Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.06.07 10:18



Предложението да минем на имейли все още е в сила. Без да разкажеш по-подробно не мисля, че мога да ти кажа каквото и да било, но също така не мисля, че тук, в публичното пространство ще се отпуснеш и ще разкажеш нещата така, че да може да бъде усетена атмосферата на ситуацията.

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Стига с тия е-мейли, бе!нови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 11:10



Не можеш да усетиш атмосферата на ситуацията??? Хе-хе-хеее! А аз как я усетих, бре, специалистеее???



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано01.06.07 11:42



Прости ми, че го казвам толкова убедено, но... НЕ - не знаеш, хабер дори си нямаш какво имаш. Приела си го като даденост, спряла си да благодариш на ум за това, че го имаш, приемаш го като досадна част от имането на ежедневието. Забравил са, че го имаш, но споко, нЕма да си нито първи, нито последен човек, който ще се усети в последствие, че това което е имал си е струвало да се радва, че го има.

Късмет, дано ти дойде акъла, преди да получиш тук членска карта и да ни наводниш с възсолени течности, бликащи някъде из лицето.



Тема Re: Стига с тия е-мейли, бе!нови [re: ASSASSlN]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 11:58



Интересно ми е, от кога си станал такъв специалист по усещане на ситуациии.
От малък ли си си такъв, или след като се разведе ти се изостриха усещанията?
Друг е въпроса, че има неограничен брой усещания..........ти по кои точно си специалист? Защото като те чете човек, остава с усещането, че владееш само назидателно-ехидно отношение към хората около теб.
Питам щото и аз не съм специалистка.........а човек трябва да се учи докато е жив





Тема Хе-хе-хеее!нови [re: OGNENKON]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 12:14



Уточнявам, че съм писал до конкретен човек, с когото се познаваме лично. И съм турип ухилена физиономия!



"Интересно ми е, от кога си станал такъв специалист по усещане на ситуациии."

Отпреди около три години. Този клуб беше младичък, аз бях с дървена глава, но точно хора с назидателно отношение към мен ме "вкараха" в правия път. Оттогава съм специалист. "Назидателно-ехидно отношение" казваш?! Твоя си работа как ме четеш, къде ме четеш, защо изобщо ме четеш и как ме оценяваш. Разни хора - разни идеали. За мен е важно какъв е ефекта от думите ми към въпросния човек. Самият човек да ми го каже, а не воайори разни-разнообразни!

Хм, не си спомням да съм отправял каквито и да било думи към теб. Би ли ми припомнила!?


"Друг е въпроса, че има неограничен брой усещания..........ти по кои точно си специалист?"

По всички съм специалист. ПоставИ си пред мен - супер специалиста, проблема и веднага ще го усетя.




Тема Миличка, извини ме за нахалството, аманови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 12:21



кажи нещо! Напредък някакъв има ли или стана точно обратното? Съвсем сериозно питам. Наистина ти влизам в положението. Бил съм на мястото на мъжа ти, имал съм жена като теб. Строшихме си главите! Съвсем лекомислено. Даже - безсмислено.

Болно ми става като видя млади хора да се погубват заради глупости!





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: GED Ltd.]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 12:23



Напълно е възможно да не знам, човек оценява нещо чак когато го загуби за жалост.

Затова помолих и за помощ. Но нападките са повече от добрите намерения



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано01.06.07 12:27



Бъркаш, ама сигурно е нормално за ситуацията ти и факта, че отскоро ни четеш. Убеден съм че повечето отзовали се имат най-искреното желание да ти помогнат. А дали ще прочетеш правилно думите им вече зависи изцяло от теб.



Тема Резултата ....нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 12:30



Прибрах се снощи, казах приветливо "Здравей" с усмивка и отидохда си играя с детето в другата стая.Ни звук от мен ни тон (както ми каза). Той си гледаше новините, пуши .... аз преминах през стаята и той ме попита "Какво ми има?" казах "Нищо" и си се върнах в стаята. Той дойде при нас, зададе ми този въпрос още няколко пъти и после си остана пред ТВ. Вечерта като ме видя че сложих детето да спи и почнах да почиствам и подреждам ме попита "Да ти помогна ли нещо?" и това беше. Не съм се натрапвала с думи или действия ... но това не е нормална комуникация между женени





Тема Ами не е !нови [re: cтpax]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.06.07 13:08



Човека е усетил че си притеснена и те е питал няколко пъти.
Ти си отвърнала че няма нищо. Какво очакваш да стане ? Да ти казвам ли кой нарушава нормалната комуникация в случая ?
Мъжа ти няма кристално кълбо да отгатне - седнете и говорете. Това е нормалната комуникация - и то ако може често, да не остават висящи проблеми и от мухата да става слон !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.