстени защото не са се развели и че ток като порасне ще се ожени и после разведе
децата ни вече живеят в друг свят с други разбирания



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Гepи]  
Авторbubble (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 13:31



съгласна съм-скоро с шефката си говорехме и жалко е, но наистина разводите стават все повече.



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Гepи]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:19



Жалко е ,че децата ни живеят точно в такава среда.
Жалко е , че едно 5 годишно хлапе казва- обичам мама, обичам тате и Росен( поредното гадже на майка му).
И това ако е нормално??????????



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Авторvesi7 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 08:01



Mnogo dobre znaja, che spodeljaneto pomaga i drugite mnenija - sushto. No tova e vremenno. Zashtoto vseki ima svija lichna istoria, kojato pridava smisul na negovoto povedenie, reshenija, misli, deistvija. Iskate li profesionalna pomosht? Semeen terapevt sum.



Тема Хе-хе...нови [re: aни]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.06.07 08:26



Жалко е ,че децата ни живеят точно в такава среда.
Жалко е , че едно 5 годишно хлапе казва- обичам мама, обичам тате и Росен( поредното гадже на майка му). И това ако е нормално??????????

Че какво пък толкова му е жалкото или ненормалното?!?


Детското сърце е голямо и колкото повече любов има в него и около него - толкова по-добре за самото дете.
А то иначе едно дете може и само и с мама и тате да си живее във формално семейство, но ако не се усеща обичано и само не обича - пак няма да расте здраво и щастливо.

Щом детето е казало, че обича този Росен - то явно се чувства добре с него...
Да, жалко, че Росен е "поредният" на майка му и че тя не е случила още първият път / след развода/ на мъж за нея - но пък къде е казано, че няма да се окаже "последен" този път и това да е късмет и за тримата.
В крайна сметка децата не бива да растат в саксия - колко по повече хора присъстват в живота им, за да им дават добър пример, толкова по-хубаво!

Дъщеря ми, например - обича мен, обича баща си и обича Ники - моят приятел, харесва новата жена на татко си и обича малката си полусестричка!
Толкова много хора, на които да се усмихне, когато е щастлива и на които да се опре в случай на нужда...
Нищо жалко или ненормално... това е животът!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Хе-хе...нови [re: MamaNetty]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 12:14



Но същото това дете е при баба си на село, защото всички много го обичат, но нямат време точно за него сега!



Тема Re: Хе-хе...нови [re: aни]  
Авторжeня (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 14:52



Животът на село е толкова хубав с този чист въздух
Пък и като се върне може вече приятеля на мама да се казва Коста и то няма да страда. А и така детето се учи на доброта и да свиква с много хора.



Тема Re: Хе-хе...нови [re: жeня]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 14:59



Явно аз съм със стари разбирания, но нещо не мога да приема, че така детето се учи да бъде добро.



Тема Re: Хе-хе...нови [re: MamaNetty]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.06.07 17:46



Подкрепям!


В добавка ще кажа, че
"В крайна сметка децата не бива да растат в саксия - колко по повече хора присъстват в живота им, за да им дават добър пример, толкова по-хубаво!" не само онези, които им дават "добър пример" са полезни! Понякога сблъсъкът с лицемерие, лъжи и фалш (от "добрите" лелки и чичковци в живота на мама или тате) също е от полза - за да може да сравнява и отсява. За да може да оцени навреме родителите си. За да разбере, че не винаги хората са това, за което се представят и колкото по - рано, толкова по - добре!



Тема Re: Хе-хе...нови [re: жeня]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано03.06.07 18:31



И така в поредицата от кандидат татковци, как ли ще се ориентира точно кой е ТАТИ като няма връзка с истинския ТАТКО въпросния малчо?!


Но пък ще расте в доброта и ще свиква с многото хора, какво от туй че е лишено ото контакта му с ТАТИ!

Ближи си сладоледа....

Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторCтeфи (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 13:35



Млада госпожо,
Прочетох внимателно за Вашите съмнения. Смятам, че още Ви е рано
такова рещение.Не вярвайте за всичко на филмите-те са образ на нечие чуждо мислене, но не и Вашето. Щом секса е на ниво - имате големи шансове
да останете у дома. Харесват Ви! Останете при него!



Тема Що за изблик? Разбирам, че си объркана и изнервенанови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано04.06.07 14:40



Де да го знам изхода къде е? "Разбрах, че сте били като нас, а изхода какъв е? Като вас и след години да съм тук рамо до рамо с теб ли? Има ли решение на проблема или и какво е то естествено. Ти като преминал през това може да помогнеш".

Защо ми се караш? Опитвам се да помогна. Типично женска ти е реакцията. Обвинаваш, обвиняваш... Добре, деее! Проумя ли какво ти писах най-горе? Писах ти, че и двамата сте невинни! Не си, виждам! Еее, не искаш да пипнеш нищо у себе си. Аз какво да направя??? акво да е това чудодейно лекарство, което да предпиша?



Тема Колко мъже биха взели жена с дете?нови [re: M.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано04.06.07 14:48



Има поне един - аз!

"Значи, от целя останал кюп да извадим 36% гейове и...остават разведените с деца. или неженени във възраст над 50. Ама, и те, пусто, се у 20 - годишните са им очите!"

Айдеее, пак ще изляза от добрия тон, пак ще се разпсувам. Вятърничави твърдения! Заври си ги където си щеш, но недей да се излагаш публично.



Тема Абе, нали си "дамгосана", бреее, миличка???нови [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано04.06.07 15:43



Дамгосването го правят на дупетата. Та, реших, че като вземем да "тропкаме" може да се стресна от гледката.



Цункам те!



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Cтeфи]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 20:44



Мерси





Тема Не е нервен избликнови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 20:46



Просто хаотично зададени въпроси, незнам дали са обаче към теб или по-скоро към мен самата





Тема Re: Колко мъже биха взели жена с дете?нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 20:48



Това поне поне е успокоение





Тема Re: Не е нервен избликнови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано06.06.07 07:46



Музиката е страхотна, слушай и думите.



Редактирано от ASSASSlN на 06.06.07 07:52.



Тема Re: Не е нервен избликнови [re: ASSASSlN]  
Авторnqkoq (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 08:02



Това е любимата ми песен!
Благодаря!





Тема Хеееееееееее! Унгарски танц № 5 отнови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано06.06.07 08:03



Йоханес Брамс слушала ли си?

Никакъв унгарец не е бил.

Хииииииииии! Като си пооправиш настроението, като влезеш в час, като се сафирясаш, като прогледнеш и видиш, че има и нещо друго на този свят, освен твоите и моите горчилки, ще ти разкажа как си купих навремето в Будапеща грамофонна плоча с всички танци на Брамс.

Голям майтап беше.

ОбадИ се тия дни да ти разкажа и разсмея!



Редактирано от ASSASSlN на 06.06.07 08:51.



Тема Какво ти е успокоението??? Че ще те взема ли???нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано06.06.07 10:53



Миличка, оставИ ме мен - дърт съм. Няма да те взема. Точно теб НЕ те искам. Стой си там, където си!

Действай да се оправиш с мъжа си. И със себе си. Най-вече! По-добър мъж НЯМА да намериш, казах ти го вече. Е, може и да се "влюбиш безумно", ама след като се разлюбите пак ще дойдеш тук. ИзхвърлИ от мислите си това химерно "щастие", за което жадуваш и бленуваш! Вятър и мъгла в мрака. ИзхвърлИ ги тия бръмбари от главата си. Опитай се да изпъдиш и неговите бръмбари.

Споко! Ще се оправите. С търпение и разбирателство - ще се оправите. Чао.

ПС

Като рекох "бръмбар" ми се прииска да те "поздравя" с песента "Кацнал бръмбар на трънка и захванал да врънка...", но не я открих. За сметка на това - виж какво правят някои мацки! Ти можеш ли така? Ако можеш - тогава нямаш проблеми никакви. Ако не можеш - давай да тренираме заедно!



Редактирано от ASSASSlN на 06.06.07 10:58.



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторCтeфи (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 10:55



А какво очаквахте?



Тема Re: Не е нервен избликнови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 11:50



Добре им дойде





Тема Не, че се кутиратнови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 11:54



Абе сладък, нямах предвид теб изобщо, а че изобщо разведените с дете вървят на пазара.

Не съм се засилила и ми е ясно, че който и мъж да избера отново дотук ще стигна
За бръмбарите не, прекалено съм гнуслива ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.