Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Това КОЙ го написа при първото си появяваненови [re: Ryan]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 18:45



в тази тема???

Мисля, че не е удачно да говориш с въпросния приятел - нямаш място в тези отношения...

Да беше ме напсувал - по-добре щеше да ми е! Езоповския стил на писане ми е извЕстен, айде - без тия номера!

По повод на КАКВО го написа? Откъде ти дойде на акъла този вариант на действие на бащата? Недей да се правиш на умряла лисица!

МислИ каквото си щеш, критикувай, но аргументирано! С'Богом!

Редактирано от ASSASSlN на 01.06.07 18:48.



Тема Re: Предлагамнови [re: ASSASSlN]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (новичка)
Публикувано01.06.07 18:53



само леви пръсти - само такива имам!





Тема Разговорът ни става surreal but nice :)нови [re: ASSASSlN]  
Автор Ryan ()
Публикувано01.06.07 19:10



Ще ти дам пример за заяждане, за да разбереш разликата:

Заяждам се сега:
- Честито пълнолуние! Настъпило е по всички небесни и клубни признаци!

(Всеки път се ядосвам на себе си, когато вляза в дискусия с известна форумна шматка по пълнолуние. Тържествено обещавам оттук насетне да проверявам

преди да участвам в масово убийство на време. Препоръчвам сайта на всички имащи този мой проблем.)

Не се заяждам, когато:
- Изразявам мнение различно от твоето. Защото, ако и да не искам да наранявам твоята крехка клубна душа, някак си не смятам, че трябва да се въздържа да пиша на друг човек, поставил свой въпрос, очакващ вероятно да получи повече мнения, за да направи своя избор.

__________
Бъди звезда, небе ще се намери!

Тема Чекай, де! За хора с две леви ръце съмнови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 19:20



чУвал, ама за хора само с леви пръсти - не! Хм, шашваш ме. От кое африканско племе си?

Хе-хе-хеее! Сетих се за една статия преди мнооого време за "шестаците". Сериозно, ееей! Нищо "жълто" нямаше в нея. Мнооого преди появяването на "жълтуризма" беше. Мдааа! "Шестака" го имаше на снимка. Разперил си беше дланите. Трите му имена имаше, селото! Всичко!

По шест пръста на ръцете! Истина, бре! (Как ли показва среден пръст???:)

НапомнИ ми, някой друг път, да потърся нещо по въпроса. Може и да намеря.

Уф, казах ти, че бързам, що ме дразниш???





Тема Писна ми, бе!нови [re: Ryan]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.06.07 19:31



"Не се заяждам, когато:
- Изразявам мнение различно от твоето."

Абе, ти ще кажеш ли нещо ясно и точно или само ще мелиш като ярмомелка?

Баси! Човекът дойде при нас, поиска съвет, всичко си каза. Каза, че е изпробвал това, което ТИ предлагаш, но няма ефект... Поиска нещо друго...
Аз каквото можах - предложих. Прав ли съм, крив ли съм??? Кажи нещо критично по мой адрес, с аргументи ПРОТИВ ! Ако бащата проведе такава среща, с какво би НАВРЕДИЛ на дъщеря си?

Ти какво - бля, бля, бля...?

Махай ми се от погледа в тази тема! В пълнолунен цикъл си - вижда се! Аз съм в последна четвърт! И Венера нещо ми убягва, и Зорница, а обратната страна на Луната хич не я виждам. Плутон го ликвидираха... Бамааму, имаше го в хороскопа ми, сега к'во? Да се беся лиии?

Чао, изчезвам до понеделник! Празник на розата има, няколко чака вече изтървах заради теб!



Тема Re: Чекай, де! За хора с две леви ръце съмнови [re: ASSASSlN]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa (новичка)
Публикувано01.06.07 19:50



А на лява ръка виждал ли си десни пръсти?





Тема Re: Писна ми, бе!нови [re: ASSASSlN]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано01.06.07 22:06



Асасине,

Поправи си тона ако обичаш. Ако не можеш да водиш цивилизован спор (макар и често без предмет), просто не пиши. На мен лично ми писна да чета виртуалните ти 'крясъци' и съм убедена, че не само на мен ми омръзнаха. Претендираме, че тук държим на спазването на добрия тон. Хайде сега да го докажем!!!



Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!

Тема Re: Ами сега?нови [re: Дeжa вю]  
Автор s_m (непознат)
Публикувано02.06.07 00:21



Аз бих положила максимални усилия да ги разделя, защото не може да се търси щастие сред нещастието на две деца и една жена.
На всички е ясно, че рано или късно и тя ще бъде изоставена.
Родителите на моя бивш съпруг до последно го защитава и ме обвиняваха, че си измислям и друга жена няма, но сега няколко години след развода запяха друга песен.Страдат и съжаляват, че навремето не ни помогнаха, а защитава сина си.
Родителите не са само да галят и защитават, понякога трябва и да застават на страната на справедливостта, а сега тя е на страната на две невинни деца.
Може да не съм права, но така бих постъпила аз ако бях на твое място.
Може да й помогна и работата да си смени, дори и малко безработна да остане.



Тема Re: Радвам се за завържем лафче, нонови [re: ASSASSlN]  
Автор anbra (аз)
Публикувано02.06.07 00:52



за нашите хубостници... Кажи две приказки накъде сте вие.
По темата - не мисля, че разговор с господина -любовник би бил полезен, първо, защото няма да му хареса някой да се меси в неговите неща, второ, защото явно му е добре с момичето засега, трето - едва ли има намерение да се развежда, четвърто - може би му е известен принципа - "разделяй и владей", така че колкото му е паднало да се възползва без риск от ситуацията, толкова ще го прави. А може и временно да е влюбен - нормално е. Но не е малоумен и си знае интереса и границите.
Този разговор ще донесе негативи на родителите - те ще влязат в конфликт със собственото си дете. И оттам нататък, можем само да се надяваме негативите да не са съвсем негативни... Но една влюбена жена е нещо опасно и несусветно - тя няма особено здрава мисъл в главата си и е готова на куп идиотщини и то с дългосрочни последствия. Затова такъв разговор не е препоръчителен - много се залага, а шансът нещо да се спечели е минимален. Да разчиташ на чуждия човек да направи жест си е умряла работа и то, когато противоречи на собствените му, макар и моментни, интереси.
Та така мисля аз.
Как е твоят младеж с любовта и учението? Дали ще сме живи да ги видим завършили...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Никът ти е "Дежа вю"-нови [re: Дeжa вю]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано02.06.07 01:31



-дали не намеква това, че подобна ситуация не ти е непозната и на теб?

Казват, "когато фактите говорят - и боговете мълчат". Аз бих го перефразирала така :"Когато сърцето говори, всички думи са излишни"
Изслушвай я. Това е единственото нещо, от което се нуждае всяко дете в подобна ситуация. Особено поотрасналите! Ако искаш да я посъветваш, не го прави директно - нямаш право да й се месиш. Накарай я тя сама да стигне до нещо. Ако държи на своето и двамата се обичат - помогни й. Бъди на нейна страна всячески! Не я съди. Не робувай на това, какво ще кажат лелките, съседките и братовчедките! - напротив - защити я от тях. Останалото - Божа работа!
Повярвай - ако мъжът толкова много я обича, та да е готов да се разведе, значи бракът му отдавна е приключил на практика. Останалото са бюрократични формалности.
Естествено - друг въпрос е, дали наистина ще го направи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.