Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Абе, да не съм побъркан, че да те помня, бе!нови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 15:26



Къф го държиш тогава в този клуб? И защо се завираш в чужди разговори и дърдориш неща, без да знаеш за какво става дума? Защо не написа нещо директно в темата?



Тема А, муци, къде се губиш?нови [re: bubble]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 15:32



Стъпките ми да следва??? Виж, като видя случай, като моя веднага се поставям на мястото на мъжа и си фантазирам какви действия на жена ми биха ме извадили от тази мъжка "летаргия". Значи, себе си гледам. Е, това не значи, че всички мъже сме еднакви. Казвам само какво МЕН би ме "превъзпитало" навремето.

Цункам те, костенурчице моя!





Тема Е да де ама ...нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 15:42



нямаме право на потребности, на промени, на някакъв знак за интерес към нас (не говаря като едно време където не си пускаме ръцете и подобни лиготийки). Не искам да го превъзпитавам, взела съм го такъв и не ми е това целта. Опитвах се да се науча да живея с недостатъците му и да ги приемам. Ама това тип безразличие не убива ли всичко?





Тема Допада ми ...нови [re: bubble]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 15:43



мисленето му и затова се "прикачих" към него, нищо че в началото го вбесих





Тема Re: Допада ми ...нови [re: cтpax]  
Автор bubble ()
Публикувано01.06.07 15:52



той така действа отначало вбесяващо и после става добричък...а и наистина ти дава ценни съвети от позицията си на мъж...
Аз наистина навремето много залагах на разговорите, не мога да крещя и да тропам обидено...разговаряхме- но нашата ситуация беше друга...
Слушай Асасин и мисли трезво- недей да мислиш, че да си разведен е нещо бленувано и красиво/въпреки, че аз се чувствам чудесно така:-)/
Успех ти желая, мила !



Тема Re: Допада ми ...нови [re: bubble]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 15:55



Мерси за пожеланията


А думата разведен в интерес на истината по-скоро ме плаши



Тема Re: Допада ми ...нови [re: cтpax]  
Автор bubble ()
Публикувано01.06.07 16:05



да ти кажа честно- не сме много страшни, даже изобщо....майтапя се...мисли ведро и нека усмивката да не слиза от лицето ти-усмивката отваря сърца





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 16:26



Нещата не стават като по филмите обикновено.........Няма идеални хора.
От друга страна, детето изобщо не го меси - като родител имаш задължението да го отгледаш, да го издържаш и, ако можеш, да му осигуриш образование. Но не му дължиш собствения си живот - не дължиш да живееш с някого, когото не обичаш.
Ако не си щастлива...а пък си несигурна...помисли си пак. Жените с дете са дамгосани в България. На тях се гледа като на "втора употреба". Ама -всяко правило си има изключения...
може би най - умно е, да си останеш с мъжа и да си държиш очите отворени за всичко, което се случва и минава покрай теб! Да не се фиксираш в семейството прекалено. То само ще си покаже





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: teano]  
Автор Итa ()
Публикувано01.06.07 16:33



Светът е шарен и има всякакви хора. Нищо не й пречи да опита :).



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Итa]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано01.06.07 16:46



Да опита какво???

Ближи си сладоледа....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.