Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: Гepи]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:19



Жалко е ,че децата ни живеят точно в такава среда.
Жалко е , че едно 5 годишно хлапе казва- обичам мама, обичам тате и Росен( поредното гадже на майка му).
И това ако е нормално??????????



Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
Авторvesi7 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 08:01



Mnogo dobre znaja, che spodeljaneto pomaga i drugite mnenija - sushto. No tova e vremenno. Zashtoto vseki ima svija lichna istoria, kojato pridava smisul na negovoto povedenie, reshenija, misli, deistvija. Iskate li profesionalna pomosht? Semeen terapevt sum.



Тема Хе-хе...нови [re: aни]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.06.07 08:26



Жалко е ,че децата ни живеят точно в такава среда.
Жалко е , че едно 5 годишно хлапе казва- обичам мама, обичам тате и Росен( поредното гадже на майка му). И това ако е нормално??????????

Че какво пък толкова му е жалкото или ненормалното?!?


Детското сърце е голямо и колкото повече любов има в него и около него - толкова по-добре за самото дете.
А то иначе едно дете може и само и с мама и тате да си живее във формално семейство, но ако не се усеща обичано и само не обича - пак няма да расте здраво и щастливо.

Щом детето е казало, че обича този Росен - то явно се чувства добре с него...
Да, жалко, че Росен е "поредният" на майка му и че тя не е случила още първият път / след развода/ на мъж за нея - но пък къде е казано, че няма да се окаже "последен" този път и това да е късмет и за тримата.
В крайна сметка децата не бива да растат в саксия - колко по повече хора присъстват в живота им, за да им дават добър пример, толкова по-хубаво!

Дъщеря ми, например - обича мен, обича баща си и обича Ники - моят приятел, харесва новата жена на татко си и обича малката си полусестричка!
Толкова много хора, на които да се усмихне, когато е щастлива и на които да се опре в случай на нужда...
Нищо жалко или ненормално... това е животът!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Хе-хе...нови [re: MamaNetty]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 12:14



Но същото това дете е при баба си на село, защото всички много го обичат, но нямат време точно за него сега!



Тема Re: Хе-хе...нови [re: aни]  
Авторжeня (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 14:52



Животът на село е толкова хубав с този чист въздух
Пък и като се върне може вече приятеля на мама да се казва Коста и то няма да страда. А и така детето се учи на доброта и да свиква с много хора.



Тема Re: Хе-хе...нови [re: жeня]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 14:59



Явно аз съм със стари разбирания, но нещо не мога да приема, че така детето се учи да бъде добро.



Тема Re: Хе-хе...нови [re: MamaNetty]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано03.06.07 17:46



Подкрепям!


В добавка ще кажа, че
"В крайна сметка децата не бива да растат в саксия - колко по повече хора присъстват в живота им, за да им дават добър пример, толкова по-хубаво!" не само онези, които им дават "добър пример" са полезни! Понякога сблъсъкът с лицемерие, лъжи и фалш (от "добрите" лелки и чичковци в живота на мама или тате) също е от полза - за да може да сравнява и отсява. За да може да оцени навреме родителите си. За да разбере, че не винаги хората са това, за което се представят и колкото по - рано, толкова по - добре!



Тема Re: Хе-хе...нови [re: жeня]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано03.06.07 18:31



И така в поредицата от кандидат татковци, как ли ще се ориентира точно кой е ТАТИ като няма връзка с истинския ТАТКО въпросния малчо?!


Но пък ще расте в доброта и ще свиква с многото хора, какво от туй че е лишено ото контакта му с ТАТИ!

Ближи си сладоледа....

Тема Re: Как разбрахте дали е време?нови [re: cтpax]  
АвторCтeфи (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 13:35



Млада госпожо,
Прочетох внимателно за Вашите съмнения. Смятам, че още Ви е рано
такова рещение.Не вярвайте за всичко на филмите-те са образ на нечие чуждо мислене, но не и Вашето. Щом секса е на ниво - имате големи шансове
да останете у дома. Харесват Ви! Останете при него!



Тема Що за изблик? Разбирам, че си объркана и изнервенанови [re: cтpax]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано04.06.07 14:40



Де да го знам изхода къде е? "Разбрах, че сте били като нас, а изхода какъв е? Като вас и след години да съм тук рамо до рамо с теб ли? Има ли решение на проблема или и какво е то естествено. Ти като преминал през това може да помогнеш".

Защо ми се караш? Опитвам се да помогна. Типично женска ти е реакцията. Обвинаваш, обвиняваш... Добре, деее! Проумя ли какво ти писах най-горе? Писах ти, че и двамата сте невинни! Не си, виждам! Еее, не искаш да пипнеш нищо у себе си. Аз какво да направя??? акво да е това чудодейно лекарство, което да предпиша?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.