Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Добре денови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 19:46



Разбрах, че сте били като нас, а изхода какъв е? Като вас и след години да съм тук рамо до рамо с теб ли?

Има ли решение на проблема или и какво е то естествено. Ти като преминал през това може да помогнеш.
Радбрах, че сте мъже, ама това не ми пречи да ме е яд на вас и отношението ви. То се дърпи и аз съм Жена и си искам своето пък и какво правиме ако всеки си държи на неговото не трябва ли някаъв компромис за средно положение?



Тема Re: Лелеее, Бъбълке, амчи ти си била дамгосана?нови [re: ASSASSlN]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 21:19



Ти, понеже явно ме иронизираш, я ми кажи, колко неженени (свободни) мъже ще предпочетат разведена жена с дете? Пред цялото море от свободни, млади, красиви и сами жени в България?м?
Значи, остава кръгът на обвързаните. Ама те, пък, са женени така или иначе. И малцина са тия, които ще си зарежат жената, заради друга с дете - или бъркам?
Значи - отпадат и женените. Остават разведените. и вдовците. Ама, ако са без деца, а са във възраст да имат и искат да имат, естествено ще предпочетат отново някоя от морето свободни и без деца , която ще може изцяло да се посвети на тях и ТЯХНОТО (евентуално) дете.
Значи, от целя останал кюп да извадим 36% гейове и...остават разведените с деца. или неженени във възраст над 50. Ама, и те, пусто, се у 20 - годишните са им очите!


Изобщо, колко са тези мъже, които ще изберат да се грижат за чуждо дете и да делят жена си с грижата й за чуждо дете?
Колкото и да са, са само изключението , което потвърждава правилото. та затова посъветвах девойката, да си седи при мъжа и да се оглежда за изключения...ако такива още се намират...Ама много "на нож" се прие този мой доброжелателен съвет, гледам.



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: teano]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.06.07 21:48



Ееееее, гадно това зависи от възпитанието на мъжа.



Тема Re: Разводанови [re: cтpax]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.06.07 21:56



Не, тук нещо е объркано.
Явно, не си допадате.
Има два изхода:
1. Да седнете и да разговаряте откровено и търпеливо/въпрос на възпитание/, докато се разберете.
2. Това е емоцианалният момент, който не води до добри резултати-да дадете воля на емоцийте си/респ. на нервитне и първичните чувства/.
Аз ви препоръчвам първият вариант. Най-вероятно, няма да стане разбирателството от първия път. Не се отчайвайте, продължавайте.
И, ако се обичате, ще се разберете.
Ако не се обичате, няма да стигнете до консенсус.



Тема Re: Лелеее, Бъбълке, амчи ти си била дамгосана?нови [re: M.]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.06.07 22:06



Та, в тая тема, преди 2 години отказах на една 36 годишна девойка серозна връзка, заедно с дете.
Нещо, много ми се видя разликата-13 години.
Иначе, в секса беше върховна





Тема Re: Добре денови [re: cтpax]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 00:05



Трябва, и има начини, и то - не един


Асасин се опитва да ти покаже правилният начин да "научиш" някого на нещо - първо да го стреснеш, после да поговорите, после да се приемат някакви компромиси и от двете страни, но малко повече от негова, защото той си е доволен от ситуацията
Дано не ти се наложи разтърсването да е толкова силно, колкото беше при мен (понякога нещата стигат твърде далеч, без да се усетим).
Просто не се отказвай! Не знам дали пишещите тук мъже ще се съгласят, но повечето мои познати със стабилни връзки споделят идеята, че работа на жената е да поддържа огъня, да гради дома и връзката, да я пази и защитава и да се грижи за развитието йТова включва доста труд и вяра, а на теб като че ли ти липсва второто...то е най-важно.
Ако имаш вярата, че си заслужава, че искаш с точно този човек да остарееш, ако само малко той се промени, или по-точно, промени отношението си към теб (имай предвид, че това ще стане, когато ти се промениш) - тогава всичко е възможно. Успех.
ПП И на мен ми е много, направо вътрешно, близък твоят проблем



Тема Re: Лелеее, Бъбълке, амчи ти си била дамгосана?нови [re: ASSASSlN]  
Автор bubble ()
Публикувано02.06.07 00:09



какви дамгосани голи дупета са те нападнали пък сега...направо ми взе акъла, ако ми обясниш за какво става дума- ще съм ти благодарна цял живот и ще ти пея една песничка...ооообаче, ако пак си объркал нещата и нямаш идея от разположение на дамгосани неща - вече няма да ти проговоря-НИКОГА



Тема Re: Дамгосана няк`ва??????нови [re: M.]  
Автор нeлюбoвницa (коректив)
Публикувано02.06.07 11:42



Все си мислех повече да не пиша, ама
не мога да отмина репликите ти
не ми дава сърце просто


абе да те питам, освен че тук всички сме разведени и с деца..(дамгосани, няк`ви) та значи що смяташ че не ни предпочитат пред другите варианти????
трябва да ти кажа че бих поспорила по въпроса
но и друго..доброжелателен съвет, гледам си дала
хич не ги давай тези съвети
тук хората и без това са объркани
така не има помагаш

Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя

Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: bubble]  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 12:25



напротив
днес да не си разведен е по-скоро изключение
синът ми преди време ми каза, че родителите на едно съседско дете са задръстени защото не са се развели и че ток като порасне ще се ожени и после разведе
децата ни вече живеят в друг свят с други разбирания



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Гepи]  
Авторbubble (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 13:31



съгласна съм-скоро с шефката си говорехме и жалко е, но наистина разводите стават все повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.