Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Той се върна...нови  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано12.05.07 16:38



Той се върна/бившия/ бездомен, безнадежден и унил.А точно бях започнала да вярвам в новото си бъдеще.Ей така, след година-две извън дома, купи бира и цаца, изми фритюрника, банята, а после си легна до мен.Подреди масата и всичко започна уж или всичко продължи все едно никога и нищо не се е случвало.А моят живот е вече много, ама много различен.Има вече друг смисъл. Но не можах да мръдна, дори да отворя устата си за протест.Просто оставих нещата хей така!Аз просто искам да се оплача, ама всъщност не знам дори това ли искам

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Той се върна...нови [re: tyrsiistina]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 16:46



Не той се е върнал - ти си го пуснала


то лошо няма ако го искаш, ама нещо май и ти не знаеш...



Тема Re: Той се върна...нови [re: :))))]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 17:01



По принцип и на мен ми се ще да напиша "Тя се върна", ама дали найстина искам да се върне?! Щото сега ако се върне честно казано не знам "какво да я правя", в смисъл как да се държа с нея, като с каква... на 2-3 месеца след раздялата като искаше да дойде за няколко дена докато си намерела квартира не я пуснах /то да не е хан тука/, а и бях прекалено обиден от изневярата и несигурен от кражбите. Преди няколко дена пък сапах при нея / на друго легло/ и ми беше адски дискомфортно. Цяла вечер почти не мигнах, завивах си ги както преди, при най- малкия звук на бебо подскачах, но всичко ми беше странно неприятно. От една страна бях с тях в една стя, а от друга трябваше да се държа като гостенин...Чуствам живота и мислите си още преплетен с нейния, но знам и че трябва да стоя настрани /ако не завинаги, поне засега/. Та не го знам твоя и теб и какво ви е било, но ми звучи много странно ей така да звъннеш на вратата с цаца и бира, да хапнеш и да си легнеш до бившата си жена:)



Тема Re: Той се върна...нови [re: :))))]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано12.05.07 17:05



Да, а си мислех че го искам.Даже мислех да се разведа и да го направя любовник.Е, вече не ми е интересно! За да се върне, трябва да го е заритала и последната.Всъщност и аз открих убавци, а той ми казваше, че за нищо не ставам. Защо да ги наранявам момчетата и да ги лишавам от скъпоценната си личност?Какво да съм правила със свободата си ли?Да, да,!Колко е хубаво, ако знаете!И децата ми бяха щастливи и му го казаха.И какви неща още му казаха, направо ми домъчня за него!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Той се върна...нови [re: tyrsiistina]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано12.05.07 17:16



Не ми се сърди, ама си луда

няма връщане

все един ден ще го разбереш



Тема Re: Той се върна...нови [re: :))))]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано12.05.07 17:20



Божее, ето още едно доказателство, че няма мъже/жени! Предателството ходи по хората.Просто аз съм по - стар случай от твоя във форума. За да не те карам да ровиш назад :Той беше изгонен от дом , в който е живял 18 години, но не смяташе за свой.Скандали, изневери,пиянство, тормоз всякакъв, конкуренция в работата и предателства. Остави ме или аз го изгоних не изяснихме, но аз останах в този дом с двама тийна, единият тазгодишен абитуриент, без финансова подкрепа.Дори и разделени се срещахме, навиквахме и....Дори бях заченала и явно хормоните ми бяха увредили мозъка, та бях решила това за развода и любовничеството.Оф, дори не знам какква иконка да си сложа1

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Той се върна...нови [re: Orcad]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано12.05.07 17:21



Аз, това поне, вече го знам.

И двете, де!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Редактирано от tyrsiistina на 12.05.07 17:22.



Тема Re: Той се върна...нови [re: tyrsiistina]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано12.05.07 17:25



Ми ади де

аз съм се представил в камара теми
баш тука
в клубчето
и теб те чета и ти се чудя на акъла

ама
изборът си е твой
явно имате с твоичкия нещо, дето ви връзва на фльонга
друго обяс няма



Тема Re: Той се върна...нови [re: tyrsiistina]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 17:29



Е виж при всеки случая е различен. Мен основно ме напуснаха, защото 7-8 месеца и нагоре освен, че бях объркан и несигурен се опитвах основно да мисля за бъдещето и изтървах настоящето - искаше ми се дотолкова да осигуря всичко занапред, че в един момент може би изтървах нишката, защо и за кого го искам...станах някакъв от работа - вкъщи и прочие. МИлсех за след 2 години, но не и за след 2 минути или за след 2 часа! В един момент станах Несебе си. Убавици и аз съм срещал, ама тя все още ми е най. Пробвах и с любовници ама пак не става. Абе бях се изнервил тотално от толкова мисли накуп в главата си. Нито съм имал любовници / то и как ли след като макс 20 мин след работното време си бях вкъщи освен ако не пазарувах нещо си/ , нито съм ходил по казина или механи след работа с приятели и т.н. та понякога като чета такива неща ми става още по-мъчно. Като съм бил в командировки в чужбина винаги като съм се връщал съм казвал "ето толкова спестих от командировъчните" и ги оставях... явно прекалено много се опитах "да стегнем коланите" и... знам ли и аз. Е не ме разбирай погрешно - почти всеки ден излизахме, но скромно. Е за нея все беше еднообразно. Май е по-лесно да си любовник отколкото съпруг. Аз лично трябваше да бъда и пробивен и перспективен и амбициозен и любовник и приятел и възпитател и довереник и бавачка и забавен и разнообразен - е не можах да се справя с всички функции. А като каталясам към 22 ч или пък като исках да си почина събота ставах и "пенсионер". Да не говорим че събота и неделя имаше и др неща да правя. Та като ви гледам как си ги приемате им завиждам на вашите. А аз макар и не много бях осигурил дом /приличен/ и дотолккова успявах, че да може и да не работи и да не сме богати, но не и притеснени. Завиждам на бившите ви.



Тема Re: Той се върна...нови [re: :))))]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано12.05.07 17:40



Недей им завижда, приятелю!Имах време за размисъл и срещи с приятели от двата пола.Съпругът на приятелката ми ни извика на 12.3. да ни почерпи за 8-ми март. Много обичал да слуша женски разговори. Натряскахме се с Руски стандарт и аншуа и направихме откритие:речник от мъжки на женски.Струва ми се, че това е много съществен проблем:Или не си говорим,или като си говорим не се чуваме или просто се надвикваме.
Та така този 8-ми март го празнуваме почти всяка седмица, а аз мога да дам скромно предложение да си направим тоя речник в любимото форумче.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.