Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Връзка 4 в 1нови  
Автор galiaV (витален)
Публикувано17.05.07 15:50



Уважаем клуб, бих искала да разкажа за нещо което ми се случва и не мога да намеря решение на проблема.
Имам (може би е по-точно да се каже имах) връзка с колега по-възрастен от мен с 11 години. Аз съм на 31г. И двамата сме семейни с по две деца. Влюбих се в него до полуда. Обичах го без да питам, без да искам, без да зная. Бях готова на всичко заради него.Беше за мен всичко онова което не съм имала. Обожавах го. Правехме секс.
Впоследствие разбрах че освен съпругата има и интимна приятелка от 26 години, води полов живот и с още една жена. Въобще 4 /или повече/ в едно.
Ужасих се, говорихме. Каза че той си е такъв влюбчив, обича жените и че аз не мога да искам от него да не прави секс и с други.
Със съпруга ми имаме сериозни брачни проблеми. Не зная докога ще сме заедно. За мен колегата беше олицетворение на всичко което съпругът ми не е: сериозен, отговорен. За кратък миг и всичко се срина.
Имам нужда от стабилен човек до себе си, който да ме подкрепя и обича.
Опитах се да приема, да помисля, да разбера. Но не мога. Не е любов това. На мен той ми изпълва мислите, а в същото време между два SMS-а да прави секс с друга - не мога да го разбера. Мисля че това е краят.
Кажете ми вашето мнение, Моля Ви! Бъдете критични ако е необходимо, искам да разбера аз ли не мисля съвременно или наистина нещата не са добре!



Тема Re: Връзка 4 в 1нови [re: galiaV]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 16:16



Аз мислех, че само съпругите са ревниви!
Сега излиза, че и при любовниците има ревност!
Защо така?



Тема Re: Връзка 4 в 1нови [re: galiaV]  
Автор GED Ltd. ()
Публикувано17.05.07 16:28



Здравей!

Пиша, защото нямам много какво да ти кажа


Тук понякога се споменава едно заболяване, един синдром, но други ще ти обяснят за него. А ако поогледаш, ще намериш в клуба и други теми, подобни на твоята, някои съвсем отскоро.

Типичен пример си за ..ох, хайде няма да се обиждаме. Между другото, казваш, че имаш нужда от еди-какъв-си човек до себе си. А ти можеш ли да бъдеш такъв човек? Някак, падам си консерва и си гледам на едни определени теми, свързани с едно течение от тематиката на клуба, по моя си несъвременен начин. И когато се започне тръшкане, че видите ли, този с когото изневерявам аз не ми е верен, някак ми се разваля другарския тон на писане.
За двойните стандарти иде реч.

П.П.: Абе, я ми обясни, моля те, като на консервативен архаик, що е туй "мисля съвременно", в контекста на разказ за извънбрачни връзки. Че да се "поотракам"



Тема Re: Връзка 4 в 1нови [re: galiaV]  
АвторOGNENKON (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 16:36



Колкото и гадна да е ситуацията, едно не може да се отрече на въпросния господин.Постъпил е ПОЧТЕННО, като ти е казал как стоят при него нещата.
Представи си, че те беше залъгвал как само тебе обича...........така, че избора си е само твой, или приемаш ситуацията, или първо си изясняваш отношенията със съпруга си и после търсиш това което смяташ, че ти е нужно.



Тема Re: Връзка 4 в 1 [re: GED Ltd.]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано17.05.07 16:40



Изпревари ме:)

C'mon, meat!

Тема Re: Връзка 4 в 1нови [re: GED Ltd.]  
Автор galiaV (витален)
Публикувано17.05.07 16:44



Прав си GET, да ме съдиш. Самата аз се осъждам много повече. Върших неща за които никога не съм мислела че ще върша. Сгреших. Но не съжалявам за грешката.Не съм светица. Макър и за кратко обичах силно и ако бях намерила ответственост нещата щяха да стоят по съвсем друг начин, съгласи се.



Тема Виц по тематанови [re: galiaV]  
Автор terracot (минаващ)
Публикувано17.05.07 16:47



Един човек отслабнал страшно и отишъл на доктор.

Докторът попитал дали води редовен живот.

Слабият човек отговорил, че води адски редовен живот.

Докторът го помолил да опише дневния си режим.

- Ами, сутрин се будя и оправям жена си за да знам че съм и пръв за деня.
После отивам да работа и оправям секретарката на шефа,
докато той не е дошъл.

После оправям моята секретарка.
В обедната почивка - трите счетоводителки.
После някоя от чистачките.
После моята секретарка, а като си тръгне шефът - и неговата!
После в къщи при жена ми да съм и последен за деня.

Докторът:
- Хе хе, ти от толкова много секс как няма да отслабнеш?!

Пациентът:
- Ох, от секса ли било! Аз се притеснявах да не е от чекиите нощем в банята!



Тема Re: Връзка 4 в 1нови [re: galiaV]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано17.05.07 16:53



Здравей, Галя!
Ами мисля си, че вероятно е по- добре да се задълбочиш във връзката си с брачния ти партньор. Проблемите, които имате, все трябва да намерят някакво разрешение. Би било по- честно и за двама ви.
А що се отнася до третия в случая, той ми се вижда ясен. Човекът си има някакви сексуални недостатъци в семейството, които компенсира не с една, ами с две любовници. Кой знае дали отнякъде няма да се появи и трета?!

Вижда ми се безкрайно несериозно да разчиташ на него за каквото и да било и да се надяваш на нещо.
Засега- толкова.



Тема GED намеква за синдрома, открит от меннови [re: galiaV]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано17.05.07 16:59



Много сте ми забавни такива влюбени! Едно и също пиша вече от няколко години тук. Изприщиха ми се пръстите вече. Доктор психо-куку-терапевт съм, ама все без пари работя. На доктор Ох Боли приличам. Ти ще си последната, на която ще обърна внимание безплатно. Утре си отварям клиника и ще си плащате!

Теб те регистрирам като Синдром на междуразкрачието № 161.

Да не би да си мислиш, че случая ти е уникален??? Амиии, няма такова нещо, затуй се успокой и приеми нещата като нормални. В твоя случай, обаче, има някакво отклонение от регистрираните от мен досега симптоми. Благодаря за информацията. Засега този вид мутант на синдрома ще го нарека "Любовникът ми си има и други любовници. Ревнувам. Срината съм. Какво да правя?"

Тъй. Не казваш от колко време си болна. Кога те прихвана влюбването? Преди колко време?

Моите констатации са, че болестта се развива между три месеца и година. Характеризира се с изтичане на мозъка на болните от главата - между краката. При това положение болният губи представа за реалността, заживява с някакви фантасмагорични мисли, изпада в някакъв екстаз.

С по-малко думи - изключва му се съзнанието!

Като премине болестта, мозъка бавно се връща на мястото си. Ела утре в клиниката ми да ти дам един месец болнични да си ближеш спокойно раните.

----------------------

Я, разкажи какво във взаимоотношенията с мъжа ти не е наред.

"За мен колегата беше олицетворение на всичко което съпругът ми не е: сериозен, отговорен." Може и да е вярно, че мъжа ти е несериозен и безотговорен, но на мен ми се струват пресилени тези думи. Разкажи, моля те, по-подробно. Не се страхувай, че той може да те разпознае тук. Със сигурност ще повториш обвинения, които се появяват постоянно тук.

Пиши, не се притеснявай. Затова сме се събрали тук. Прости ми, ако съм ти прозвучал иронично, ама вече ми е смешно като прочета такова оплакване. Всяка седмица има по едно такова. Тази - даже стават две с твоето.

Здрава и весела.

Забравих. На първо четене мога да ти предложа нещо. Кофти е, че сте колеги. Първо. Осъзнай, че всичко е приключило. Трудно ще ти е, но все пак - опитай, вместо да се тюхкаш и вайкаш и нищо да не предприемаш. Второ. Дръж се с него сухо, колегиално и нищо повече. Опитвай се да се усмихваш.

Напомням ти, че ми се иска да разкажеш за проблемите с мъжа ти. Наистина ли е пропаднал брака ти? Сериозно питам, защото има много случаи на прибързани решения за развод. После идват и реват: "Разбих си семейството. Много съжалявам за лекомислието си. Сега какво да правя?"

Редактирано от ASSASSlN на 17.05.07 17:05.



Тема Re: Връзка 4 в 1нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор galiaV (витален)
Публикувано17.05.07 17:04



Благодаря ти Pipilota. За да не звуча неискрено бих искала да разкажа нещо за семейството си. Имам две чудесни, прекрасни момчета. На 8 и на 7 години. Бракът опитваме да спасим почти откакто е тръгнало. Съпругът ми има проблеми с алкохола. Само аз работя. Той работи на хората за едното пиене. За по 2 до 5 лв.
Продава из къщи разни неща. Не си мислете че от свободия се загледах в другия. Той беше така сериозен, така работлив и точен. Знам че беше грешка и това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.