Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Добре, де...нови [re: tyrsiistina]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 11:28



Продължавам да съм шокирана от постъпките на тази дето уж търси истината! Какъв ти е проблемът на теб тогава? Ами стой си с него и не се оплаквай после - явно това си търсила. А за младежите може да ги "наглежда" и ако не живее при теб, но това отново си е твой избор. Със сигурност си доста неориентирана в исканията и целите си!



Тема Re: Добре, де...нови [re: Eднa]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано13.05.07 11:35



Първо не търся "уж" истината и второ къде видя"постъпки"?Ако се ядосвам на себе си то е че не се чувствам безсилна да се противопоставя твърдо.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Добре, де...нови [re: Hoй]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано13.05.07 13:49



Признавам си, че и аз чаках малко обяснение по това:-)) Добре е, че не се ядосваш прекалено. Аз също съвсем в началото смятах да пътувам и поканих мъжа ми да постои няколко дни с детето. Отказа, разбира се, но въпреки тревогите на всички около мен, че щял да изнесе къщата, не ми пукаше, стига детето да е в сигурни ръце. Всичко ще се оправи, исках само да кажа, че подкрепям "по-малката злина" и ти стискам палци да се изясните и уравновесите по-бързо.

- - - -



Тема На бодлива краванови [re: tyrsiistina]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.05.07 13:46



Бог рога не дава.
Знам че пак ще се пробваш да си го тълкуваш както ти е удобно.
Ама гледам тоя път и себе си не можа да убедиш.





Тема Братче,нови [re: Hoй]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.05.07 13:48



на теб по принцип съм ти задължен от едно време още.
Ще си позволя да те посъветвам - не и се смей. Организирай си у дома гръцка таверна - и и дай да чупи гипсови чинии

Явно я бива момата.



Тема Re: Той се върна...нови [re: tyrsiistina]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано14.05.07 16:36



Божее, хора!
Защо си позволявате да живеете един полу-живот - умът ми не го побира!


Съчувствам, жал ми е и много ме е яд!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Той се върна...нови [re: tyrsiistina]  
АвторMarkizata (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 19:28



Хей на това му викам, не знае, яде ли му се, е*е ли му се...или му се спи!


Оплачи се, душко, оплачи се! Докато мъдрите се намъдруват, наоплакват и начудят какво точно им се прави, лудите...нали занеш! То, и Господ помага, ама в кошара не вкарва!



Тема А, сега...нови [re: Hoй]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано15.05.07 02:18



... вече е по ясно - съчетаваш полезното с неприятното...



Но при това положение, честно казано не виждам коя друга жена би се обвързала с теб, достатъчно, че да дойде да живеете заедно - отстрани изглеждаш още твърде обвързан с бившата.
Явно, ще го караш само на краткотрайни сексуални приключения поне още 5 години... е, преживява се , ако не си минал още 45 години дори си е много интересен един такъв живот.
Пък и такива " обвързани - необвързващи" мъже са дар божи за жените, които на свой ред търсят неангащиращи връзки.
Все пак детето е по-важно.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Той се върна...нови [re: Hoй]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано15.05.07 09:33



Разрешаваш ли от мое и твое име да обясня, че на голяма част от тези, които са се изпарили от клуба се е случило същото като на нас.Притисната съм в размисъл. Излъчването ми се промени.Спихнаха се идеите ми.Този път няма да го издържа и месец.Всъщност, е това е стмул за развод, категоричен.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: Той се върна...нови [re: tyrsiistina]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано15.05.07 09:45



Звучиш наистина така, сякаш продължаваш безпомощно да я търсиш тази пуста истина, а тя все някак ти убягва.

Сякаш сама не си наясно да се оплачиш ли искаш или да се похвалиш, че бившият ти се е върнал.
Щом си го приела, че и в легото си( ако правилно съм разбрала), въпреки лошия му вкус- вместо с букет рози или други любими цветя например, или нещо поне по- романтично, да ти се появи с цаца и бира-, значи, каквото и да е било, в сърцето, или поне в леглото ти, има място за него. А и явно не си съвсем сигурна дали по- различният ти сега живот е по- добър в различието си от прежния.
Отнасям се леко скептично към бъдещото ви общо щастие на новооткрила и новозаявила се двойка, но ако имаш време и желание за експерименти, пробвай. Ако обаче си харесваш живота такъв, какъвто е сега, без да имаш нужда от нови екшъни покрай скандали и изневери, ако си освободила сърцето си от "блудния" бивш и ако сексът с него не ти липсва драматично, помисли си дали трябва наново да си усложняваш живота. Успех! И стига с тази цаца, за Бога!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.