Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Май е много често срещанонови [re: cтpax]  
Автор Kaliandra (новак)
Публикувано31.05.07 21:08



Това звучи много типично за проблемите в общуването между мъжете и жените. Много често мъжете обичат силно, и въпреки това се прибират вкъщи, сядат пред ТВ и мълчат. И жените се побъркват. Ние искаме да говорим, говорим...А точно, когато им се мълчи, те не искат да бъдат безпокоени...Има хубави книги по тази тема " Мъжете са от Марс, Жените от Венера " . Има ценни съвети в тези книги и си заслужава да се прочетат. Много повече от разните сериали

. Ясно е, че когато реакциите в теб напират, съветите в една книга не могат да те спрат. Колкото и да ти са ясни нещата на теория, това не ти пречи да се дразниш. Но поне може да ти помогне да го разбереш. Много е важо да вярваш, че те обича. Може би трябва да поговорите как да ти го показва повече , да му обясниш, че имаш нужда от това.
Колкото до развода - една моя приятелка реши да се разведе от скука. Женени от 7 години, без деца - семейният живот и се стори скучен и тя реши да намери начин да го разнообрази като се разведат. Момчето много страдаше от тези и безумия, но какво да прави . И когато разводът стана факт, той се изнесе от живота и. И сега тя полудява от това разнообразие. Страда ужасно много, защото разруши това, което имаше, за да го оцени.
Пожелавам ти да оцениш това, което имаш, докато го имаш !




Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Severous_Snape]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:14



Да знам. Преди време семейството ни преживя много силна лична драма. Тогава бяхме много привързани и я преживяхме заедно, но постепенно настъпи отчуждението и се стигна до тук





Тема Разводанови [re: Kaliandra]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:17



искам да е последният вариянт. Прекалено много сме преживели заедно, били сме един зад другг, имаме и дете, което разчита на нашата любов и всячески се опитваме да го възпитаваме в среда пълна с любов, за да гледа и то на света по този начин. Но нещо куца и намеренията ни не се получават.





Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторCтpaнниk в нoщтa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:39



Говори ли сме няколко пъти, той все ме пита аз какво искам и очаквам, аз дори незнам

Хм, май всичко е ясно. Ассасин е прав. не знае какво иска.

Защото, ако знае какво иска, ще може да определи какво й липсва.
А, тя иска-ЛюбоФ като на филм.

От друга страна, това може да са първите признаци на слабия брак.
Ама, да каже какво иска.
Тя да размисли и да си определи.



Тема Re: Хейй сега скъпа ще ти обясня неща,нови [re: cтpax]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано31.05.07 22:07



НИКОГА не излизам дори от вкъщи ненагримирана, неналакирана, облечена без вкус или чорлява

Ха, това ми звучи познато.
Бившата ВИНАГИ излизаше от вкъщи добре изглеждаща.
А, като се върнех-за мен НЯМАШЕ гримирана и нагласета съпруга.
Е, тогава за кого се гласеше?????????????????????????????



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: cтpax]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 23:41



Аз пък съм жена. И да ти кажа. Аман от жени, които не знаят, какво имат

и от глупост си провалят живота - ама не проваляш само своя, ами и този на съпруга и детето си. Ти онези думички "в добро и лошо, докато..." - и т.н., с кой акъл си ги казвала?
И, ако ти се струвам рязка (ама да знаеш, била съм в такава ситуация и знам какво става) - по-добре ли ще се чувстваш сама? без него? Я си седни на .... и помисли като останете само ти и детето...как ще ти е? Че и да знаеш, че сама си си го направила? И защо мислиш, че от теб зависят нещата? Моят мъж се изнесе, когато чу за ен-ти път да си събира багажа, щото повече така не мога...На кой, мислиш, му беше по-зле? Уф. Ядосах се на себе си. Впрочем, ти на колко години си? Аз поне се оправдавах пред себе си с младост и незрялост. И нямам дете, зависещо от мен. Ако си над 30, такова държаниЬЕ просто не ти върви.



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: Дapeнa :-)]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 23:46



Дарена, извинявай, изпреварила си ме...дори не бях прочела мнението ти

- бързах да споделя личен опит.



Тема Добрутро!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 07:28









Тема Re: Хейй сега скъпа ще ти обясня неща,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 08:53



Добре уточних, че не се гримира за някой на улицата, първо за себе си, второ за съпруга си, да не вижда прислужница в мое лице, а добре поддържана и изглеждаща съпруга и майка.



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: wolf4e]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 08:55



Нямам още 30






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.