Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано31.05.07 13:35



Мисля, че бъркаш понятията вътрешно неутовлетворение и временни проблеми с желанието за развод. В случая разводът няма да ти реши проблемите.
Седни си малко на дупето си и му отпусни края. После се вземи в ръце и почни да решаваш проблемите един по един и по приоритет. Освежи това, което е набрало прах. Нека инициативата да е твоя. Не се юркай да переш и гладиш в двата часа преди мръкване. И утре е ден! Отделете си време само за вас. Мъжът ти явно е свестен човек. Опитай се да му видиш плюсовете.



Тема Но не разбрахнови [re: cтpax]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.05.07 13:40



ти какво правиш за да я няма сивотата ?
Или просто чакаш ?



Тема Аз съм мъжът ти! Давай да разговаряме публично!нови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано31.05.07 13:51



Щом вкъщи не можем да се разберем - дай да говорим тук. Казвай какво искаш! Пак казвам, че не мога да ти чета мисллите. Но тук с удоволствие ще ги прочета.

Тъъъй, мила моя, значи ти се въртят из главицата мисли за развод??? Хм! Добре деее! Не сме се били разбирали! Казвай ми кусурите, които да се опитам да поправя! Честно и откровено.

А, аз в замяна ще ти кажа какво не харесвам у теб.

Цункам те, миличко!



Тема Re: Внимавай!Това са сериозни неща!нови [re: cтpax]  
Авторнeлюбoвницa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:55



1.Разводът не е шега
2.Започни да четеш тук, има страхотни и много полезни неща
3.Много внимавай с тези си мисли, защото те са началото на постъпки
4.Ако не ти влияят добре филмите, занимавай се с друго
5.Дефинирай трудностите между вас (има ли проблеми, ама честно, без да си измисляш несъществуващи такива), защото осъзнаване на трудностите позволява тяхното избягване
Успех!



Тема Re: Поредната си! Нищо ново!нови [re: cтpax]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано31.05.07 13:58



Е, аз не съм ядосана на никой ... но бих ти казала същото - който си няма проблеми сам си ги създава!
... И спри да гледаш сапунки – вредят ти!

Май не си даваш сметка какво имаш. Нищо, дерзай, ... може и да разбереш ... но обикновено става след като го загубиш.

Дано намериш смисъла на живота си и радостта в него, преди да си направила някоя глупост, която ще обърка твоя живот и живота на една камара хора около теб – от сърце ти го пожелавам



Тема Благодаря ви!!!нови [re: нeлюбoвницa]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 14:05



Ще премисля нещата основно. Помощта ми беше от полза



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Автор Итa ()
Публикувано31.05.07 14:31



Прекрачи границата ми на търпимост и тогава разбрах, че повече няма да го бъде. Моят случай обаче е от лошите - от тормозените съм.

Послушай съвета на АSSASIN и започни да се държиш с него така, както искаш той да се държи с теб. Бъди нежна, внимателна с него. Радвай се, че се карате само за дреболии, а големите проблеми преодолявате заедно. Това си е съвсем в реда на нещата. Хич не си стигнала до там че да се развеждаш.



Тема Хайде, скъпи ти си ...нови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:09



Да говорим ...
Какво липсва ли, да помисля - къде отиде нежността, къде отиде онзи поглед, къде отиваш ти самият като се прибереш в къщи. Говори ти се, а думите са през теб и някъде в пространството се реят. Прегръщам те, а температурата е под нулата. Прегръдката важи само когато ти я искаш. Същото важи за милувката. На всяка моя дума се изсипват отгоре поне още 5 твои, последното мнение винаги е от твоя страна ... Разсеян до краен предел, дори молба за някаква задача или услуга витае и тя някъде там ...


Жалко само, че от другата страна няма нищо.
П.П. А това със сапунките беше само метафора .



Тема Дapeнa :-)нови [re: Дapeнa :-)]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:12



Съгласна съм, че съм още в началото. Както казах нямам намерение да се развеждам и да страдат хора преди да съм убедена в решението си. Затова исках да чуя опита ви. Знам какво имам, но факта че нещо ме човърка, че се върти тази мисъл в главата ми нещо не е наред.



Тема Re: Преди доста време една жена сподели тукнови [re: ASSASSlN]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:16



Лошото е, че ако аз се държа така ще стигнем по-бързо до развод.

Защо си мислиш, че само ние мрънкаме без повод, че само ние сме с бръмбарите в главите ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.