Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: M.]  
Автор bubble ()
Публикувано01.06.07 16:51



ти в кой свят живееш- дамгосани-дрън-дрън...И как може да казваш да си стои за момента при мъжа и да си държи отворени очите-за какво, мъжът и да е някаде там за момента и по принцип сигурна резврва, ако не се получи нещо или нищо не се покаже...отврат



Тема Абе дърво,нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.06.07 17:20



като не помниш и си изкуфял - иди на лекар


Очевидно ТИ не знаеш за какво става дума.



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: M.]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 17:42



Е не, това не трябваше верно да го казваш
Понякога не разбирам и жените тук
Такива като теб
Мъжете са си прави да се оплакват
И какво е "Да не се фиксираш в семейството прекалено"
Нямам думи за такива
Фиксажи значи
Ако бях мъж щях да кажа....



Тема Ааа, не си ме вбесявала! Неее!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 17:43



Исках само да те ядосам и да попрехвърлиш гнева си към някой виртуален мъж, та да се отвори повече спокойно място за твоя - земния и ежедневния.



Тема Re: Абе, тиквеник! ОправИ си понятията, преди данови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 17:53



се дръвчиш!

Много добре знам за какво става дума. Кьорав ли си? Не видиш ли, че авторката на темата говОри с мен, ати се пъхаш където не ти е работа и дрънкаш глупости. Що не си пуснеш мението си направо към нея и си приказвайте колкото си щете - ваша си работа. Що искаш да ми усетиш шамарите? Мазохист ли си?

---------------

ОправИ си българския език преди да посмееш да ми се репчиш.

НЕ мога да ида на лекар. Що за стилистически простотии плещиш??? Мога да отида на лекар!

Апропо, ходих, ходя постоянно и съм си много добре и вече с такива, като теб, се забавлявам. Никак не ме нервите. Напротив - кефите ме. Благодаря ти!



Тема Не, не можеш.нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.06.07 18:01



Можеш да се "самолекуваш".
Затова си станал и такъв пън.
ПП: Пий си по-редовно хапчетата само





Тема Еее, не е безразличие, бре, душко!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 18:15



Приема те за даденост. Това е. Не ти обръща внимание не заради това, че не те обича. Неее! Просто - мъж. Различно е от жена. Мнооого по-различно! Проумей това!

Това ти приказвам втори ден!? Мъж е! Същият като мен. Нали заради това се ентусиазирах в твоята тема. Защото в мъжа ти "виждам" себе си, в теб "виждам" тогавашната ми жена. "Тогава" беше преди още да има Интернет в България.

Болно ми става при случаи, като твоя! Болно ми става, все още, за разсипаното ми семейство. Разсипахме го заради дребни глупости, като вашите. Нямаше изневери, нямаше побои, работехме и двамата, парички имаше предостатъчно, детенце - страхотно, ама разбирателство - никакво! Разправии, караници... За глупости!

Здрава, весела и споко!



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: bubble]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 18:22



не точно така, но ако държиш всичко да бъде облечено в цинична форма - да.
Повечето хора действат така. Когато става дума за собствения ти живот - някои се занимават със сапунки и догми. Други просто го живеят. Първите рано или късно стигат до второто. Просто отнема малко повече време.


Моля, не възприемай това лично и, ако те дразни мнението ми, не репликирай - все пак е отправено към авторката. като лично мнение.



Тема Лелеее, Бъбълке, амчи ти си била дамгосана?нови [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 18:54



Еее, защо криеш това от мен??? Ааа, представяш ли си каква стресова сетуация би могла да ми създадеш като те видя дамгосаното голо депе? А?



Тема Ако беше мъж какво щеше да кажеш?нови [re: нeлюбoвницa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 18:58



Интересно ми е! Кажи го, де!

Аз, като мъж, бих казал: Я си *** *******!

-----------

Редактирано от пръстите на левия ми крак!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.